SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ben Sivas'ı Satın mı Aldım ? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37559)

burak58as553 10.02.2014 00:53

Ben Sivas'ı Satın mı Aldım ?

"Benim yaptığım hadiselere şike deniyorsa, Türkiye'de şike yapmayan yoktur. Bizden başka herkes yapmıştır, biz yapmadık. Bugün üzüldüm. Uzun süredir deplasmanlara gelmiyordum. Sivas'a geldim. Başkan ve yöneticilerle diyaloğumuz vardı. Seyirci bağırıyor, 'Aziz Yıldırım şike yapsana' diye. Yahu ben Sivas'ı satın mı aldım. Siz bunu derseniz şikeyi yapan Sivas olur. Bu kadar mı mantıksız insanlarsınız. Siz maç mı sattınız. Tribünler bağırıyor. Ben kiminle yaptım? Sivas'la mı şike yaptım? Utanın ayıp. Bunun tam tersini söylemesi lazım. 'Helal olsun Aziz Yıldırım'a şike yapmadığını söylüyor ve bizi zan altında bırakmadığını söylüyor' demeleri lazım. Beyinlerinde tutulma mı var, ne var. Davada gözüken her takım o zaman bize satılmış olur. Biz hiç kimseyi satın alınmadık. Kendilerine hakaret ediyorlar farkında değiller.'' -Aziz Yıldırım

[B]Okuyun beyinsiz herifler okuyun.Tüm Türkiye'ye bizi rezil ettiniz !![/B]

58YIGIDO58 10.02.2014 00:56

Cevap: BEN SİVAS'I SATIN MI ALDIM ?

Aynen oyle rezil olduk ne yazikki keske boyle olmasaydi

dogan15 10.02.2014 01:02

Cevap: BEN SİVAS'I SATIN MI ALDIM ?

takımı desteklemeyı bılmeyen seyırcı var

yok yıgıdo gençlıkmış yok yenıcerıymışş

eurovision 10.02.2014 01:28

Cevap: Ben Sivas'ı Satın mı Aldım ?

krolar bizi rezil etti böyle olmamalıydı :mad:

GokhanTurna 10.02.2014 01:51

Adam haklı ne yazık ki.

halterci 10.02.2014 01:56

Yav kardeşim bu tezahüratı Trabzon Galatasaray yapsa anlarım ya size ne oluyor be kardeşim tüm Türkiye ye rezil ettiniz bizi

bahbaba58 10.02.2014 02:19

SİVASLI yalakalar ortalığı karıştırdılar
Nasıl bu maçta Şenerbahçeye karşı Bizi destekleyen yalaka sahte SİVASLI olan yani Cinconu sekiztaşı düşünürek destekleyen oldular

Ve önümüzdeki haftalarda Nasıl bu maçta Bize rakip olan Sahte yalaka Sivaslılar
Cincon sekiztaş maçlarında ise bizim yanmızda oturacaklar Sırf şenerbahçenin çıkarlarını düşünmek için

Bugün Şike yapsana aziz yıldırım tezahuratı bir kaç belli bir yerden yapıldı bu bir hem tüm tribün Bağırsa ne yazar BİZ MECNUN BAŞKANIMIZA güveniyoruz
şenerbahçe sırf bizim maçla suçlanmıyor ki emenikeye teşvik gönderdiği iddasıyla suçlanıyor eskişehir ankaragücü ve bir çok maçla suçlanıyor

Ayrıca Lazlar YÜZDE YÜZ ŞİKECİNİN KRALIDIR
Ve şunu söylüm bugün sırf cincon sekiztaş adına sevinen yalaka SİVASLILAR
merak etmeyin SİZEDE SIRA GELECEK
BU TAKIMIN GERÇEK SAHİPLERİ TEK TAKIM TUTAN SİVASSPORLULARDIR

ihtiyar yiğido 10.02.2014 02:20

Taraftar olarak örnek gösterilirken,maalesef tenkit ettiğimiz taraftar türüne benzemeye başladık. ( Anadolu terbiyesine göre davrananlar hariç )

yigido yakup 10.02.2014 02:48

Adam hakli abi

icimizdeki Satilmis köpekler bizi tüm türkiyeye rezil ettiler.

Bize ne olduysa bizden oldu.

onurcngr 10.02.2014 06:34

Sizin yaptiginiz tezahurata... Baska zaman ayaga kalk bagir desen otur otur otur bagirma derler boyle aptalca kendini rezil edercesine bagirilir mi? Boyle taraftar olmaz olsun beyinsizler.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 17:20.