SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Teknik Direktör (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Carlos'tan Ilginç Açıklama (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38565)

cemal58yiğido 21.12.2014 17:06

Carlos'tan Ilginç Açıklama

Carlos kendisini ikna etmek için toplanan taraftara evinin önünde bir açıklama yaptı ve gitme kararını tekrar gözden geçireceğini söyledi işte o görüntüler

[url]http://www.youtube.com/watch?v=9C6Yv0O1H7g&sns=tw[/url]

sawyer5892 21.12.2014 17:10

Cevap: Carlos'tan Ilginç Açıklama

hayret ediyorum hayret!! Bu Carlos sevdası nedir arkadaş? Düşeceksek Carlosla düşelim diye bir sey mi var düştüğümüz gün gidip Brezilya kumsallarında tatil yapacak. Hepimiz seviyoruz Carlos'u mesele sevme sevmeme değil ama bırakın şu saplantıyı hastalıklı ruh halini. Hangi yerli hocaya bu kadar tahammül edililir. Geçen sene başarılıydı evet sempatik bir insan evet ama bunlar bizi ligde tutmaz. Bir de dalga geçiyor tekrar düşüneceğim diye. Sanki çok başarılı gitmek istiyor da taraftar engel oluyor.

sebasteia 21.12.2014 17:10

carlos'un evinin önünde toplanan taraftar, keşke maçlarda stadyumda toplansaydı. hikaye... uzatmaya gerek yok. gitti ve bitti.

ddolphiner 21.12.2014 17:14

[QUOTE=sawyer5892;929049]hayret ediyorum hayret!! Bu Carlos sevdası nedir arkadaş? Düşeceksek Carlosla düşelim diye bir sey mi var düştüğümüz gün gidip Brezilya kumsallarında tatil yapacak. Hepimiz seviyoruz Carlos'u mesele sevme sevmeme değil ama bırakın şu saplantıyı hastalıklı ruh halini. Hangi yerli hocaya bu kadar tahammül edililir. Geçen sene başarılıydı evet sempatik bir insan evet ama bunlar bizi ligde tutmaz. Bir de dalga geçiyor tekrar düşüneceğim diye. Sanki çok başarılı gitmek istiyor da taraftar engel oluyor.[/QUOTE]

Beylerrrr aklınızı çalıştırın aklınızı... Carlos dünki gitmek ihanet olur sözünden sonra gitmek istiyorsa bilinki yönetim topçu alamayız eldeki malzeme bu demesindendir. Aklınızı çalıştırın ...tamam Carlos kötüde bide topçulara bakın hepsinin yeri garanti... Kimin alternatifi varki kulübeye çekerler aman ben daha dikkatli oynayayım desin? Bende gitsin diyordum ama gelişmelerden sonra anladımki yönetim akıllanmamış. At hırsızlarına takımı emanet etmek isiyorlar...

sawyer5892 21.12.2014 17:17

lan benim maç gününden beri yüzüm gülmüyor maç bitince düştük diye bu yaşımda ağladım adam pişmiş kelle gibi sırıtıyor. Sivasspor bunun malı mı istifa ettim tamam vazgeçtim geliyorum tamam. Bu camianın onuru gurur yok mu Carlos'a mı bağlı koskoca Sivasspor.Bu adam istifasını geri alsın sezon sonu 25 puanı göremeyiz aha buraya yazıyorum

58YIGIDO58 21.12.2014 17:19

sevinsem mi üzülsem mi, gülsem mi aglasam mi bilemiyorum.
Cünkü suan daha önemlisi Carlosun durumu degil Sivassporun durumu.
Carlos kalacaksa adam gibi Transfer yapilsin derim.
Gideceksede gitsin derim hayirlisi insallah düsmeyiz !!!

sebasteia 21.12.2014 17:21

[QUOTE=ddolphiner;929051]Beylerrrr aklınızı çalıştırın aklınızı... Carlos dünki gitmek ihanet olur sözünden sonra gitmek istiyorsa bilinki yönetim topçu alamayız eldeki malzeme bu demesindendir. Aklınızı çalıştırın ...tamam Carlos kötüde bide topçulara bakın hepsinin yeri garanti... Kimin alternatifi varki kulübeye çekerler aman ben daha dikkatli oynayayım desin? Bende gitsin diyordum ama gelişmelerden sonra anladımki yönetim akıllanmamış. At hırsızlarına takımı emanet etmek isiyorlar...[/QUOTE]

kardeş biraz aklını çalıştırırsan göreceksin ki, carlos'un alternatifi var ama yönetimin yok! :D (dikkat yönetim sütten çıkmış ak kaşık demiyorum ha, yanlış anlaşılmasın) o halde kötü gidişata dur demek için ne yaparsın?

bakın kayserispor geçen hafta kongre yaptı, recep mamur'u yeniden başkan seçtiler. adam ben istemiyorum, haberim yok seçtiklerinden dedi, kabul etmedi. bu işler angarya işler ve zor işler. mecnun başkan ve ekibine iyi kötü şükran borçluyuz. kendi adıma şunu biliyorum ki, mecnun başkan bıraksın, ikinci bir aday çıkmayacaktır başkanlık için! kayseri gibi bir sanayi şehrinde bile çıkmıyorsa burada hiç çıkmayacaktır.

sawyer5892 21.12.2014 17:22

[QUOTE=ddolphiner;929051]Beylerrrr aklınızı çalıştırın aklınızı... Carlos dünki gitmek ihanet olur sözünden sonra gitmek istiyorsa bilinki yönetim topçu alamayız eldeki malzeme bu demesindendir. Aklınızı çalıştırın ...tamam Carlos kötüde bide topçulara bakın hepsinin yeri garanti... Kimin alternatifi varki kulübeye çekerler aman ben daha dikkatli oynayayım desin? Bende gitsin diyordum ama gelişmelerden sonra anladımki yönetim akıllanmamış. At hırsızlarına takımı emanet etmek isiyorlar...[/QUOTE]

Kardeş ben yönetimi savunmuyor bu durumda olmamızda onların payı da çok. Ama su durumda normal olan hoca değişikliğidir. Hoca değiştirir devre arasına kadar hava yakalar takım yapılacak transferlerle düşmemeye çabalarız. Yönetim suçlu evet ama carlos'un hiç mi suçu yok. Her takıma karşı aynı sistem aynı taktikle çıkıyor. İçeri dışarı büyük küçük takım demiyor ee takımlarda bizi çözdü sonuç ortada. Oyuna müdahale edemiyor demiyorum etmiyor. Şimdi diyeceksiniz ki yedek oyuncu mu var? Senin mutlak 3 puan alman gereken başakşehir maçı 1-0 geridesin ilk değişikliği 60 da yapıyosun sonra 80 de o beğenmediğiniz rıza hoca bile puana ihtiyacımız olmasa bile geriye düştüğünde 2. 3. hatta 4. forveti aldıgı bile oluyordu 1-0 yenilsende puan yok 4-0 yenilsende. Demem o ki kan değişikliği takıma faydalı olur hevesimiz kursağımızda kalmadan gitsin bu carlos önümüze bakalım

06batu58 21.12.2014 17:26

lan carlos adamlık yaptı adamlık oyuncuların suçu olduğı halde üstleniği gelecek teknik adam napacak transfer yapsada olmaz carlosa biraz para verseler ne cicinholar da costalar getirir.Carlosa laf atacağınıza sanalk ortamdan gidin stadyumu doldurun burda kalabalık yapacağınıza stadyumu doldurursunuz en azından klavye tellahlığı yapmayın bütün suç carlosunmu yönetimin en fazlada futbolcuların suçu adamı delirtmeyin....:mad::mad::mad::mad::mad:

sawyer5892 21.12.2014 17:30

[QUOTE=06batu58;929057]lan carlos adamlık yaptı adamlık oyuncuların suçu olduğı halde üstleniği gelecek teknik adam napacak transfer yapsada olmaz carlosa biraz para verseler ne cicinholar da costalar getirir.Carlosa laf atacağınıza sanalk ortamdan gidin stadyumu doldurun burda kalabalık yapacağınıza stadyumu doldurursunuz en azından klavye tellahlığı yapmayın bütün suç carlosunmu yönetimin en fazlada futbolcuların suçu adamı delirtmeyin....:mad::mad::mad::mad::mad:[/QUOTE]

Bunun adı beyin tutulaması.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 11:09.