SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Atilla Harikalar Yaratıyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32952)

SivasSpor.Com 17.10.2011 20:49

Atilla Harikalar Yaratıyor

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories//oyuncular/1.akoca.jpg[/IMG]

Sivasspor’un Eskişehirspor’dan transferi Atilla Koca, antrenmanlardaki çalışkanlığı ve performansıyla beğeni toplarken, lig maçlarında ise harikalar yaratmaya devam ediyor..

Teknik heyet tarafından takımda kalması düşünülen ancak Eskişehirspor yönetimiyle anlaşma sağlayamayarak transfer alan Atilla Koca, Sivasspor’da harikalar yaratmaya devam ediyor.

Antrenmanlardaki hırsı, çalışkanlığı ve performansıyla teknik direktör Rıza Çalımbay’dan tam not aldı. Milan Borjan'ın Sivasspor – Eskişehirspor maçındaki cezası sebebiyle kaleyi devralan tecrübeli kaleci, geride bıraktığı dört maçta son derece başarılı maçlar çıkardı. Kaleye geçtiği dört hafta boyunca Sivasspor rakiplerine hiç yenilmedi.

Bursaspor maçında Rasmussen’e gol asisti yaparak galibiyette büyük rol oynayan Atilla, bu hafta oynanan Gaziantepspor maçının 45. dakikasında kurtardığı penaltıyla takımına büyük katkı sağladı.

Başarılı eldiven Eskişehirspor’da oynadığı birçok maçta başarılı bir performans sergilerken takımdan gönderilmesi kafalarda soru işareti bırakmıştı.

Serkan Tunç/Ajansspor

ZiDaNe58 17.10.2011 20:50

Cevap: Atilla Harikalar Yatarıyor

duran toplarda zaafı var çıkıp çıkmamakta tededdüt ediyor

Besyo_cu 17.10.2011 20:53

[B]Şuana kadar oynanan maçlarda uzun zamandır yedek kalmanın getirdiği öz güven eksikliği bariz göze çarptı, Atilla yıllardır yedek kalmanın pasını yavaş yavaş atıyor daha da iyi olacak. [/B]

sero58 17.10.2011 21:00

YETENEK VAR ALLAH İÇİN BİR SORUNU VAR O'DA KALECİLER İÇİN EN BÜYÜK HANDİKAP.TOPU OYUNA İYİ SOKAMIYOR..BURSA MACINDA NASIL ASİST YAPTI İSE G.ANTEP MACINDA BAŞARISIZ PASLARI İLE DİKKAT ÇEKTİ...
YOKSA BİZİM İÇİN İYİ BİR YETENEK KORCANDA DÖNERSE İLERDE SİVASSPOR KALECİ ALMASINA GEREK YOK.YABANCI KONTEJYANI AÇILMIŞ OLUR EN AZINDAN PARAMIZDA AMORTİ EDER...

mucahitbaba58 17.10.2011 21:20

Cevap: Atilla Harikalar Yaratıyor

Valla korcani cok arariz onun yerini dolduramazlar diyordum ama atilla her gecen macda kalenin emin ellerde oldugunu dusunuyorum penaltiyi kurtaracagi icime dogmustu dilerim cok daha iyi olur milli takima kadar yukselir

infial§ 17.10.2011 21:21

antep maçında takımı hucuma cıkaramadı,topu oyuna sokmada genelde zayıftı ama penaltıyı kurtarması maçın kaderını değistir di.

58MUAMMER58 17.10.2011 21:22

UZUN ZAMAN YEDEK kalmak kolay değil takıma ve lige iyi ısınmış atilla tabiki eksikleri var sadece gol pozisyonu kurtarmakla olmuyor topu oyuna iyi sokmak lazım degajların büyük çogunluğu ya taca ya rakibe gidiyor bunlarada dikkat ederse daha faydalı olacaktır başarılarının devamını dilerim.

izmirliyigido 17.10.2011 21:25

Oynadığı maçlarda gördüğüm kadarıyla hırsı ve kendine güveni var. Gözlerinde ki bakış ve duruşu bunu ispatlıyor. Ben çok güveniyorum ve seviyorum. Bu şekilde oynamaya devam ederse başarısının sürekliliğinin olacağına inanıyorum. Bu sene kaleci yönünden sıkıntı çekmeyeceğiz inşallah. Tebrikler Atilla !..

.

adalı harun 17.10.2011 22:29

dogruya aogru iyi bir yedek olabilir
borjan harika sans verilmeli borjana
atila oyunu okuyamıyor tereddütlü çıkışlar yapıyor
borjan hamleleri duracagı yeri iyi biliyor topu oyuna sokuyor
bana göre atila korcan gibi elimizde patlar

yeniceri_can 17.10.2011 22:44

[B]iyi kaleci degajı sağa sola atar..ya adamına gider ya da taca.bu böyledir..göbeğe şişirerek topu rakibe hediye etmenin anlamı yoktur..bilginize..[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 22:07.