SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=1010)

serhankaburcuk 16.06.2005 13:37

[b][i]Arkadaşlar bugün size sitemizin müdavimlerinden bir arkadaşımızı değerli abimizi ve gelecekteki başkanımızı anlatmak istiyorum...

Bu zat-ı muhterem Metin Başkan'dır.Namı diğerANTİBİZANS...Kendisi sitemizin en yakışıklı isimlerinden biri olmakla birlikte İstanbul takımlarına olan düşmanlığı ve antipatisiyle bilinir.Ve namınıda bu sebeten dolayı almıştır.ANTİBİZANS...

Kendisi çok fanatik bir Sivasspor taraftarıdır.O kadar çok seveki Sivassporu kendisi Ankarada ikemet etmesine ragmen takımı Sivastaki ve deplasmanlardaki maçlarda yalnız bırakmamak için hemen hemen her hafta özel otosuyla(Renault Megane son model)Sivasspor maçlarına gider.O kadar yolu çeker maçtada gidip kesinlikle çekirdek yemez yanlış anlaşılmasın...90 dakika takımını canı gönülden destekler destek verdiği gibi sağında solunda bulunan insanlarada destek olmaları yolunda telkinde bulunur...

Ayrıca kendi işindede oldukça başarılı olan Metin Başkan el attığı herişide koparır.

Kendisi o kadar sevdalı bir Sivaslıdırki Ankaraya gelen hemşehrilerine misafirperverlikte kusur etmez misafirini olağanüstü ağırlar.(Bunu bizzat ben yaşadım ve gördüm).Ayrıca Ankarada o kadar çok çevresi vardırki yaptıramayacağı bürokratik v.b iş yoktur.Örneğin birisi tayin için yanına gitse onu kırmaz yardımcı olmaya çalışır ve de yapar yani...

Ve şunuda son olarak söyleyeyim ki gelecekte bu süper insanı Sivasspor'un başında görürsek şaşmayalım...

SİVASSPORUN GELECEKTEKİ BAŞKANINA TEKRAR SEVGİLERİMİ YOLLUYORUM...
........METİN BAŞKAN SENİ SEVİYORUZZZ...........[/i][/b]

HakkıTİMUÇİN 16.06.2005 13:52

[b]metin gardasla yüzyüze tanışmadık ama tam sivasspor fanatiği olduğu belli.. sitede de oldukça aktif....balkanların en hızlı klavye kullanan adamlarından biri...

Ancakkkkkkk....nezaman chate girsem orda ama bi türlü bana selam vermiyo....naaptık gardas tavuğuna kışt mı dedik ? :lol: :arrow: [/b]

serhankaburcuk 16.06.2005 13:57

[quote=gakgo58][b]metin gardasla yüzyüze tanışmadık ama tam sivasspor fanatiği olduğu belli.. sitede de oldukça aktif....balkanların en hızlı klavye kullanan adamlarından biri...

Ancakkkkkkk....nezaman chate girsem orda ama bi türlü bana selam vermiyo....naaptık gardas tavuğuna kışt mı dedik ? :lol: :arrow: [/b][/quote]

[size=7][b][i]Hakkı abim yanlışın var yaw...Metin abim kimsenin tavuğuna kış demez ...İletişim yanlışlığı olmuştur...Abi ikinizede anlattım valla daha ne diyeyim iyiki varsınız...[/i][/b][/size]

CAGLAYAN 16.06.2005 14:11

[quote=Orhan_Nilay]Çağlayan bey; Son derece;[list] Güvensiz :roll:[/list]şüpheci, :roll:[list]acımasız, :cry:[/list]ve RTÜK ÇÜÜ[/quote]

[i][size=6]Orhan Nilay Bacimiza Gelince ....
Abircan Kardesime Kesinlikle Katiliyorum Kendisi Iyi Kalpli ve ....
SIVRI Dilli bir Kardesimizdir
Bacim Seni Seviyoruz :lol: [/size] [/i]

CÜSSKB-Aynur 16.06.2005 14:19

[quote=CAGLAYAN][quote=Orhan_Nilay]Çağlayan bey; Son derece;[list] Güvensiz :roll:[/list]şüpheci, :roll:[list]acımasız, :cry:[/list]ve RTÜK ÇÜÜ[/quote]

[i][size=6]Orhan Nilay Bacimiza Gelince ....
Abircan Kardesime Kesinlikle Katiliyorum Kendisi Iyi Kalpli ve ....
SIVRI Dilli bir Kardesimizdir
Bacim Seni Seviyoruz :lol: [/size] [/i][/quote] Teşekkür ederim.

efsanedavulcu 16.06.2005 14:23

[b]

BEN DEĞERLİ SERHAN ABİMİZDEN BAHSETMEK İSTİYORUM...................

ÖNCELİKLE BİZ ONA SERHAN REİS DİYE HİTAP EDİYORUZ....ÇÜNKÜ ONA BU KELIME ÇOOOOOOOOOOOKK YAKIŞIYOR..!
BİZİM İÇİN REİSLİK HEP ÜSTÜN OLMAK EMİR VEREN KENDİNİ HEP AGIRDAN SATAN BİRİ OLARAK BİLİYORDUM........

AMA ^^SERHAN REİS^^BİZE ASIL REİSLİĞİN BU OLMADIĞINI TAVRI VE HAREKETLERİ İLE ANLATTI BİZ SERHAN REİSTEN COK SEYLER OGRENDIK....ADAM GİBİ ADAM OLMAK MUTEVAZI VE OLDUGUMUZ GIBI GORUNMEYI ÖĞRETTİ...

SERHAN ABİYİ TANIDIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ...

İYİKİ VARSIN ^^REİS^^

SENİ ÇOK SEVEN KARDEŞLERİN

:arrow: ÖZGÜR :arrow: TUĞRUL[/b]

serhankaburcuk 16.06.2005 14:37

[quote=efsanedavulcu][b]

BEN DEĞERLİ SERHAN ABİMİZDEN BAHSETMEK İSTİYORUM...................

ÖNCELİKLE BİZ ONA SERHAN REİS DİYE HİTAP EDİYORUZ....ÇÜNKÜ ONA BU KELIME ÇOOOOOOOOOOOKK YAKIŞIYOR..!
BİZİM İÇİN REİSLİK HEP ÜSTÜN OLMAK EMİR VEREN KENDİNİ HEP AGIRDAN SATAN BİRİ OLARAK BİLİYORDUM........

AMA ^^SERHAN REİS^^BİZE ASIL REİSLİĞİN BU OLMADIĞINI TAVRI VE HAREKETLERİ İLE ANLATTI BİZ SERHAN REİSTEN COK SEYLER OGRENDIK....ADAM GİBİ ADAM OLMAK MUTEVAZI VE OLDUGUMUZ GIBI GORUNMEYI ÖĞRETTİ...

SERHAN ABİYİ TANIDIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ...

İYİKİ VARSIN ^^REİS^^

SENİ ÇOK SEVEN KARDEŞLERİN

:arrow: ÖZGÜR :arrow: TUĞRUL[/b][/quote]

[size=7][b][i]Estafirullah kardeşlerim...O nasıl sözler valla beni utandırdınız...Sağolun sizlerde iyiki varsınız...Tribünün gülleri....

Bende bu vesile ile efsane davulcumuz Özgürden bahsedeyim bari;

Özgür bir kere Sivas 4 eylül stadında en iyi davulcusu ondan daha iyi davul çalan yok...Temiz kalbi ve saygıda kusursuzluğuda cabası....

Tugrul ve Özgür sizleri seviyoruz ve seneye sizden daha çok şeyler bekliyoruz...[/i][/b][/size]

RüStü ElmaS 16.06.2005 15:00

Serhan gardasimizla yüzyüze Istanbulda Sariyer macinda görüstük.

Kendisiyle yüzyüze maalesef cok az görüstük, fakat sanalda ve telefonla sürekli görüsüyoruz.
Kendisi iyi bir insan oldugu ve, dürüstlügü ve mertligiyle taniniyor.

Görüsmemizdede zaten, kendimde bizzat bu kaniya vardim.

Ayni zamanda 1967 taraftarlar derneginin iyi bir yöneticilerinden diyebilirim.
Gardas, senin gibi Yigidolara her zaman ihtiyac vardir.

HakkıTİMUÇİN 16.06.2005 15:15

[b]Hadi bakalım...site admini bize denk geldi...iyi şeyler yazayımda kızdırmayalım adamı siteden atar matar bizi neme lazım... :lol: :lol:

Öncelikle bu kadar sivaslıyı biraraya getirdiği için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.. bu konuda hakkını ödeyemeyiz...

Sarıyer maçında geldiği istanbulda kendisi ile birkaç gün vakit geçirdik...kafasında kırk tilki dolaştıran bir gardasımız...

Buradaki tüm hemşerilerimiz gibi sivas aşığı bir yiğido...bu site için vaktini..parasını..belkide sağlığını harcayacak kadarda özverili....

ee da ne yazayım bukadar... :lol: [/b]

Kaptan-58 16.06.2005 15:28

[b]GAKGO58: HAKKI ABİMİZ ÇOK İYİ... KENDİSİYLE BİR TÜRLÜ YÜZ YÜZE TANIŞAMADIK AMA BEN KENDİSİNİ TANIDIĞIMA İNANIYORUM....[/b]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 06:41.