SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Uygun: "Düzelme yolundayız" (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=26885)

SivasSpor.Com 20.08.2009 23:04

Uygun: "Düzelme yolundayız"

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/bulent/bulenttt.jpg[/IMG]

UEFA Avrupa Ligi Play-Off turu ilk maçında kendi sahasında Ukrayna temsilcisi Shakhtar Donetsk'e 3-0 yenilerek tur şansını zora sokan Sivasspor'da Teknik Direktör Bülent Uygun, üzgün olduklarını söyledi.

Karşılaşma sonrasında basın toplantısı düzenleyen Uygun, "Seyircimizin önünde kazanmak istiyorduk. UEFA şampiyonu olmuş rakibimize karşı elimizden gelenin en iyisini yapacağına, futbolcularımızın en iyi mücadeleyi vereceğini inanıyordum. Bireysel hatalardan yediğimiz gol bizi biraz demoralize etti. İlk golden sonra, ikinci gole kadar oynadığımız oyun beni çok mutlu etti. Bu düzelme yolunda olduğumuzun bir göstergesidir. Bu mücadele azmiyle mutluluk verici bir mücadele sergilediler.

Bir iki hafta içerisinde düzelen bir Sivasspor göreceğiz. Böyle önemli bir maçta seyircimize galibiyet hediye etmek isterdik. Bunun üzüntüsünü yaşıyoruz. Rövanş maçına kadar hazırlıklarımız devam edecek. Petkoviç ve Sedat kart cezalısı oldukları için rövanşta oynayamayacak ama yerine görev vereceğimiz arkadaşlar en iyi şekilde mücadele edecektir. 2-3 gün önce gelen Bouazza takıma alışmamasına rağmen iyi bir performans sergiledi. İyi işler yapacağını biliyorum. Bizim yanımızda olanlara, alkışlayanlara teşekkür ediyorum" dedi. Tur şansının sorulması üzerine gülümseyen Uygun, "Elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu.

Bu arada Sivassporlu Yasin Çakmak maçın ardından yaptığı açıklamada istemedikleri bir sonuç aldıklarını belirterek, camialarından takım arkadaşları adına özür diledi. Abdurrahman Dereli ise iyi bir futbol oynadıklarını ancak şanssızlıklarının devam ettiğini kaydederek, ''Bundan sonra Sivasspor gerçek gücünü ligde gösterecek'' dedi.

Maçtan Sonra Konuşan Lucescu ise ;

[B]"Tecrübemizle kazandık"[/B]
Shaktar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Sivasspor galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada oyuna hızlı başladıklarını ve galibiyete ulaştıklarını söyledi. Oyunun çok zorlu geçtiğini ifade eden Lucescu, erken golü bulmak istediklerini ve bunu başardıklarını belirtti.

İlk 20 dakikada kontrolün kendilerinde olduğunu, tecrübeleriyle maçı kazandıklarını söyleyen Lucescu, bu tür üst düzey maçların Sivasspor için iyi bir tecrübe olduğunu bildirdi.

Kaynak : DHA

Burack 20.08.2009 23:07

Cevap: Uygun:

Dogru hocam, eski maçlara gore daha iyi oynadigimizi dusunuyorum.

yigidogurbettee 20.08.2009 23:07

Cevap: Uygun:

Ya sus.! Lütfen sus.! Okumadan ne konustugunu biliyorm.! Ayak yapma.! Lütfen susta icraatını görelim. Bizi üzmekten başka bildigin bişey yok.

Besyo_cu 20.08.2009 23:13

Cevap: Uygun: "Düzelme yolundayız"

[B]Bu maçta söylenecek o kadar çok şey varki...

Musa Aydın gecen sezon yakaladıgı gollerın yarısını atsa Şampiyonduk Musanın gol kacırma rekoru bu maçta da devam etti. Bir pozisyonda topa nasıl ıska çekti hayret.

Kamanan gibi oyuncu bu kadar formda iken nasıl yedek bırakılır hayret.

Bouazza ilk 11 de oynamak büyük hataydı. 2 yarı takıma girmesi gerekirken oyunda kaldığı sürede hayalet gibiydi.

Erman için dünyaları verdik ve o Erman hiç oynamadı.

Veee son sözümde büyük maçların küçük kalecisi Petkoviçe yeter artık büyük maçlarda 1 kerede iyi oyna.[/B]

carizma0658 20.08.2009 23:14

macı izledık ve resmen talıhsızlık BU SİVAS ÇOK İŞ YAPAR

sevda58 20.08.2009 23:14

[COLOR="Green"][FONT="Comic Sans MS"][B]Hocam 1-0 yenil 2-0 yenil, ama 3-0 / 5-0 lar olmuyor hocam, ben eski hocamizi istiyorum, saha kenarinda sinirlenen, bagiran, taktik veren hocami ozledim, hocam ben eski BULENT UYGUN'U gormek istiyorum..[/B][/FONT][/COLOR]

gül5858 20.08.2009 23:15

[B]Orta sahamıza ve defansa oyuncu şart hocam ve kalecimizin değişmesi kesinleikle şart[/B]

LosTie58 20.08.2009 23:16

Kamanan 11'de oynamalı.İyi bir stoper ve iyi bir orta saha oyuncusu alınmalı.Eğer bir takım yabancı bir oyuncuya para verip alıyorsa o oyuncu 11'de oynayacak kapasitede olmalıdır.Agbetu ve Mbemba'yı aldık ama yoklar.Mbemba'yı geçtim Agbetu neden oynamıyor ilk 11 olmasa bile.

SempaticH 20.08.2009 23:17

bu laflarla taraftarı yumuşatmaya çalışıyon ama yok hoca bu böyle olmaz senin artık suyun ısındı artık bu laflara karnımız tok ya bu sezon ve hazırlık maçları dahil kaç gol atmışız bilen varmı vede kaç gol yemişiz bilen vardır sivasspor tarihinde bu maçların sayısı kadar maç yapmış vede bu kadar gol yememiştir sen kalkıyon halen utanmadan düzeliyoruz diyon 3 gol 5 gol yiyerekmi nasıl düzelme bu hoca artık senin suyun ısındı yönetim heralde bişeyler der sanırım

üçyıldız58 20.08.2009 23:18

hocam sen desen doğrudur sen ne yapsan haklısın kulup takım yönetim sivas sana emanet
sana karşı gelmek seni eleştirmek haşaa ne haddimize sen iyi yoldayız diyorsan kesin öyledir

WEZ Format +2. Şuan Saat: 11:14.