SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Futbolcular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Mehmet Yıldız ile yollar ayrıldı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32106)

GokhanTurna 05.06.2011 13:12

Mehmet Yıldız ile yollar ayrıldı

[IMG]http://www.netteyim.net/haber/resim/spor/mehmet_yildiz_biz_batirdik_biz_cikaracagiz-ac0ad99d8c9d360d7f31645164a1b18c.jpg[/IMG]

Sivasspor'un deneyimli golcü oyuncusu ve takım kaptanı Mehmet Yıldız, kırmızı beyazlı kulüple yollarını ayırdı.

Sivasspor'un deneyimli golcü oyuncusu ve takım kaptanı Mehmet Yıldız, kırmızı beyazlı kulüple yollarını ayırdı.

Adı Sivasspor ile özdeşleşen ve kırmızı beyazlı takımın uzun yıllardır kaptanlığını yapan Mehmet Yıldız, kulüpten ayrıldı. Kaptan Mehmet Yıldız, takımdan ayrılma isteğini önceki gün İstanbul'da bir araya geldiği Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz ve teknik direktör Rıza Çalımbay'a iletti. Daha sonra yönetim ve teknik heyet, Sivasspor'la 1 yıl sözleşmesi olan golcü oyuncuya gereken kolaylığı sağlama kararı verdi. Ayrılma isteğinin kendisinden geldiğini belirten Mehmet Yıldız, şöyle dedi:

"Böylesine güzel bir camiadan ayrılmak benim için gerçekten çok zor. Çünkü ben bu günlere Sivasspor sayesinde geldim. Bunu hiç bir zaman inkar edemem. Ama artık bir kan değişikliğine ihtiyaç vardı. Bu doğrultuda ben de başkanımız ve teknik direktörümle görüşerek ayrılmak istediğimi söyledim. Onlar da benim bu talebimi olgunlukla karşıladılar. Bana bu zamana kadar destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Haklarını helal etsinler. "

Yönetici Ekrem Munar ise, "Mehmet Yıldız ismi gerçekten Sivasspor ile özleşmiş bir isimdi. Takım kaptanımız Mehmet Yıldız, bize gelerek takımdan ayrılmak istediğini söyledi. Bu olay üzerine bizde yönetim ve teknik heyet olarak bir toplantı yaptık. Bu toplantı sonunda oyuncumuzun ayrılma isteğini kabul ettik. Mehmet Yıldız bizim bir evladımızdı. Bugüne kadar takıma katığı başarı ve katkılardan dolayı yönetim kurulu adına kendisine teşekkür ediyorum. Görüştüğü takımlara da gerekli kolaylığı sağlayacağız. Kaptanımızın yolu açık olsun" diye konuştu. -

[B]Sivas (Doğan Haber Ajansı) [/B]

turks 05.06.2011 13:15

Cevap: Mehmet Yıldız ile yollar ayrıldı

hayırlı olsun her iki taraf içinde sen sivasspora sivasspor sana çok şeyler verdi bundan sonraki futbol hayatında başarılar büyük kaptan

tavatir 05.06.2011 13:15

Mehmet Yıldız kendi ayrılmak istemiş deniliyor ama Mehmet Yıldız durduk yere bunu istememiştir bence. Herşeye rağmen futbolu bırakana kadar oynamasa da sembol isim olarak takımda kalmasını isterdim. İnşallah en azından futbolu bırakınca geri döner. Orduspor istiyormuş doğruysa. Umarım kendisi hakkında hayırlısı olur. Bizler de yeni Mehmet Yıldız'lar bulabiliriz. Yerli forvete ihtiyacımız var. Yolun açık olsun MEHMET YILDIZ.

Yusuf Çevik 05.06.2011 13:16

[COLOR="Blue"]Mehmet Yıldız gerçekten Sivasspor`a faydalı olmuş bir futbolcu.Gerek oyun içinde gereksede oyun dışında takım arkadaşlarını ayakta tutarak,bu takımı şampiyonluğa sürükleyen bir kaptandı.

Mehmet Yıldız`a futbol hayatında başarılar diliyorum ve Mehmet Yıldız`ı kutluyorum.inşALLAH Mehmet Yıldız için hayırlısı olur yolun açık olsun Büyük KAPTAN.![/COLOR]

s_mayster 05.06.2011 13:20

hayırlısı olsun.. çok emeği var yıldız ın sivas ımıza.. allah yolunu bahtını açık etsin inşallh.. seviyoruz seni mehmet yıldız.. ♥

58MUAMMER58 05.06.2011 13:21

YOLUN AÇIK OLSUN YİĞİDO , BUNDAN SONRAKİ FUTBOL HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİM.

karşıyakalı 05.06.2011 13:24

her şey için teşekkür ederiz

DOLCE58 05.06.2011 13:27

adami harcadiniz. KINA yakin

B.DUMANLI 05.06.2011 13:32

Gec alinmis bir karar.

hasanpolat44 05.06.2011 16:47

[QUOTE=B.DUMANLI;721217]Gec alinmis bir karar.[/QUOTE]