SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Milan Borjan Napoli Yolunda (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37609)

anilolcay 24.02.2014 21:24

Milan Borjan Napoli Yolunda

Değerli arkadaşlar şimdi bu konunun sitede ne alakası var diyebilirsiniz ama bence Borjan takımımız için en azından kişilik ve insanlık olarak sıradan bir oyuncu değildi. Borjan'dan aldığım habere göre kendisi önümüzdeki sezon için İtalya'nın güçlü ekibi Napoli ile anlaşmak üzereymiş. Sivasspor formasını terletmiş eski oyuncumuzun İtalya'da şampiyonluğa oynayan bir takımda yer alması bir Sivaslı olarak bana gurur verir. Saygılarımla. Hayırlı akşamlar

58YIGIDO58 24.02.2014 21:33

Cevap: Milan Borjan Napoli Yolunda

Sabredemediler, Mahmut denen ********* 10000000 basardi.
Keske kalsaydi... :(

etlidöktürek 24.02.2014 21:44

Borjanın kaleciliĝini tartışabiliriz ama sivasspor aşkını asla!!! Yolu açık olsun ;)

elbeylii 24.02.2014 21:46

**** ******.......

adres58 24.02.2014 21:57

Kalecilik yeteneğini tartışabiliriz. Çok kötü goller yemeye müsait bir kaleci. Lakin Sivas şehrini seven, Sivassporu seven bir kaleci idi. O zamanda dedik, şimdide diyoruz. Yolun açık olsun Milan Borjan...

34MUAMMER58 24.02.2014 22:10

[b]borjan benim için özel yere sahiptir , sivassporumuz şuanda süperligdeyse en büyük pay borjanındır,kimseye hiçkimse yılın kalecisi ödülünü vermez,yan toplarda birazdaha kendini geliştirirse çok iyi kaleci olacaktır,napolidede başarıyla oynayacaktır,kendisine başarılar diliyorum [/b]

PETKOVİC 24.02.2014 22:12

mahmut da seneye united a gider :D

[url]http://www.iamnaples.it/calciomercato/esclusiva-il-napoli-piomba-su-borjan-il-gigante-buono-e-portiere-del-canada-che-piace-a-benitez/[/url]

asabibaba 24.02.2014 22:13

[QUOTE=YigidooSivas58;900269]Sabredemediler, Mahmut denen ********* 10000000 basardi.
Keske kalsaydi... :([/QUOTE]

[B]Mahmut'un yediği gollerdeki hatalarını bana tek tek sayar mısın ? Hangi golde ne hatası var ? Ben futbolu bilmiyorum da o yüzden sordum ?[/B]

tavatir 24.02.2014 22:37

Napoli rezerv takımı için falan mı acaba? Bana pek mantıklı gelmedi. Borjan nereye giderse gitsin başarılı olmasını isterim.

Besyo_cu 24.02.2014 22:51

[B]Napoli'de Liverpool'dan kiraladıkları ve büyük ihtimal bonservisini alacakları Reina var, Brezilya Milli takımında oynamaya başlayan ve Brezilya'da en iyi genç oyuncu seçilen kaleci Rafael Barbosa var ayrıca İtalya'da geleceğin Buffon'u denilen 17 yaşında Baranovsky isimli kalecileri varken ; Türkiye gibi Avrupa'da en zorlu 6. Ligde ki takımdan gönderilen bir kaleciyi Napoli almaz alsada Borjan'da Dünya'da ki en iyi menajer var demektir Napoli'de 1 maçta bile forma giyemez.[/B]

yiğido58sinan 24.02.2014 23:26

[QUOTE=asabibaba;900278][B]Mahmut'un yediği gollerdeki hatalarını bana tek tek sayar mısın ? Hangi golde ne hatası var ? Ben futbolu bilmiyorum da o yüzden sordum ?[/B][/QUOTE]

Gardaş yediği golleri geç maçta kaç tane adam gibi kurtarışı var sen onu say. Yav adam önünden geçen topu eline alamıyor. Yuvarlana yuvarlana gelen topu bile sektiriyor, o da bari doğru yere sektirse, rakibin önüne bırakıyor al at diye. Adam penaltı da topa koşmadan daha bizimkisi 2 metre öne açılıyor. Şut geliyor, atlayım zıplayım yok üstüne gelirse amenna yoksa öküz gibi seyrediyor! Geçen hafta eskişehirden yediği golleri görmedinmi? Ne duracağı yeri biliyor ne atlayacağı yeri! Kaleci maleci olmaz bundan! Carlos birdaha maça da çıkarmaz zaten

anilolcay 24.02.2014 23:34

[QUOTE=tavatir;900280]Napoli rezerv takımı için falan mı acaba? Bana pek mantıklı gelmedi. Borjan nereye giderse gitsin başarılı olmasını isterim.[/QUOTE]

Tavarih kardeşim Napolinin 1.kalecisi Rafel ciddi bir sakatlık geçirdi hafta içinde yaklaşık 1.5 yıla yakın oynamayacak Napolinin bugün oynadığı mactaki yedek kalecisi de daha 95 doğumlu Borjan büyük ihtimalle 2.kaleci olarak alınacak

58YIGIDO58 25.02.2014 00:01

[QUOTE=yiğido58sinan;900285]Gardaş yediği golleri geç maçta kaç tane adam gibi kurtarışı var sen onu say. Yav adam önünden geçen topu eline alamıyor. Yuvarlana yuvarlana gelen topu bile sektiriyor, o da bari doğru yere sektirse, rakibin önüne bırakıyor al at diye. Adam penaltı da topa koşmadan daha bizimkisi 2 metre öne açılıyor. Şut geliyor, atlayım zıplayım yok üstüne gelirse amenna yoksa öküz gibi seyrediyor! Geçen hafta eskişehirden yediği golleri görmedinmi? Ne duracağı yeri biliyor ne atlayacağı yeri! Kaleci maleci olmaz bundan! Carlos birdaha maça da çıkarmaz zaten [/QUOTE]

Aynen oyle yerinde tespitler sizin gibi yazamazdim.

sıvaslıgenç 25.02.2014 00:43

Tamam mahmut kötü kaleci olabilir ancak bu derece rencide edici yorumlar cok saçma ne olursa olsun o bir insan ve hata yapabilir büyük ihtimal bu sene bileti zaten kesilecek ancak olur olmaz yorumlar yapmanin manasi yok varsayin ki Mahmut bu siteyi acip yorumlari okudu yasayacagi üzüntüyü düşünüp kendinizi onun yerine koyun ki 6 gol yediğimiz macta takim 4 4 luktude Mahmut yuzunden maci kil payi kaybetmiş gibi bir durum ortaya cikiyor yapmayin Allah askina.

58YIGIDO58 25.02.2014 00:50

Mahmutun sucu yoktur suc asil onu oynatanda Mahmutun kapasitesi bu ne yapalim ?
Mahmut yerine Nihat oynamali.

SenSetik 25.02.2014 08:26

hayatta olmayacak bir transfer..

GokhanTurna 25.02.2014 09:16

Selçuk Şahin gibi yeteneksiz olarak büyük bir takımda forma giyecek demektir hayırlısı olsun :) Yeteneksiz bir kaleci olduğu konusunda hemfikiriz tabi Sivas ve Sivasspor aşkı tartışılmaz. Başarılar Borjan hayırlı olsun.

Mahmut ise beni yanılttı Borjandan daha beter çıktı. Nihat Şahin 2. kaleci olarak kalmalı şimdilik.

eurovision 25.02.2014 14:45

mahmut borjan ile atillayı arattı

hoğuz 25.02.2014 17:28

Borjan insanlık olarak 10 numara 5 yıldız bir adamdı bizim takımda..karakterli bi adamdı.. eğer takıma adam gibi bi yabancı alınmayacaktıysa Borjanın gönderilmesi bi hataydı ve bu hata yapıldı artık konuşmaya gerek yok.. Bu ara transfer dönemi Sivassporun en kötü dönemi oldu elimizdeki tüm değerleri yitirdik.. artık Pedroyla falan takılırız 4 ay...

mnt3 25.02.2014 21:48

Borjan Sivas'ı ve Sivasspor'u seviyordu tamam ama onun yediği saçma sapan golleri ve nasıl kahrolduğunuzu da hatırlayın.En yakın zamanda Bursaspor kupa maçında sahamızda yediği golü hatırlayın.Bence gitmesi iyi oldu.

DOGU_BEY 02.03.2014 15:10

[B]napoliye ancak napoli sirkine palyaço olarak gider..ya da a2 kalecisi falan olur...olur da napoli teknik direktörü rafael benitez onu as takıma alıyorsa acil sağlık kontrolüne girmeli...[/B]

tekdoktiri 02.03.2014 16:55

mahmuttan iyi ama gereksiz borcan dahil dir yolayın bunları kaleye nihatı koyun ya

ArifŞahin 02.03.2014 18:55

[QUOTE=PETKOVİC;900277]mahmut da seneye united a gider :D

[url]http://www.iamnaples.it/calciomercato/esclusiva-il-napoli-piomba-su-borjan-il-gigante-buono-e-portiere-del-canada-che-piace-a-benitez/[/url][/QUOTE]

Burası Türkiye niye olmasın ki?.

MERDO 02.03.2014 22:47

Mahmutun sucu yok arkadaşlar adamin kapasitesi bu elinden geleni yapıyor yani takima ihanet etmiyor adamin elinden gelen bu onun oynayacagi takim sivasspor degil onu bu takima getirene sormak lazim sen sivas sporlu musun yoksa dusmanmisin diye. Oduni nahcimento rezilo varya onun içinde aynisi adamin kapasitesi bu istesede oynayamaz çünkü futbolla alakasi yok turkiyeye onu kim getirdiyse hakkında ülkenin doviz rezervini bos yere harcayarak cari aciga sebep olma suçundan dava acilmali yemin ederim bal liginde oynatmazlar bu azami yazik sivassporun parasina

bahbaba58 03.03.2014 00:52

[QUOTE=MERDO;901114]Mahmutun sucu yok arkadaşlar adamin kapasitesi bu elinden geleni yapıyor yani takima ihanet etmiyor adamin elinden gelen bu onun oynayacagi takim sivasspor degil onu bu takima getirene sormak lazim sen sivas sporlu musun yoksa dusmanmisin diye. Oduni nahcimento rezilo varya onun içinde aynisi adamin kapasitesi bu istesede oynayamaz çünkü futbolla alakasi yok turkiyeye onu kim getirdiyse hakkında ülkenin doviz rezervini bos yere harcayarak cari aciga sebep olma suçundan dava acilmali yemin ederim bal liginde oynatmazlar bu azami yazik sivassporun parasina[/QUOTE]

ee kardeşim sen nerede boş beleş oyuncu almak istersen nasçimento gibi kazmaları aykut fatih ahmet şahbaz gibi 3. lig futbolcularını alırsın
tamam aykutu ahmeti fatihi al ileride katkı yapmak için ama şuan bu takıma bunları kurtarıcı olarak alırsan ya senin yönetim futbolu bilmiyor yada biz bunun açıklaması olmaz millet ikinci yarı ne transferler yaptı alacağın 2 -3 takviye zaten takımı uçururdu ve maliyetini kazanacağın maçlarda parasını çıkartırdı
bi şampiyonlar ligine katılman dünyanın parası neyse bunu düşünemeyen yönetime ne desek boş

WEZ Format +2. Şuan Saat: 13:52.