SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   "3 milyon Sivaslı Trabzon'u tutuyor" (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=15556)

DOCKA 11.01.2008 13:12

"3 milyon Sivaslı Trabzon'u tutuyor"

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Pazar günü oynanacak Trabzonspor maçı öncesinde D SPOR'da yayınlanan Günaydınspor programına açıklamalarda bulundu.

Başarılı teknik adam, Karadeniz ekibiyle oynayacakları maç için ilk olarak, "Trabzonspor maçı bizim için iki türden önemli. Birincisi, yenip, liderliği devam ettirmek ve iç sahada 10'uncu kez üst üste galibiyetimizi almak için.
İkincisi, herhangi bir olaya yer vermeden, maçın skoru ne olursa olsun, Fair-Play ruhunu yaşatabilmek için'' dedi.

Uygun, ilk yarı oynanan maçtaki olaylardan sonra yapılan açıklamalara değinerek, ''Maçın başında Trabzonspor'a gol için kalemizi açmamız gibi bir durum söz konusu olamaz. Fakat dünyanın her yerinde hükmen mağlubiyetler oluyor. Biz şehirlerarası herhangi bir problemin olmamasına, taraftarlar arasında bir şey olmasını engellemeye çalışıyoruz. 6 milyon Sivaslı'nın 3 milyonu Trabzonspor'u tutar. Ağabey kardeşliğimizi devam ettirmek istiyoruz'' diye konuştu.

"Sivas'ta yıllarca kalıp bir ekol haline gelmek istiyor musunuz" sorusuna ise Bülent Uygun şu yanıtı verdi:

"4,5 yıldır Sivastayım. Türkiye'de bu durumlar belli olmaz. 3-4 maç kötü sonuç alırsınız, hemen yargılanmaya başlarsınız. Maç kötü bitti ise hakemler suçlu, 3-4 hafta takım kötü giderse oyuncular suçlu. Yöneticiler hiçbir zaman suçları kendilerinde aramaz."

MERİÇ 11.01.2008 13:37

--->: "3 milyon Sivaslı Trabzon'u tutuyor"

ben boyle dusunmuyorum Sivaslıların kendi takımları var!

DOCKA 11.01.2008 13:59

dotluk mesahjları çerçevesinde bülent hoca böyle bi açıklama yapmış olabilir gerilmeye yüz tutan bir ortamı rahatlatma amacı güdülüyor zannımca ben bi web sitesinden okuduğum haberi sizlerle paylaştım değerlendirmesini size bırakıyorum

yigidomustafa58 11.01.2008 14:16

[B]hiç zannetmiyorum 3 milyon Sivaslının Trabzonsporu tuttuğuna..[/B]

osmanfidan 11.01.2008 14:30

kesenlikle bülent uygunun söylediğine katılmıyorum

TUNA_TNK 11.01.2008 14:45

[COLOR="DarkSlateGray"][B]3 MİLYON SİVASLI TRABZONU TUTUYORDUUUUUU.........[/B][/COLOR]

SenSetik 11.01.2008 14:52

trabzon kendi kendini bitiriyor farkında değil. adamların sitesine üye oldum. çok sağduyulu arkadaşlar var. ama bazıları harbiden fanatiklik sınırlarını da aşmış. üzülüyorum. sempati vardır ama tutan asla. çünkü hepimiz sivasspoluyuz. şu bir gerçekki gbülent hocanın dediği geçen seneler için doğruydy.

61Gg 11.01.2008 15:54

Her İmparatorLuğun bi inişi bi çıkışı vardır

Trabzonspor bu sene kötüydü die hep boyLe kalacak deiL takım tutan insanda her sene takım deişMez bi kere tutar sonuna kadar tutar siz tuttuğunuz takımı deişiyomusunz

o 3 miLyonda deiŞmez merak etmeyin...benim düşüncem böyLe

abircan 11.01.2008 16:08

trabzonu tutan sivaslı var ama sayı okadar olmasa gerek bunu trabzonu onure etmek için söylemiştir bülent uygun hocamız

61Gg 11.01.2008 16:10

artık orası tartışıLır benm anLatmak istediğim takım tutan biri takımını ne oLURSA olsun deişmez...

WEZ Format +2. Şuan Saat: 17:20.