SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   KARDES TARAFTAR (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=421)

1954adanasporlular 11.03.2005 16:21

sevgılı sıvassporlu arkadaslarım sızlerı adanaspor asabiler grubu ıle dost bır grup olmaya davet edıyorum sıvasspor ıcın sımdı mutluluk zamanı sımdı guzellık zamanı
HEPİNİZ YİGİTSİNİZ HEPİNİZ YİGİDOSUNUZ
1954 ADANASPOLULAR DERNEGİ AsAbiLeR GrUbU

Kaptan-58 11.03.2005 16:29

TÜM TAKIMLAR ZATEN KARDEŞ OLMALIDIR....

SİZDE BİZİM KARDEŞ TARAFTARIMIZSINIZ...

58 GENÇLİK TARAFTAR DERNEĞİ SİZİNLE KARDEŞTİR....

VATAN 58 MEKAN 34

[email]ist_58genclik_34@hotmail.com[/email]

1954adanasporlular 11.03.2005 16:41

sagı deger sıvaslı arkadasım ben bugun 19 yasındayım ve 7 yasından beri adanaspor asıgıyım anlayacan arkadasım 1.lig 2.lig olmak usere deplasmanların coguna gıttım dıyecegım okı tum deplasmanlarda hem polısler ve rakıp taraftarlar bız onları alkıslamıs takımlarını cagırmıs bagırımıza basmıs olmamıza karsın adamlar bızlerın anamıza avradımıza kufur edıyolar ama bız ve bı ıkı klupte bunlar yoktu bu dıgerlerı bızlerle dost olamazlar onun ıcın sızın forumunuza kayıt oldum

puar 11.03.2005 16:53

biz herkezle dostuz....adana ayrı tabi

V1CT0RY 11.03.2005 18:09

biz her takımla dostuz ama çekememzlik vs. gibi konularla ortamı geriyorlar o ayrı.sizin gibi taraftar grupları çoğalmalı...heer zaman dostuz adanayla

1967_DERNEK_10UR 11.03.2005 18:18

ADANASPOR LU ARKADAŞIN SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.GERÇEKTEN BU ZAMANDA BİR DOST TARAFTAR GRUBU BULMAK ZOR .İNŞALLAH ADANASPOR EN YERDE BİTİRİR DÜŞMEZ YAZIK OLUR .BIRAKIN ADNANADEMİRSPOR DENEN ŞEREFSİZLER DÜŞSÜN O TAKIM ADANAYA YAKIŞMIYOR...

V1CT0RY 12.03.2005 13:28

[quote=ultraSivas_58]ADANASPOR LU ARKADAŞIN SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.GERÇEKTEN BU ZAMANDA BİR DOST TARAFTAR GRUBU BULMAK ZOR .İNŞALLAH ADANASPOR EN YERDE BİTİRİR DÜŞMEZ YAZIK OLUR .BIRAKIN ADNANADEMİRSPOR DENEN ŞEREFSİZLER DÜŞSÜN O TAKIM ADANAYA YAKIŞMIYOR...[/quote]
+1967

serhankaburcuk 13.03.2005 14:49

[quote=1954adanasporlular]sevgılı sıvassporlu arkadaslarım sızlerı adanaspor asabiler grubu ıle dost bır grup olmaya davet edıyorum sıvasspor ıcın sımdı mutluluk zamanı sımdı guzellık zamanı
1954 ADANASPOLULAR DERNEGİ AsAbiLeR GrUbU[/quote]

[size=4][b][i]Kardeş bana bir cevap hakkı doğmuş...Biz adana demirspor maçına gittik 2 sefer ikisindede bize çok hor davrandılar .Biz deplasmanlarda döğüşten kavgadan korkmayız korksaydık gitmezdik.Ben iddia ediyorum Sivasta en çok deplasmana gidenlerden biriyim ve Adanada hoş karşılanmadık...Sana şahsına lafım yok centilmenlik ölçülerini biliyosun ve seni ben tebrik ediyorum bu davranışlarından dolayı...Ve sen Adanasporlusun adana demirsporlu değilsin...[/i][/b][/size]

1967_DERNEK_10UR 13.03.2005 14:53

[quote=1954adanasporlular]sevgılı sıvassporlu arkadaslarım sızlerı adanaspor asabiler grubu ıle dost bır grup olmaya davet edıyorum sıvasspor ıcın sımdı mutluluk zamanı sımdı guzellık zamanı
1954 ADANASPOLULAR DERNEGİ AsAbiLeR GrUbU[/quote]DOST GRUPSA BİZ VARIZ BU YOLDA

V1CT0RY 13.03.2005 20:25

bize dost olana biz dünden dostuz...

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:46.