SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Bursaspor 3-0 Sivasspor (ikinci yarı ) (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38365)

SivasSpor.Com 26.10.2014 06:43

Bursaspor 3-0 Sivasspor (ikinci yarı )

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=43805&token=37194[/IMG]

Spor Toto Süper Lig'de 8. hafta Bursaspor-Sivasspor maçı tahmin ve yorumları:

[B]Tarih:[/B] 1 Kasım Cumartesi

[B]Stad:[/B] Bursa Atatürk

[B]Saat:[/B] 16:00

[B]Maçın Hakemi: [/B] Çağatay Şahan

[B]Not:[/B] Müsabaka ile ilgili tüm gelişmeler bu başlık altında toplanacaktır, sayfamız maç gününe kadar sürekli güncellenecektir

Abdullah DuMaN 26.10.2014 07:56

Cevap: Bursaspor - Sivasspor

Hatalardan ders çıkarılmalı bu maç zor ama mutlak alınması gereken bir maç

Ferhat06 26.10.2014 08:06

Ankete ilk ben oy verdim;yeneriz daha doğrusu yenmeye mecburuz.Kadroda büyük bir revizyon gerekiyor.

34yigido34 26.10.2014 08:10

Bursadan rahat bi galibiyet bekliyiyom maalesef

legolass 26.10.2014 08:19

bursa 3 atar rahat bir sekilde

asinancetin583 26.10.2014 08:27

Bu futbolla uc de yeriiiz bes de :(

B.DUMANLI 26.10.2014 08:30

Ziya ,I.Toraman ve Burhan imkani varsa ilk yarinin sonuna kadar dinlendirilsin.Hele Ziya hayirdir KOCUM,hergün daha iyiye gidecegine ayaklarin yerden kesilmis o nasil orta yapiyorsun? ,profosyonel futbolcu olduguna eminmisin?.

Roberto Carlos´tan birsey kapamadsiysan demekki senden bir CACIK olmaz.Kavradiklarini sahaya tatbik etme yetenegin yok demekki..

Cicinho olmadan bu mac nasil biter bilemiyorum ama takimin devamli eksik oynamasi yani sahadaki bazi kisilerin takim arkadaslarini eksik birakmasi digerlerine yapilmis haksizlik degilmi?.

Bursa Balikesir´i farkli yenerek istif üstünde oldugunu gösterdi.Isimiz bir hayli zor.Aatif´in dikkati cekilmeli takim icin oynamali.Yasi ilerliyor artik artistlik havalara girmesin.Sivasspor´a gol lazimsa takimdaki fertler nasil bencil düsünebilir anliyamiyorum.Takim 3 puan alsa takim icerisindeki havada haliyle degisecek hersey cok farkli olacak.

Oyuncularimiz kendilerine olan öz güveni yitirmisler.Önce bunun saglanmasi lazim.Birde takimda bazi taslarin yer degistirmesi gerekliligine inaniyorum.

adres58 26.10.2014 08:46

Kanatsız bir takımın, Şahsi oynayan bir orta sahan ve güçsüz beceriksiz forvetin olduğu sürece, iş sadece kalecinin şapkadan tavşan çıkarmasına bağlı bir maç... Şu andaki iki takımın form durumuna bakıldığında bu maçtan galibiyet almak şehir efsanesi... Tek bir faktör var. Rizenin bize karşı oynadığı taktikle oynayıp Yüzde 20 faktörü değerlendirmek. Tabii elin oğlu 20 pozisyon bulup gol yada goller bulmazsa. Hiç kimse biz değilki.. Onlar atar ama biz atamayız...

yigit 2013 26.10.2014 09:18

Zor zor zor çok zor inşaallah fark yemeyiz.....
Artik biktik yenilmekten şuraya yorum yazmak bile istemiyorum artik

34MUAMMER58 26.10.2014 09:30

[B]SİVASSPOR bu ligdeki hertamı yenecek güçte,puan kaybettiğimiz maçlara bakarsak tamamen bireysellik yüzünden puanları kaybettik,takımda ciddi bir disiplin sorunu var,atıfı seviyoruzda bendeki kredisi bitti ,yaw kardeşim takımın şiddetle puana ihtiyacı var solda hakan bomboş verse galip geleceğiz ,böyle oynarsak 5 yer döneriz ,sivasspor futbol oynayan takımlara karşı iyi oynuyor,bursanın böyle 10 kişi defans oynıyacağını sanmıyorum,gollü ve zevkli karşılaşma olacak ,inşallah puanla döneriz,ziyanın yerine berk oynar,cicinyonun yerinede apo oynar ,2 oyuncuda ileriye fazla destek olmayan oyun anlayışında sağda burhana solda atıfa çok iş düşecek ,yinede ben puan alacağımıza inanıyorum [/b]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 14:59.