SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Futbolcular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Kayseri, Sivas'dan Abdurrahman'ı alıyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=29282)

burakkova 19.05.2010 17:04

Kayseri, Sivas'dan Abdurrahman'ı alıyor

Sarı-kırmızılı yönetim, özellikle sağ bek sorununu kökten çözmek için tanıdık bir ismi gündemine aldı. Daha önce A. Sebatspor, Ankaragücü takımlarında da forma giyen Sivasspor'un 29 yaşındaki oyuncusu Abdurrahman Dereli'ye talip olduğu öğrenildi.

31 Mayıs 2010'da Sivasspor ile sözleşmesi sona erecek olan tecrübeli oyuncu ile görüşmelerin sürdüğü ve büyük ihtimalle önümüzdeki günlerde bu transferin gerçekleşeceği belirtildi.

haberin orjinali için
[url]http://samanyoluhaber.com/h_418066_kayseri,-sivasdan-abdurrahmani-aliyor.html?ref=f5haber.com[/url]

tavatir 19.05.2010 17:25

Cevap: Kayseri, Sivas'dan Abdurrahman'ı alıyor

Valla hiç iyi haber değil. Mehmet Yıldız'dan sonraki ikinci adamımız bence. Musa gitse çok üzülmem ama Abdurrahman giderse baya üzülürüm.

58_babacan_58 19.05.2010 17:25

[B]BİZDE KAYSERİYE VERECEK FUTBOLCU YOK,ÖZELLİKLE ABDURRAHMAN BİZE LAZIM SAĞ KANATTA İYİ İŞLER YAPIYOR...[/B]

YİGİDOKENTLİ 19.05.2010 17:32

inşallah bu haber dogru deyildir bizim sağ taraf cöker o zaman benim tahminim abdulrahman bizi birakip gitmez.

karen 19.05.2010 18:03

yok aha neler,ya abdurahmandan önce gidecek cok futfolcu var,onlari göndersinler,takimda zaten belli basli bikac oyuncumuz kaldi.eskilerden iyi olan.bunlarin,en basiinda abdurahman gelir,abdurahmanda giderse,kimi oynatacak bu takim,heleki kayseriye,sivasi küme düsürmek icin urasan bi kayseriye deyil abdurahman dereli,o takimin cöplünde esinen kediyi bile vermeyiz,eyer verirsek benim daha bu yönetime,inancim kalmaz,takimi güclendirecekleri yerde zayiflatirlar sacmaliga bak ya,neyse saygilar,bu benim görüsüm,

50sekiz 19.05.2010 18:08

[QUOTE=karen;631006]yok aha neler,ya abdurahmandan önce gidecek cok futfolcu var,onlari göndersinler,takimda zaten belli basli bikac oyuncumuz kaldi.eskilerden iyi olan.bunlarin,en basiinda abdurahman gelir,abdurahmanda giderse,kimi oynatacak bu takim,heleki kayseriye,sivasi küme düsürmek icin urasan bi kayseriye deyil abdurahman dereli,o takimin cöplünde esinen kediyi bile vermeyiz,eyer verirsek benim daha bu yönetime,inancim kalmaz,takimi güclendirecekleri yerde zayiflatirlar sacmaliga bak ya,neyse saygilar,bu benim görüsüm,[/QUOTE]

Derelinin sözlesmesinin bittiginden haberin yok galiba...
Yani hersey Abdullah Dereli`nin elinde, yönetimin degil.

svsli585858 19.05.2010 18:21

[FONT="Comic Sans MS"][B][I]inşallah gitmez bu sene adam akallı oynayan apo vardı zaten onuda kaybetmeyelim umarım bizde kalır[/I][/B][/FONT]

yigido_mami_58 19.05.2010 18:28

kötüü abdurrahman iyi oyuncu ama gitmek isteyen oyuncudaa fayda getirmez aksine zarar getirir inşallah önce sivas için hayırlı sı neyse o olur

YuNuSPaSa58 20.05.2010 15:47

Abdurrahman Dereli Gidiyormu?

[B][U]Kayserispor, Sivasspor'dan Abdurrahman'ı alıyor...
[/U][/B]

Kayserispor transfer komitesi, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına hız kazandırdı..

Sarı-kırmızılı yönetim, özellikle sağ bek sorununu kökten çözmek için tanıdık bir ismi gündemine aldı. Daha önce A. Sebatspor, Ankaragücü takımlarında da forma giyen Sivasspor'un 29 yaşındaki oyuncusu Abdurrahman Dereli'ye talip olduğu öğrenildi.

31 Mayıs 2010'da Sivasspor ile sözleşmesi sona erecek olan tecrübeli oyuncu ile görüşmelerin sürdüğü ve büyük ihtimalle önümüzdeki günlerde bu transferin gerçekleşeceği belirtildi.

furky.b 20.05.2010 17:04

Hayir Olamaz, Insallah Gitmez..
Abdurrahman Sivassporun Bel Kemiginin Bi Kactane Futbolcularindan Biridir..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 03:38.