SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Futbolcular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Kasım Ayının Futbolcusu (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33216)

izmirliyigido 01.12.2011 09:43

Kasım Ayının Futbolcusu

Kasım ayı içerisinde oynanan 3 maçta forma giyen futbolcuların performanslarına göre değerlendireceğiniz ankette bir futbolcuya oy vererek onu [B]"KASIM AYININ FUTBOLCUSU"[/B] olarak belirleyeceğiz. Ve yıl sonunda YILIN FUTBOLCUSUNU seçeceğiz..

EKİM AYININ FUTBOLCUSU: "[B][U][COLOR="Blue"]Michael ENERAMO[/COLOR][/U][/B]" seçilmiştir. Teşekkürler YİĞİDOLAR !..

İşte maçlar, işte oynayan futbolcularımız:

10.Hafta --- [B]FENERBAHÇE 2-0[/B] : Borjan xxx, Uğur xxx, Navratil xxx, Murat xxx, Ziya xxx, Kıvanç xxx, Kadir xxx, Erman xxx (Dk. 80 Mehmet Nas x), Grosicki xxxx (Dk. 83 Cerny x), Pedriel Suarez xxx (Dk. 89 Rasmussen ?), Eneramo xxxx

(Goller: Dk.37 Eneramo, Dk.72 Grosicki)

11.Hafta --- [B]GENÇLERBİRLİĞİ 1-1[/B] : Borjan xxx, Uğur xx, Navratil xx, Murat xxx, Ziya xx, Kıvanç xx (Dk. 77 Cerny x), Kadir xx, Erman xx (Dk. 72 Mehmet Nas x), Grosicki xxx, Pedriel Suarez xxx (Dk. 59 Rasmussen x), Eneramo xx

(Gol: Dk.31 Pedriel)

12.Hafta --- [B]GALATASARAY (D) 1-2[/B] : Borjan xx, Uğur Kavuk xx, Navratil xx, Faty x, Hayrettin Yerlikaya xx, Erman Kılıç xx, Kıvanç Karakaş x (Dk. 64 Mehmet Nas x), Kadir Bekmezci xx, Grosicki xx (Dk. 87 Kerim Zengin x), Rasmussen x (Dk. 64 Cerny x), Pedriel xx

(Gol: Dk.71 Erman Kılıç)

.

Salim58 01.12.2011 09:51

Cevap: Kasım Ayının Futbolcusu

[B][I]Herzaman olduğu gibi tabiki...Michael Eneramo.[/I][/B]

sivaslıadem 01.12.2011 09:56

bence kamil fener maçıyla yetti gençler maçında da fena değildi ama şanssızdı
Bir şansım daha olsa murat akçayi tercih ederdim gs maçında 11de çıkmayınca eksikliğini gördük faty yerini dolduramıyor

Sivasspor 3G 01.12.2011 10:07

kesinlikle Murat Akça ilerde çok iyi oyuncu olacak

Rallim58 01.12.2011 10:07

[B]Kasım ayında da Michael ENERAMO fark atar gibi.

Ama Kamil'in de hakkını verelim :)[/B]

58akif34 01.12.2011 10:46

eneramodan başkası olamaz çünkü o olmazsa takımda kimse başarılı olamıyor ileride topu tutacak adam kalmıyor

ahhguzum 01.12.2011 11:34

2 hakkım daha olsa önce murat akça sonra eneramo derdim... Gs maçında bu ikisinin eksikliğini nasıl hissettik dimi?

Kizilirmak58 01.12.2011 12:40

ayın futbolcusu bana göre beyefendiliği ve centilmeliğiyle oyun bilgisiyle MEHMET NAS . oyunda olduğu süre içerisinde takıma hep katkı veriyor.

Ferhat06 01.12.2011 12:57

[QUOTE=Kizilirmak58;753836]ayın futbolcusu bana göre beyefendiliği ve centilmeliğiyle oyun bilgisiyle MEHMET NAS . oyunda olduğu süre içerisinde takıma hep katkı veriyor.[/QUOTE]

Aynen katılıyorum MEHMET NAS'ı Ankaradaki sezon başı turnuvada tanıma imkanı bulduk.Son derece mütevazı ve beyefendi,ayrıca futbolunun olgunluk döneminde.Benim kasım ayı için adayım istikrarlı futboluyla KADİR.

KaanK 01.12.2011 13:01

[B]Kıvanç Karakaş diyorum [/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:33.