SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Erman Kılıç Sivasspor`da (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=26001)

SivasSpor.Com 16.06.2009 10:21

Erman Kılıç Sivasspor`da

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories//2008yeni/ermankilic.jpg[/IMG]

Turkcell Süper Lig'i 2'nci sırada tamamlayarak Şampiyonlar Ligi ön eleme turuna katılmaya hak kazanan Sivasspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Erman Kılıç ile anlaştı.

Transfer döneminin başlaması ile birlikte Sivasspor yeni sezonda Kırmızı-Beyazlı formayı giyecek oyuncuları transfer etmeye başladı. İlk olarak Fenerbahçe'de forma giyen Yasin Çakmak'ı renklerine bağlayan Sivasspor, dün akşam saatlerinde ise İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Erman Kılıç ile anlaştı. Erman Kılıç'a karşılık İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a Herve Tum ve Kanfory Sylla'nın verildiği ve bir miktar da para alındığı öğrenildi.
Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, "İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu yöneticiler ile dün akşam saatlerinde bir araya geldik ve Erman Kılıç'ı transfer etmek istediğimizi söyledik. Uzun süren görüşmeler sonucu bu futbolcu ile anlaştık. Bize büyük emek veren iki futbolcumuz Herve Tum ve Kanfory Sylla'yı da bu kulübe verdik. Ben bu kulübe giden iki futbolcumuza da teşekkür ediyorum. Bizde emekleri çok. İnşallah orada da başarılı olurlar. Taraftarımız merak etmesin. Şampiyonlar Ligi'ne yakışan transferler yapacağız" dedi.

romeo7 16.06.2009 10:21

Erman Kılıç Sivassporda

erman kılıç sivassporla anlaştı..

sivasspor bu transferde tum ,sylla yı werecek ve bir miktar para alaacak

erman kılıçı merak edenler için

[url]http://www.youtube.com/watch?v=J3LpPGyO5J0&feature=fvw[/url]

Kaynak : DHA

ssozan 16.06.2009 10:22

Cevap: Erman Kılıç Sivassporda

hayırlı bir transfer olacağına inanıyorum

YigidoEkrem 16.06.2009 10:27

Ya Tum Bu senede durmalıydı bence :(

skep06 16.06.2009 10:27

Erman Kılıç Sivasspor'da
Herve Tum ve Sylla, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a verildi.
16-6-2009 10:33
Turkcell Süper Lig'i 2'nci sırada tamamlayarak Şampiyonlar Ligi ön eleme turuna katılmaya hak kazanan Sivasspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Erman Kılıç ile anlaştı.

Transfer döneminin başlaması ile birlikte Sivasspor yeni sezonda Kırmızı-Beyazlı formayı giyecek oyuncuları transfer etmeye başladı. İlk olarak Fenerbahçe'de forma giyen Yasin Çakmak'ı renklerine bağlayan Sivasspor, dün akşam saatlerinde ise İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Erman Kılıç ile anlaştı. Erman Kılıç'a karşılık İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a Herve Tum ve Kanfory Sylla'nın verildiği ve bir miktar da para alındığı öğrenildi.

Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, "İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu yöneticiler ile dün akşam saatlerinde bir araya geldik ve Erman Kılıç'ı transfer etmek istediğimizi söyledik. Uzun süren görüşmeler sonucu bu futbolcu ile anlaştık. Bize büyük emek veren iki futbolcumuz Herve Tum ve Kanfory Sylla'yı da bu kulübe verdik. Ben bu kulübe giden iki futbolcumuza da teşekkür ediyorum. Bizde emekleri çok. İnşallah orada da başarılı olurlar. Taraftarımız merak etmesin. Şampiyonlar Ligi'ne yakışan transferler yapacağız" dedi.

Gökhan CEYLAN/SİVAS, (DHA)

teknik 16.06.2009 10:28

kaliteli transfer.Sol kanata hareketlilik kazandıracak bir isim.Giden oyuncularımız kaliteli fakat çıtayı yükseltmemiz için değişim şart.Orta halli takımlara çok iyi oyunculardı.Ama şmp.ligi veye UEFA da oynayacaksak kaliteyi artırmalıyız.Hadi sivas iyi 2 orta saha (Yabancı)

esrarengiz 16.06.2009 10:33

BENCEDE SIVAS SPORUMUZA SAMPIYONLAR LIGINDE AGIR YUKUNU KALDIRACAK IKI YABANCI LAZIM... AVRUPA TECRUBESINI YASAMIS OYUNCULAR OLSUN YETER... MECNUN BASKAN A INANIYORUM BU ISIN USDESINDEN GELECEK... [B]BESIKTASTAN TELLO[/B] YU ALSIN IYI OLUR :)

Ahwettt 16.06.2009 10:46

Bencee Erman ın transferi çok güzel oldu .Evvet verdğimiz futbolcuların bize çok yararı dokundu ama futbolda duygusallğıa yer yok.Erman hem genç hemde gelecek vat ediyor. Tumun yaşı zaten belli vede tekniği yüksek bir futbolcu değildi Türkiye liğleri için iyi ola bilir ama avrupada bize iş yapmazdı. Sillada öyle

newceri_58 16.06.2009 10:53

walla tum oynamasada cok gusel tecrubeli wede fizik we karakter olarak bile cok iyi bir yedek forwet olurdu simdi bakalim herhangibir sakatlikta weya cezada kim nerde nasil oynayacak?syla tamam ama tum bence yedek kulubesince bile olsa gormek isterdim...erman gusel bakalim simdi forwette bosalan yere kim alinacak tumdan da kaliteli?balili satilik listedeymis?hayirlisi koklu degisimler ama siwasi siwas yapan ruhu bozmasinlar..tum"a cok uzuldum be.......keske gitmeseydi...

abdurrahim_58 16.06.2009 10:56

yaa akıl var mantık var sylla neyse de Tum gibi bi futbolcu verilir mi bizi bu sene kaç maçta kurtardı onu hiç duşunmuyor mu bu yönetim bence verilen futbolcular hususunda cok yanlıs yapıldı.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 13:09.