SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Sivasspor için nelere katlanıyorum! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31751)

Yusuf Çevik 26.04.2011 08:29

Sivasspor için nelere katlanıyorum!

[url=http://resimzade.com/Show.html?i=28300&token=5563][img]http://resimzade.com/Show.html?i=28300&token=5563[/img][/url]

[COLOR="Blue"]“Fenerbahçe'nin galip gelmesine çok sevineceksin” deselerdi inanmazdım. Pazar günü ilk defa Fenerbahçe'nin gol ve goller atmasını istedim! Fenerbahçe'nin üç puan kazanmasından ziyade bu maçta Buca'nın puansız ayrılmasına mutlu oldum. Bu garip duyguyu mutluluğu sadece ben değil, Sivasspor'a gönül veren herkes yaşadı. Bu sonuç Yiğidolara Karabük yenilgisini bir nebze olsun unutturdu. Son 4 sırada bulunan takımlar içerisinde en karlı çıkan takımın Sivasspor olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim, üstelik haftayı Karabük yenilgisiyle kapatmasına rağmen. Çünkü ligin bitimine 5 hafta kala Sivasspor'la en yakın rakibi Buca arasında 8 puan fark vardı. Bitime 4 hafta kaldı ve yine 8 puan var. Konya ve Kasımpaşa'nın bundan sonra ne yapacağı fazla önemli değil. Her iki takıma neredeyse mucize bile yetmeyebilir.

Bu hafta Yiğidoların tek üzüldüğü konu, Sivasspor'un Karabük karşısında özellikle maçın ikinci yarısında ki futbolu oldu. Puan ve puanlara acil ihtiyacı olan Sivasspor'un ikinci yarıdaki etkisiz futbolu anlaşılır gibi değil. Şunuda kabul etmek gerekir, Rıza hocanında dediği gibi 5 maçta 4 galibiyet,1 beraberlik alarak tehlikeli bölgeden hızla uzaklaşan Sivasspor'un Karabük maçındaki etkisiz futboluna anlayış gösterebiliriz, tabi bu futbol kalıcı olmamalı. Sivasspor'un bu hafta Gençlerbirliği maçında alacağı bir galibiyet, rakiplerinin alacağa sonuca bile bakmadan işi tamamen bitirebilir. Sivasspor'un bir an önce galip gelerek, kalan 3 haftada stresten uzak, rahat maçlar izlemek dileğimizidir.

Matematiksel olarak “ Bu işi tamam” diyene kadar Sivasspor ‘un tıpkı iki hafta öncesinde olduğu gibi canla-başla mücadele etmesini bekliyoruz, çünkü süper ligde her galibiyet 750 bin TL. demek birde buna prestiji eklendiği takdirde Sivasspor'un var gücüyle oynaması için ortaya bir neden daha çıkıyor.

Tekrar başa dönecek olursak, teşekkürler Fenerbahçe, teşekkürler Gençlerbirliği…
( Bu yazıyı yazdığım saatlerde Konya-Beşiktaş maçı henüz oynanmamıştı)[/COLOR]

58akif34 26.04.2011 09:23

Cevap: Sivasspor için nelere katlanıyorum!

bizim taraftar olarak karabük maçını unutup gençler maçında statdaki yerimizi almamız geekir takımımıza tam destek verelımkı daha maca çıkmadan 1-0 öne geçelim ayrıca o istifa bu istifa sesleri yükselmeye başladı artık bu seslerı de kendı aramızda susturalım gaza gelmeyın arkadaslar rakıp taraftar aramıza giriyor ve bu seslerı cıkartıyor önemli olan bu seslerı duymamaktır onları daha konusamadan susturmaktır [B]LÜTFEN BU KONULARA DİKKAT EDELİM[/B]

58hsn58 26.04.2011 09:38

Gercektende sivassporumuz oyunu birakmamasi lazim, gecen hafta az da olsa korktum, hadi buca yenseydi diye, bakin gorun ozaman stressi...

Insallah onumuzdeki 2 macida kazaniriz... Bu stressten biran once kurtuluruz...

favori58 26.04.2011 12:21

[QUOTE=YuSuF;710171][url=http://resimzade.com/Show.html?i=28300&token=5563][img]http://resimzade.com/Show.html?i=28300&token=5563[/img][/url]

[COLOR="Blue"]“Fenerbahçe'nin galip gelmesine çok sevineceksin” deselerdi inanmazdım. Pazar günü ilk defa Fenerbahçe'nin gol ve goller atmasını istedim! Fenerbahçe'nin üç puan kazanmasından ziyade bu maçta Buca'nın puansız ayrılmasına mutlu oldum. Bu garip duyguyu mutluluğu sadece ben değil, Sivasspor'a gönül veren herkes yaşadı. Bu sonuç Yiğidolara Karabük yenilgisini bir nebze olsun unutturdu. Son 4 sırada bulunan takımlar içerisinde en karlı çıkan takımın Sivasspor olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim, üstelik haftayı Karabük yenilgisiyle kapatmasına rağmen. Çünkü ligin bitimine 5 hafta kala Sivasspor'la en yakın rakibi Buca arasında 8 puan fark vardı. Bitime 4 hafta kaldı ve yine 8 puan var. Konya ve Kasımpaşa'nın bundan sonra ne yapacağı fazla önemli değil. Her iki takıma neredeyse mucize bile yetmeyebilir.

Bu hafta Yiğidoların tek üzüldüğü konu, Sivasspor'un Karabük karşısında özellikle maçın ikinci yarısında ki futbolu oldu. Puan ve puanlara acil ihtiyacı olan Sivasspor'un ikinci yarıdaki etkisiz futbolu anlaşılır gibi değil. Şunuda kabul etmek gerekir, Rıza hocanında dediği gibi 5 maçta 4 galibiyet,1 beraberlik alarak tehlikeli bölgeden hızla uzaklaşan Sivasspor'un Karabük maçındaki etkisiz futboluna anlayış gösterebiliriz, tabi bu futbol kalıcı olmamalı. Sivasspor'un bu hafta Gençlerbirliği maçında alacağı bir galibiyet, rakiplerinin alacağa sonuca bile bakmadan işi tamamen bitirebilir. Sivasspor'un bir an önce galip gelerek, kalan 3 haftada stresten uzak, rahat maçlar izlemek dileğimizidir.

Matematiksel olarak “ Bu işi tamam” diyene kadar Sivasspor ‘un tıpkı iki hafta öncesinde olduğu gibi canla-başla mücadele etmesini bekliyoruz, çünkü süper ligde her galibiyet 750 bin TL. demek birde buna prestiji eklendiği takdirde Sivasspor'un var gücüyle oynaması için ortaya bir neden daha çıkıyor.

Tekrar başa dönecek olursak, teşekkürler Fenerbahçe, teşekkürler Gençlerbirliği…
( Bu yazıyı yazdığım saatlerde Konya-Beşiktaş maçı henüz oynanmamıştı)[/COLOR][/QUOTE]

Yusuf bey gerçekten çok güzel bir yazı olmuş. Bende aynen senin gibi bu hafta Fener ve Gençleri tuttum. Sivasspor için buna katlandım

poolat58 26.04.2011 17:35

[QUOTE=favori58;710192]Yusuf bey gerçekten çok güzel bir yazı olmuş. Bende aynen senin gibi bu hafta Fener ve Gençleri tuttum. Sivasspor için buna katlandım[/QUOTE]

kardeş o yazıyı yusuf adlı arkadaşımız paylaşmış sadece.yoksa yazıyı yazan abdullah yiğitç kendisi hürriyet gazetesi spor yazarı :)

eskibektaşlı 26.04.2011 19:25

kardeş hürriyet değil hürdoğan gazetesi spor yazarı :)))

favori58 27.04.2011 07:44

[QUOTE=poolat58;710220]kardeş o yazıyı yusuf adlı arkadaşımız paylaşmış sadece.yoksa yazıyı yazan abdullah yiğitç kendisi hürriyet gazetesi spor yazarı :)[/QUOTE]

Ben o yazıyı okurken,Aptullah Yiğit'in ne ismi,nede resmi vardı,onun içinde yazıyı o arkadaşın yazdığını düşündüm,herkesten özür diliyorum,ama yazı gerçektende çok hoş olmuş.

Yusuf Çevik 27.04.2011 07:45

[QUOTE=favori58;710281]Ben o yazıyı okurken,Aptullah Yiğit'in ne ismi,nede resmi vardı,onun içinde yazıyı o arkadaşın yazdığını düşündüm,herkesten özür diliyorum,ama yazı gerçektende çok hoş olmuş.[/QUOTE]

[I]Dostum resim var ya nasıl görmedin.:)

Neyse bir dahakine isimde yazarız inşALLAH.[/I]

Salim58 27.04.2011 08:12

[QUOTE=YuSuF;710282][I]Dostum resim var ya nasıl görmedin.:)

Neyse bir dahakine isimde yazarız inşALLAH.[/I][/QUOTE]

[B]Yusuf emmi foto açılmıyor kimin yazdığıda belli değil, bende sen yazmışsın diye düşünmüştüm daha sonra olayı çözdüm.:)[/B]

Yusuf Çevik 27.04.2011 09:51

[QUOTE=Salim58;710284][B]Yusuf emmi foto açılmıyor kimin yazdığıda belli değil, bende sen yazmışsın diye düşünmüştüm daha sonra olayı çözdüm.:)[/B][/QUOTE]

[I][B]Sen halletiysen sorun yok o zaman Salim abi :)[/B][/I]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 03:45.