SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Transferde Adı Geçenler (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32054)

BOUN 10.06.2011 14:34

Cevap: Transferde Adı Geçenler

Şu ana kadar Faty dışında Süper Lig'de zirveyi zorlayacak bir takım için gerekli olan herhangi bir transfer açıklanmadı. Bu durumda iki olasılık akla geliyor:

1) Ya gerçekten yönetim istediği futbolcularla anlaştı ancak imza attırılabilecek en erken tarih olan 14 Haziran'ı bekliyor ve bizler de bu isimleri sürpriz olarak öğreneceğiz.

2) Ya da hakkaten transfer işini şu ana kadar beceremedik.

Mecnun Başkanın iddialı açıklamaları ikinci seçenek ile uyuşmuyor. Bu kadroda halen bir maç oynayıp on maç yatan Cihan, fizik gücü yetersiz ve yaşlı Mehmet Nas, her an patlamaya hazır Uğur Kavuk, iyi bir yedek golcü olabilecek Pedriel Suarez, ve hala oynayıp oynamayacakları belli olmayan Keita, Diallo gibi isimler varken, transfer sezonunun en azından şu ana kadar sönük geçmiş olması 'ezanlar bizim için okunuyor sevgilim!' şarkısını akla getiriyor. Valla bu defa da ezanlar bizim için okunursa, bu kez Bank Asya'ya gömerler hocam!

KaanK 10.06.2011 14:51

Bizimkilerin birşeylerin farkına varması için illa ki bi bank asya tozunu yutmamız lazım .Yoksa duruma bakılacak olursa transfer piyasasında kaliteli oyuncuların tükenip, geride kalan rağbet görmeyen ucuz oyuncular bekleniyor gibi bir hava var ...[B]Şu dakikadan sonra bütün sorumluluk büyük kredisi bulunan rıza hocadadır[/B]..Eses e telloyu batuhanı erkan zengini yağdırırken iyi de bize gelince ileriye dönük oyuncular, karşıyakadan vasat oyuncular 3.kaleciler olunca olmuyor be hocam

midnight58 10.06.2011 15:08

[B][I]KESİNLİKLE VE KESİNLİK RIZA ÇALIMBAYIN LİSTESİNDE MÜTHİŞ İSİMLER VAR BEN BUNU DERİM ARKASINDADA DURURUM MAYIS SONUNA DOĞRU YAPILAN BAŞKANLIK SEÇİNDE BELİRLENEN 40 MİLYON EURO BÜTÇE AÇIK BÜTÇEYDİ VE BUNUN SANIRIM 19 FUTBOLCU ALACAĞI 10 MİLYON EURODA DİĞER BÜTÜN VERİLECEKLERDİ VE BUNUN DIŞINDA YAYIN VE REKLAM GELİRYLE BERABER BU FİYAT EN AZ 65 MİLYON EUROYU BULUR DENİLİYORDU MECNUN BAŞKAN BORCUMUZ YOK AMA KASAYA PARA SOKACAĞIZ BUNUN İÇİNDE İLERİKİ GÜNLERDE MALİ YÖNETİMLE KARARLAŞTIRILIP YÜKLÜ Bİ MİKTAR TRANSFERE AYIRACAĞIZ DENİLİYORDU O GÜN GELMİŞ VEYA GELEBİLİR SABIRLI OLMALIYIZ BENCE ÇOK İYİ TRANSFERLER GELECEK....[/I][/B]

HALIL 10.06.2011 15:16

bence lutfen karamsarliga kapilmayin hemen lig baslamadi bile daha transfer imzalarinin tarihi bile gelmedi acele etmeyin sabirli olun

burak58as553 10.06.2011 15:21

Forvete Drogba.Kanata Hazard.Sag bek Maicon.

Rıza Hocadan bu transferleri bekliyorum :D

Biraz fantazi olsun :D:D

HALIL 10.06.2011 16:09

istedigimiz butun oyunculari kaptiriyoruz

belay---------orduspora
sefa yilmaz------------kayserispora

bizim transferler ile kim ilgileniyo bana soyleyebilirmisiniz allah askina:mad:

KaanK 10.06.2011 16:34

en iyisi biz devre arasını bekleyelim transfer dönemini sessiz geçirelim aklımız anca o zaman başımıza geliyor

karşıyakalı 10.06.2011 16:41

neredesin hayalkafe.hadi artık ver şu transfer haberlerini artık.her saat bakıyorum buraya belki hayalkafe bi şeyler yazmıştır diye.merakta bırakma artık bizleri

ramazan5842 10.06.2011 16:50

bana göre forvete iyi bir yerli oyuncu almamız lazım. ayrıca hızlı ve aralara iyi top atabilen yabancı bir forvet arkasına ihtiyaç var.birde elimizdeki yabancıların tribüne gönderilmektense iyi bir bonservise satmamız lazım.rıza hocadan ilk yarıda almış olduğu kaliteli oyunculr gibi kaliteli transferler bekliyorum..

midnight58 10.06.2011 16:51

hayal kafenin kalbini kırdılar geleceğini sanmıyorum belay transferini hayal kafede bende yattığını sölemiştim 3 gün önceden üzülmeyelim ama hayal kafenin gelmesi lazım .d bu arada sefa da sanırım kayseriye geçmiş işimizzor yönetim 4 günsonraki alacağı isimleri 2 hafta sonra açıklar çoğu kaçtı elden...
mehmet batdal da mehmet yıldıza fikirlerini sormuş ama neyin ?(mehmet35bttl)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 17:43.