SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Baptista ve Lugano’yu istiyorum (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=36164)

benozgurr 03.06.2013 06:03

Baptista ve Lugano’yu istiyorum

Carlos: Baptista ve Lugano’yu istiyorum
Dün öğlen Türkiye’ye ayak basan genç hoca, Sivas’taki hedefleri ve transfer planlarınıarkadaşımız Figen Civan’a anlattı..
03 Haziran 2013 | 02:30
A+A-

0

DÜNYANIN gelmiş geçmiş en iyi sol beklerinden biri olarak gösterilen, F.Bahçe’nin eski yıldızı, Sivasspor’un yeni teknik direktörü Brezilyalı Roberto Carlos, dün Türkiye’ye geldi... Önce Rusya’nın Başkenti Moskova’dan Atatürk Havaalanı’na gelen 40 yaşındaki futbol adamı, burada menajeri Özkan Doğan ve Sivas Sportif Direktörü Murat Erdoğan’ın yanı sıra çok sayıda taraftar tarafından karşılandı.
OMUZLARA alınan Carlos, yaptığı kısa açıklamada “Elimden geleni yapacağım. Türk insanın sevgisi beni çok mutlu ediyor. Teknik direktörlük için ilk tecrübem olabilir ama futbolun içinde uzun yıllardır varım ve tecrübeliyim” şeklinde konuştu.

BAŞKANLA BULUŞTU
DAHA sonra Florya’daki Kaşıbeyaz restoranda kendisini bekleyen Sivas Başkanı Mecnun Odyakmaz ile buluşan ve yemek yiyen Carlos, akşam ise Sivas’a gitti. Yemekte VATAN’a konuşan genç hoca, “Birkaç oyuncu transfer ederek Sivas’ı daha güçlü hale getireceğiz. Getirmek istediğim oyuncuların başında Diego Lugano ve Baptista var. Sahamızda rakibi boğacağız ve 3 puan isteyeceğiz. Dışarda ise kontrollü oynayıp en azından puan hedefleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

benozgurr 03.06.2013 06:07

Cevap: Baptista ve Lugano’yu istiyorum

Eğer haber doğru ise Carlos bizim kulübü anzhi ile karıştırdı sanırım ya da bizim başkan gömü buldu

MeD_Turc 03.06.2013 06:44

[QUOTE=benozgurr;859189]Eğer haber doğru ise Carlos bizim kulübü anzhi ile karıştırdı sanırım ya da bizim başkan gömü buldu[/QUOTE]

Hahahaha yav ne guldum allah işini rast getire:))

GokhanTurna 03.06.2013 07:09

Bu kadar büyük transfer dememiştik ama :)

Ferhat06 03.06.2013 07:23

[QUOTE=benozgurr;859189]Eğer haber doğru ise Carlos bizim kulübü anzhi ile karıştırdı sanırım ya da bizim başkan gömü buldu[/QUOTE]

Özgür kardeşim,parayla imanın kimde olduğu belli olmaz.:Dİlk Eskişehir maçında görüşmek üzere,selamlar.

yerliturkuaz 03.06.2013 07:49

[B]Basın seneler sonra bizim üzerinden haber yapmaya başlamış demek ki Carlos'un gelişi böyle ise sonrasında neler olur tahmin edin bari :)

Doğubey bizim basınımız sensin kaç gündür ses seda yok haberlerini bekliyoruz...[/B]

MEVLUTHOCAOGLU 03.06.2013 07:51

Luganu ve baptista mı özgür kardeşime canı gönülden katılıyorum sanırım gömü bulduk hayırlı olsun :D

PETKOVİC 03.06.2013 08:27

yeminle kahkaha attım :D

benozgurr 03.06.2013 08:27

[QUOTE=Ferhat06;859196]Özgür kardeşim,parayla imanın kimde olduğu belli olmaz.:Dİlk Eskişehir maçında görüşmek üzere,selamlar.[/QUOTE]

Abi ankaraya tayin isteyeceğim İnşallah burda bulusmayip ordan beraber geliriz

PETKOVİC 03.06.2013 08:27

ben kakayla neymarı isteyecek diye korktum :)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 08:56.