SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Mesut BAKKAL ile Yeniden... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39713)

SivasSpor.Com 06.02.2016 20:02

Mesut BAKKAL ile Yeniden...

[CENTER][IMG]http://i.hizliresim.com/Z7lOQA.jpg[/IMG]

[B]HAYIRLI OLSUN[/B]
2009/2010 sezonunda yine Sivasspor'u kritik durumda alarak ligde tutma başarısı gösteren Mesut BAKKAL ile yapılan ilk görüşme çok olumlu geçti. Mesut BAKKAL, ücret konuşacak durumda değiliz hemen takımın başına geçmeyi istiyorum dedi.

Başkanımız Mecnun ODYAKMAZ ilk olarak İsmail KARTAL ile görüştü. İsmail KARTAL'ın bazı sorunlarından dolayı olumsuz yanıt vermesi ile ibre Mesut BAKKAL'a döndü.

Çok büyük bir aksilik olmazsa yeni teknik direktörümüz Mesut BAKKAL oldu.

[B]SivasSpor.Com Özel Haberi /// Mesut BAKKAL [/B][/CENTER]

NöOReaK 06.02.2016 20:07

Cevap: Mesut BAKKAL ile Yeniden...

Mahalle esnafı batmasin diye bakkal ile alışveriş yapan klüp gibi klüp Sivasspor helal olsun.

Şaka maka ama o dönem ankaraspor +6 puan hükmen olmakla birlikte diyarbakır da ligden çekilme gibi durumları falan vardı yani o donem rakibimiz yoktu ligde kaldık ama bu sene işimiz coooook zordu coooook zorlaştı hadi hayırlısı mecbur mesut hova ile ligi bitirecegiz. Kazamiz mübarek ola.

tavatir 06.02.2016 20:07

İçerde dışarda acil 3 puanlara ihtiyacımız var. Mesut Bakkal bizle uyum sağlamıştı evet ama o seneki şartlar da çok önemli. 7 veya 8 beraberlikle ligde kalmıştık. Ertesi sene Gs galibiyetiyle başlamamıza rağmen savrulduk. Tribünler Mesut Bakkal'ı istifaya davet ettiğinde Mesut Bakkal'ın maç sonunda basın toplantısındaki halini hatırlıyorum. Bu sene transfer yasaklı Mersin'de de başarılı olamadı. Samsun ile de küme düştüğü sene zor şartlarda Samsun'a baya faydası oldu ama son dönemde (son maçta bizle oynamışlardı) nefesleri yetmedi. Karabük'teki performansı fena değildi. Konya'da da yakından seyrettim.
Ama yine de bana soracak olursanız hali hazırdaki bu şartlar altında tercih edilecek 5 isimden birisidir. Artık bize hayırlı olsun demek düşer. Önemli olan düşeceksek de güçlü kalabilmemiz lazım. Mesut Bakkal gelirse takım disiplini ve mücadele gücümüz konusunda ümidim var.

B.DUMANLI 06.02.2016 20:08

Okan Buruk G.Antep´de basarili olamadigi icin gönderildi.Simdi Bakkal geldi,arkasindanda R.Calimbay gelirse bu sezon ligde kaliriz...

Bu kadar neden beklendi simdi küme düsersede Bakkal düsürdü olacak.Sergen´le baslayan basarisiz lig maratonunda, 3. teknik direktör.Bu yil süperligde bu hususda lig birincisiyiz.

KaanK 06.02.2016 20:09

[B]Takımın artık fişi tamamen çekilmiştir diye düşünüyorum. Hayırlı olsun [/B]

bulutbey27 06.02.2016 20:10

Bu adam da bizi lig tutar seneye aynı hüsranı yaşarız

yerliturkuaz 06.02.2016 20:11

Çok yanlış bir tercih Mesut Bakkal kimki. Ne başarıları olmuştur. Bizi bu ligde Bakkal mı bırakacak. Yönetim kendine bir piyon kukla arıyor onlar için çok iyi bir tercih olabilir. Benim için bu teknik adam seçimi ile yönetim de kendi vizyonunu tamamlamış oldu.

Umarım ben pişman olurum bu söylediklerim için umarım...

çorluluyiğido 06.02.2016 20:11

[FONT="Arial Black"][COLOR="Blue"]sergenin yardımcısı gittiğinde bu takım kötüye gider dedik: dediğimiz oldu

okan buruk geldi bu takımı toparlayamaz,stajer hoca getirmeyin dedik;durum ortada

şimdi de mesutu getirdiler;KESİN DÜŞERİZ diyoruz;.......Allah muhafaza.sezon sonu noktalı yerler dolacak ama inşallah aklımızdan geçen gibi değil de kalbimizden geçen gibi.....[/COLOR][/FONT]

antik58 06.02.2016 20:13

3 4 isim var kulüpler başarısız diye gönderiyor, diğer kulüpler başarı beklentisiyle bu isimleri takımların başına getiriyor nasıl iş. Hayırlı olur inşallah...

Travis Bickle 06.02.2016 20:14

[B]mesut bakkal lıgde tutar tutamaz ayrı konu fakat lıgde tutsa bıle devam edılıcek hoca değil uzun vadenın hocası değildir kendısı bızı lıgde tutsun yeter [/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:15.