SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Maçı Değerlendirelim (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39375)

SivasSpor.Com 30.08.2015 22:21

Maçı Değerlendirelim

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=44601&token=52752[/IMG]

Spor Toto Süper Lig 3. hafta maçında Osmanlıspor ile berabere kaldığımız maçı değerlendirelim.

Maçta göze çarpanlar : ?

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Maçın en iyisi kimdi : ?

Maçın en kötüsü kimdi : ?

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

tavatir 30.08.2015 22:24

Cevap: Maçı Değerlendirelim

Biri ağza giriyor, biri buruna giriyor, biri kafaya giriyor.

çorluluyiğido 30.08.2015 22:25

maçın en iyisi=yok
sergen ortada hiç yok
kötü oynayan çok
sivasda iş yok...

vay be tam şairlik adammışım ha:D

sawyer5892 30.08.2015 22:27

Puani hak etmedigimiz bir macti rezalet bir futbol oynadik rum takim aatifin gozunun icine bakiyor kanat oyuncumuz yok orta sahadan dikine giden oyuncumuz yok 1 puan bu oyuna fazla bile. Johm boye gol atmasina ragmen berbat oynadi ve torjeye attigi dirsek sportmenligi birakin insanlik dışı bir hareketti. Allah sonumuzu hayir etsin bakalim takim ne zaman adam akıllı top oynamaya başlayacak

kolukisa 30.08.2015 22:29

Neyini degerlendirelim, Yigidolar yine iyi baslamadilar,
daha ücüncü haftada bizleri strese soktular,ne oluyor ,yine son haftalara mi kalacagiz gibi sorular yavas yavas kafamizda yer etmeye basladi.
2-0 önde oldugu maci bile ellide tutamiyor,daha ben ne söyliyeyim,
hoca baska teknik adamlari ve oyunculari elestirene kadar,takima bir ceki düzen versin.

asinancetin583 30.08.2015 22:29

İlk iki haftaki güzel futboldan eser yok. Bu futbolla bir puan iyidir. Umarım milli takım arası yarar.

mühendisburak58 30.08.2015 22:31

Bu sezonuda 15.bitirelim yeter :confused:

yigidokaan 30.08.2015 22:34

Böyle ruhsuz takım, böyle ruhsuz taraftar, böyle ruhsuz şehir olmaz olsun

Besyo_cu 30.08.2015 22:36

[B]Bu takım koca bir yaz kamp dönemini herhalde play station, tavla, okey oynayarak geçirdi. Takımda oyun anlayışı SIFIR. Kimin nerede oynadığı ne yaptığı belli değil, takım ne kadar kötü olsa da bir teknik direktörün oyuna etkisi az da olsa olur Sergen Yalçın'da maalesef bu durum yok.

Öyle acemi öyle dağınık oynuyorduk ki maçı izlerken acaba Süper Lige yeni çıkan takım Sivasspor mu dedim, Osmanlıspor'un ilk 11'inde ki 6 oyuncu (Ahmet Şahin, Soro, Numan, Aminu, Serdar Deliktaş, Muhammed Bayır ) geçen sene Ptt 1. liginde oynayan oyuncular bir çoğu kariyerinde ilk defa Süper Ligde forma giyiyor ama oynama arzuları ve iştahları üst seviyede yada en azından Sivasspor'a göre daha üst.

Milli Takım arası da bize çare olmaz, Sergen Hoca'da bir gönülsüzlük seziyorum herhalde istediği transferlerin yapılmaması onu da bir çok Sivasspor taraftarı gibi soğutmuşa benziyor....

Sergen YALÇIN takımı performansa göre değil kesin kura çekip yapıyordur. Orhan GÜLLE'nin babası antrenör olsa yeminle değil 11'de ilk 18'e alırsa adam değilim.

Ligin açık ara en kötü orta sahasına sahibiz, ne rakipten top çalmasını biliyorlar nede atağa yardım etmeyi. Geçen yıldan daha kötü haldeyiz.

Her geçen yıl daha az seyirciye oynuyoruz, başarı oranı düştükçe aynı oranda seyirci de azalıyor böyle giderse 2 - 3 bin taraftara maç oynar bu takım. (Osmanlıspor maçında yayınçı kuruluşa göre maçı izleyen toplam taraftar 4.200 civarı.)
[/B]

ayhandemir58 30.08.2015 22:40

Şadece şunu söyleyelim,1 puan çok çoookkk iyi.SS henüz takım değil.Bunlar her iki kamp döneminde naapmışlar anlayamadım.Burhan Eşer bu takımda naapıyor,bilen varsa lütfen bana anlatsın.Bloklar arasında uzun mesafe var ve bağlantıyı yapacak topçu yok.Yan pas,yan pas...Cicinho top atacak takım atağa kalkacak.Rakip seni çözmüş,adım attırmıyor.Yani henüz erken ama yapılması gereken ne varsa oturup konuşulmalı vakit geçmeden.Yoksa iş işten geçmiş olur,bir daha toparlayamayız Allah korusun.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 11:16.