SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=1010)

HakkıTİMUÇİN 14.06.2005 10:03

HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!!

[b][size=6]Arkadaşlar alın size yeni bir eğlence.....

Herkes bu forumda, bir üstte yazan üyemizi anlatsın...tanıdığı kadarı ile..

bakalım birbirimiz hakkında neler düşünüyoruz[/size][/b]

mesocan 14.06.2005 10:16

Hakkı abim traş olurken berber usturayı kaydırmış ve kanatları uçurmuş aradan....

Kanadın olmasa da, uçamasan da, sen bi meleksin abiii (melekler erkek olurlar) :k14:

5841 14.06.2005 10:24

[quote=gakgo58][b][size=6]Arkadaşlar alın size yeni bir eğlence.....

Herkes bu forumda, bir üstte yazan üyemizi anlatsın...tanıdığı kadarı ile..

bakalım birbirimiz hakkında neler düşünüyoruz[/size][/b][/quote]
DUNYANIN SEKIZINCI HARIKASI OLDUGUNU HERKES BILSIN...

SİVASLI OLMAK AYRICALIKTIR...

Kaptan-58 14.06.2005 10:28

[size=6][color=darkblue][i][b]VALLA 5841 ARKADAŞIMIZI TAM TANIYAMADIM ŞİMDİ HAKKINDA NE SÖYLESEK YALAN OLUR. AMA ODA BİZİM GİBİ BİR YİĞİDO.... [/b][/i][/color][/size]

HakkıTİMUÇİN 14.06.2005 10:33

[b]salih abi, sen mesocanı anlatacaktın...herkes bir üstteki yazan arkadası anlatacak....

neyse ben ikinizide anlatarak devam edeyim....

[color=red]Mesocan:[/color] o bir şair ruhlu prens...O bir gazeteci....o bir sivas aşığı...ancak bıyıkları kesince karizma biraz çizilmiş.... :lol:

[color=cyan] 5841 : salih abi[/color]...Kuzu kurdun yol salih abinin...Tam bir sivaslı salih abi...daha yeni tanıştık ama altın gibi bir kalbi var...Şöförlüğü gibi bilgisayarda kullansa yandık valla.... :lol:

sırayı bozmayalım..herkes bir üsttekini anlatacak...[/b]

Kaptan-58 14.06.2005 10:51

[color=red][b]GAKGO58 HAKKI ABİ:[/b][/color] [b]HAKKI ABİ TANIDIĞIM KADARIYLA TAM BİR SİVASLI SİTEMİZİN İYİ YİĞİDOLARI ARASINDA YER ALIYOR.... :lol: [/b]

HakkıTİMUÇİN 14.06.2005 10:55

[b]lotto dan para cıkarsa kaptan a bir otobüs alacağım...bir insan bu kadar otobüs hastası olurmu ? demekki oluyormuş.... mustafada sitemizin an aktiflerinden birisi...[/b]

Kaptan-58 14.06.2005 11:07

[quote=gakgo58][b]lotto dan para cıkarsa kaptan a bir otobüs alacağım...bir insan bu kadar otobüs hastası olurmu ? demekki oluyormuş.... mustafada sitemizin an aktiflerinden birisi...[/b][/quote]

[b]MERCEDES-BENZ O 403 OLURSA SEVİNİRİM... :lol: :lol: :lol: [/b]

YIGIDO_SELO_ZARALI 14.06.2005 11:23

WALLA BEN MUSTAFA ABİMİ AZ ÇOK TANIDIM GENELDE PKK İLE GÜNDEME GELİYOR SAĞOLSUN :lol: :lol: :lol:

Kaptan-58 14.06.2005 11:36

[quote=YIGIDO_SELO_ZARALI]WALLA BEN MUSTAFA ABİMİ AZ ÇOK TANIDIM GENELDE PKK İLE GÜNDEME GELİYOR SAĞOLSUN :lol: :lol: :lol:[/quote]

[i][b]YA GARDAŞ PKK DİYİNCE YANLIŞ ANLAMASINLAR BEN TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM.. :lol: :lol: :lol: :lol: [/b][/i]

ERDOGAN-58 14.06.2005 11:55

KAPTAN_58GENÇLİK DEMİŞKİ

GARDAŞ PKK DİYİNCE YANLIŞ ANLAMASINLAR BEN TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM.. :lol: :lol: :lol: :lol:

MUSTAFA GARDAŞIMI ANLATMAYA GEREK YOK VATANINA SAHİP ÇIKAN [BUNU HERKESİN YAPMASI LAZIM] ÖRNEK ALINACAK BİR İNSAN GERCEK BİR SİVASLI BAŞARILAR DİLİYORUM

serrkann58 14.06.2005 11:57

[b]

MİLLİYETÇİLİK DEDİNMİ KAPTAN 58 GENÇLİK

VATAN SEVGİSİ DEDİNMİ SİVASLI SİVAS SEVDALISI KAPTAN 58

GENÇLİK

ŞAİR RUHLU [/b]

metinumar 14.06.2005 12:23

SERRKAN 58 KARDEŞ HENÜZ YÜZ YÜZE TANIŞMADIK AMA SİTEDEN TAKİP EDEBİLDİĞİM KADARIYLA TAM BİR MİLLİYETÇİ BİR ARKADAŞ

SENİN GİBİ TÜRKİYE VE SİVAS AŞIGI ARKADAŞLA AYNI DUYGULARI PAYLAŞMAK DÜNYANIN EN GÜZEL İŞİDİR TABİ TÜM YİĞİDOLARLA

SOGUK İKLİMİN SICAK YİĞİDOSU

EMİNÇOLAK 14.06.2005 12:49

[size=6][b]Metin gardaş senle sarıyer maçına gitmeden tanıştık
ben pek anlatmasını beceremem seni kısaca sivas ve sivasspor aşığı olarak tanıdım :D :D
görüşmek üzere[/b][/size]

Kaptan-58 14.06.2005 12:55

[color=red][i][b]EMİN58:[/b][/i][/color] [b]VALLA SEVDİĞİM ABİLERİN BAŞINDA GELEN ABİLERİM ARASINDA. BİDE BANA 403 ALSA DAHA ÇOK SEVECEM AMA NEYSE :lol:
EMİN ABİ ÇOK İYİ BİR İNSAN.[/b]

EMİNÇOLAK 14.06.2005 13:03

[size=6][b]kapta 2524' den şaşma :D :D :D [/b][/size]

Kaptan-58 14.06.2005 13:04

[quote=emin58][size=6][b]kapta 2524' den şaşma :D :D :D [/b][/size][/quote]
[i][b]
YOK ABİ MERCEDES-BENZ O 403 TEN ŞAŞMAM :lol: :lol: :lol: [/b][/i]

SONMEZ 14.06.2005 14:41

[b]KAPTAN İLE ÜMRANİYE DUDULLU'DA
58 GENÇLİK TOPLANTISINDA TANIŞMIŞTIK...

İYİKİ TANIMIŞIM ONU...

BÜYÜKLERİNE HER ZAMAN SAYGILI,
SİTEMİZİN AKTİFLERİNDEN,
SİVAS SEVDALISI GENÇ BİR KARDEŞİMİZ...

SELAMLAR...[/b]

kadir20 14.06.2005 14:59

kimseyi tam olarak tanimiyorum kusura bakmayin

serhankaburcuk 14.06.2005 15:27

[b][i]Sönmez abim sitede ilk tanıştığım abimdir ve herzaman kendisine hörmet ederim Sivasa ve derneğimize yardımlarını unutmayacagım...Ha bide benim tayin işimi unuttu:)) Buda ona sitemim..[/i][/b]

serhankaburcuk 14.06.2005 15:39

[b][i]Valla ben aslında burada Değerli abim İsmail HAKKI TİMUÇİN' i anlatmak isterdim .Yinede anlatayım yüksek müsadenizle..;

Hakkı abim namı diğer GAKGO58 şahsiyetli idealist ve Sivas'ta uzun yıllar yaşamamasına rağmen Sivas'a canı gönülden bağlı bir insan.Sivas milliyetçiliği yapan hemşerilerine herzaman destek olmayı seven Mütevazi bir abimizdir kendisi...Sivasspor.com .vasıtasıyla tanıştığımız bu abimizin icraatlarıda var..BUNLAR;

1-Dev bayrak kampanyasının başlatılması ve yardımların bir elden toplanması,

2-Kocaelide ve yakın illerde yaşayan yiğidolarla irtibata geçip Sivasspora ve 1967 Sivasspor Genç taraftarlar derneğine katkıda bulunması.

3-Kocaelide yapılan Sivaslılar gecesine sponsor olması ve Sivastan 1967 Sivasspor Genç taraftarlar derneğini misafir olarak çağırıp ürün satmalarını sağlaması,

4-Yapılan dev bayrağın Sivasa intikalinin sağlanaması ,

VE BUNUN GİBİ DAHA BİLEMEDİĞİM BİRÇOK FAYDALI İŞİ VAR SEVGİLİ HAKKI ABİMİZİN ...

KENDİSİNE BURDAN TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM..

.......SENİ SEVİYORUZ HAKKI ABİM.........

NOT :DİĞER SAYGIDEĞER ABİLERİM ALINMASINLAR ONLARIDA AYRICA İLERLEYEN GÜNLERDE TEK TEK YAZACAĞIM...[/i][/b]

serhankaburcuk 14.06.2005 15:49

[b][i]Valla ben aslında burada Değerli abim İsmail HAKKI TİMUÇİN' i anlatmak isterdim .Yinede anlatayım yüksek müsadenizle..;

Hakkı abim namı diğer GAKGO58 şahsiyetli idealist ve Sivas'ta uzun yıllar yaşamamasına rağmen Sivas'a canı gönülden bağlı bir insan.Sivas milliyetçiliği yapan hemşerilerine herzaman destek olmayı seven Mütevazi bir abimizdir kendisi...Sivasspor.com .vasıtasıyla tanıştığımız bu abimizin icraatlarıda var..BUNLAR;

1-Dev bayrak kampanyasının başlatılması ve yardımların bir elden toplanması,

2-Kocaelide ve yakın illerde yaşayan yiğidolarla irtibata geçip Sivasspora ve 1967 Sivasspor Genç taraftarlar derneğine katkıda bulunması.

3-Kocaelide yapılan Sivaslılar gecesine sponsor olması ve Sivastan 1967 Sivasspor Genç taraftarlar derneğini misafir olarak çağırıp ürün satmalarını sağlaması,

4-Yapılan dev bayrağın Sivasa intikalinin sağlanaması ,

VE BUNUN GİBİ DAHA BİLEMEDİĞİM BİRÇOK FAYDALI İŞİ VAR SEVGİLİ HAKKI ABİMİZİN ...

KENDİSİNE BURDAN TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM..

.......SENİ SEVİYORUZ HAKKI ABİM.........

NOT :DİĞER SAYGIDEĞER ABİLERİM ALINMASINLAR ONLARIDA AYRICA İLERLEYEN GÜNLERDE TEK TEK YAZACAĞIM...[/i][/b]

HakkıTİMUÇİN 15.06.2005 08:39

[b]serhan reis...sivas tribünlerinin yakışıklı lideri...genç kızların sevgilisi (günay la beraber)....sivas ve sivasspor aşığı (tüm 67 taraftar derneğindekiler gibi..) alçakgönüllü...mütevazi...bide sivasa tayini çıksa dünyalar onun olacak....

serhan reis bu sene sana tribünde daha cok iş düşecek... şimdiden antremanlara baslaman lazım...[/b]

KEREM_58_34 15.06.2005 09:01

valla kaptan abiyi tanımıyorum ama profilinden de belli oluyor vatanını seven bi abimiz
HeLaL

borranfirtinasi 15.06.2005 09:36

valla kerem kardeşim bende seni tanımıyorum ama en kısa zamanda tanışırız farketmez sivaslı olsunda!!!!!!!

CÜSSKB-Aynur 15.06.2005 09:40

Eyüp;[list] Saman alevi gibi, parlayıp sönen,[/list]alıngan,kırılgan,duygusal[list]ve çok iyi kalpli[/list]

borranfirtinasi 15.06.2005 09:44

abla tşk ederim abla işte ne yapalım insan huyundan vazgeçermi? ne yapalım böyle idare edeceğiz

skywriter 15.06.2005 09:46

Nilay, forumun en olgun, canayakin ve iyimser kisilerinden birisi ve de bir bayan olmasina ragmen hepimize tas cikaracak kadar bir Sivasspor fanatigi. Forumdan hic kopmaman dilegiyle :)

CÜSSKB-Aynur 15.06.2005 09:50

Teşekkürler İlker, sende çok Saygılı, ölçülü, Kibarsın.

Kaptan-58 15.06.2005 10:06

[color=red][b]ORHAN NİLAY:[/b][/color][b] PEK TANIMADIDIK AMA FORUMLARDAN TAKİP ETTİĞİM KADARIYLA İYİ BİRİSİ.....[/b]

CÜSSKB-Aynur 15.06.2005 10:07

teşekkür ederim. kapten, bende senin hakkında aynı düşüncedeyim.

sivas_prensi 15.06.2005 10:10

ABLA;
HÜLYA AVŞAR GİBİSİN VALLA NE YAZSAN OLAY OLUYOR. REAYTİNG REKORLARI KIRIYOSUN DOBRASIN VE ÇOK DELİKANLISIN BUNLARDA EN SEVDİĞİM HUYLARINIZDAN BAZILARI. [color=blue][/color] [size=6][/size]

CÜSSKB-Aynur 15.06.2005 10:26

Özgür, hernekadar Hülya Avşar yakıştırman hoşuma gitmediysede, güzel düşüncen için Teşekkür ederim. Sende herzaman iyi bir arkadaş, ve Dostsun.

sivas_prensi 15.06.2005 10:29

TEŞEKÜRLER ABLA SİZDE ÇOK KİBARSINIZ VE DE KÜLTÜRLÜ![color=blue][/color][size=6][/size]

Kaptan-58 15.06.2005 10:31

[color=red][b]sivas_prensi: [/b][/color] [b]VALLA SİVAS_PRENSİ ARKADAŞIMIZLA TANIŞAMADIK.. ANCA FORUMLARDAKİ YAZILARDAN TANIYORUZ. [/b]

CAGLAYAN 15.06.2005 11:43

[i]KAPTAN Kardesimiz Sitemizin Aktif Kisilerinden birisi ve Hayirli bir Vatan Evladi ...... yalniz Kendisinden biraz Sporla ilgili Yorumlar bekliyorum [/i]

Kaptan-58 15.06.2005 11:55

[quote=CAGLAYAN][i][size=6]KAPTAN Kardesimiz Sitemizin Aktif Kisilerinden birisi ve Hayirli bir Vatan Evladi ...... yalniz Kendisinden biraz Sporla ilgili Yorumlar bekliyorum [/size] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/i][/quote]

[i][size=6][color=darkblue][b]ÇAĞLAYAN ABİMİZİ ANLATMAYA GEREK YOK. HERKES ZATEN ABİMİZİN NE KADAR İYİ BİRİ OLDUĞUNU BİLİYOR... (ABİ SPOR YORUMLARIYLA SİZLERLEYİM :) )[/b][/color][/size][/i]

CÜSSKB-Aynur 15.06.2005 11:58

Çağlayan bey; Son derece;[list] Güvensiz :roll:[/list]şüpheci, :roll:[list]acımasız, :cry:[/list]ve RTÜK ÇÜÜ

CÜSSKB-Aynur 15.06.2005 12:46

Şaka bir tarafa, Marko paşa gibi dertlerimizi dinleyen, ve çok sabırlısınız.Çağlayan bey.

abircan 15.06.2005 13:23

SİTENİN DELİKANLI YİĞİT SİVAS KIZI
ŞAİR RUHLU, HASSAS YAPILI, AŞIRI SİVAS AŞIĞI, SİVASSPOR COMUN AZILI TAKİPÇİSİ :D , KADIN HASSASİYETİNİ SİTEMİZE NÜFUZ ETTİREN OLMAZSA OLMAZ KARDEŞİMŞİZ, TEŞEKKÜRLER İYİKİ VARSINIZ, SAYENİZDE SİTEMİZ GÜZEL RUHLU İNSANLAR KAZANIYOR.
BAŞARILAR DİLİYORUM, VE YUKARIDA ADI GEÇEN BÜTÜN ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜRLER, HEPSİ SİVAS AŞIĞI, YILMAZ SİVASSPOR SAVAŞÇILARI, EN AZ BENİM KADR MİLLİYETÇİ, EN AZ BENİM KADAR ŞAİR, EY GÜZEL İNSANLAR, HAKKI, RÜŞTÜ, ÇAĞLAYAN, KAPTAN, YİĞİDO İZMİR, MESOCAN VE DAHA NİCE ADINI SAYAMADIĞIM YİĞİDO VE YİĞİDELER
SEVGİLERİMLE
A BİRCAN

WEZ Format +2. Şuan Saat: 05:38.