SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=1010)

S.Yildiz 24.06.2005 17:08

Bu sitedekileri insanlarin cogunu tanimasamda, Ergin bey’le sans eseri tanistim.
Cok beyefendi biri, kibar, saygili ve guvenilir bir insan..

HakkıTİMUÇİN 24.06.2005 17:20

[b]Sevde58 hanımla dev bayrak kampanyası sırasında internet ten tanıştık..

kendisi son derece nazik ve Sivas için birşeyler yapmaya çalışan bir hemşerimiz... Yurtdışında olmasına rağmen bayrak kampanyamıza destek olmak için epey uğraş verdi ve kampanyamıza önemli katkı sağladı..kendisine buradan tekrar herkes adına teşekkürlerimizi iletiyorum...İnşallah ilerleyen zamanlarda sitemizde daha aktif olur ve kendisini bizlerde daha yakından tanırız..

Not: bu arada sevde58 hanıma sivasspor orjinal ürünlerinin temini konusunda bir yardım için söz vermiştim....işlerimin yoğunluğundan bu sözümü yerine getiremedim...ona karşı çok mahçubum...özür diliyorum :oops: [/b]

S.Yildiz 24.06.2005 18:02

[quote=gakgo58][b]Sevde58 hanımla dev bayrak kampanyası sırasında internet ten tanıştık..

kendisi son derece nazik ve Sivas için birşeyler yapmaya çalışan bir hemşerimiz... Yurtdışında olmasına rağmen bayrak kampanyamıza destek olmak için epey uğraş verdi ve kampanyamıza önemli katkı sağladı..kendisine buradan tekrar herkes adına teşekkürlerimizi iletiyorum...İnşallah ilerleyen zamanlarda sitemizde daha aktif olur ve kendisini bizlerde daha yakından tanırız..

Not: bu arada sevde58 hanıma sivasspor orjinal ürünlerinin temini konusunda bir yardım için söz vermiştim....işlerimin yoğunluğundan bu sözümü yerine getiremedim...ona karşı çok mahçubum...özür diliyorum :oops: [/b][/quote]

Guzel dusunceleriniz icin tesekkur ederim Hakki bey, asil ben size hersey icin tesekkur ederim, bana her konuda yardimci oldunuz..

Verdiginiz sozu unutmadim :lol: ama insallah bu persembe sivastayim, eger orda istediklerimi bulamazsam geri dondugumde sizi bu konuyla tekrar rahatsiz edebilrim.. :lol:

badboy 24.06.2005 19:04

yav gardaşlar biri de beni anlatsın
gariban kaldım bu yaban ellerde
hiçmi bir tanıdık sivaslı yok

ergin 24.06.2005 20:02

[quote=sevde58]Bu sitedekileri insanlarin cogunu tanimasamda, Ergin bey’le sans eseri tanistim.
Cok beyefendi biri, kibar, saygili ve guvenilir bir insan..[/quote]

Sevde58 hanımefendiye teşekkürlerim bir borçtur.Farklı anlaşılmasın ama bilmiyorum o kadar varmıyım,yine de sağolsun.

Tanışmamız hakikaten'' milyonda bir olabilecek bir tesadüf''.Kendisi için aynı değer yargılarım geçerli olmakla beraber yurt dışında yetişmiş ama özünden,kökünden asla kopmamış,kendisini yetiştiren,araştıran ve yeniliklere açık,yaşadığı ortamı sorgulayan,düşünen ve düşündüklerini paylaşmayı seven,haksızlıklara sessiz kalmayan bir Türk hanımefendisi..İnanın,Türkiye'de yetişen kendi dengi bayanlardan daha ileri görüşlü ve çalışkan...Selamlarımla...

...ARSLANLARIN GERÇEK TARİHLERİ YAZILANA DEK,
AVCILIK ÖYKÜLERİ AVCILARI SÜREKLİ YÜCELTECEKTİR...

skywriter 24.06.2005 20:15

[quote=gakgo58][b]ARADA BİZİM SKYWRİTER KAYNAMIŞ...

İLKER ARKADAŞIMIZ TAAA AMERİNKANYADA YAŞADIĞI HALDE NASIL OLUR BİLEMEM AMA HERŞEYİ ÖNCE O DUYAR...VE FORUMLARA YAZAR.. :lol:

HATTA BU İŞİ ÖYLE ABARTIRKİ....YAKLAŞIK BİR AY ÖNCE SABAH 07:30 OFİSE GELDİM BEŞ DAKİKA GEÇMEDEN İLKER ARADI ...ABİ ÇORAPLARININ BİRİ SİYAH...BİRİ LACİVERT.. GİT ÇABUK DEĞİŞTİRDE GEL DEDİ..... :lol: :lol: :lol:

KARGALAR KAHVALTISINI YAPMADAN SİTEYE DAMLAR... :lol:

AMERİKADA YAŞADIĞI BÖLGEDEKİ BİR ÇOK AMERİKALIYI SİVASLILAŞTIRDIĞI SÖÖLENİYOR...

BÖLGEDE AMERİKAN VATANDAŞLARI SELAMLAŞIRKEN....

''LA GARDAŞ NÖÖRÜYON LA....''
''NÖÖREK GARDAŞ GEZİYOK CANINI YEDİĞİM...''

ŞEKLİNDE KONUŞULDUĞUNDAN FBI İLKER İ ARIYOMUŞ..

İLKER GARDAŞ SENİ SEVİYORUK LA GARDAŞ....[/b][/quote]

Hakki abi utandirdin beni, cok tesekkur ederim guzel yazin icin :roll:
Cevik abi, sen de cok sagol. Ama bundan sonrasi icin seni uykusuz birakmayacagima dair soz veremem :wink:

S.Yildiz 25.06.2005 11:38

Sevde58 hanımefendiye teşekkürlerim bir borçtur.Farklı anlaşılmasın ama bilmiyorum o kadar varmıyım,yine de sağolsun.

Tanışmamız hakikaten'' milyonda bir olabilecek bir tesadüf''.Kendisi için aynı değer yargılarım geçerli olmakla beraber yurt dışında yetişmiş ama özünden,kökünden asla kopmamış,kendisini yetiştiren,araştıran ve yeniliklere açık,yaşadığı ortamı sorgulayan,düşünen ve düşündüklerini paylaşmayı seven,haksızlıklara sessiz kalmayan bir Türk hanımefendisi..İnanın,Türkiye'de yetişen kendi dengi bayanlardan daha ileri görüşlü ve çalışkan...Selamlarımla...

...ARSLANLARIN GERÇEK TARİHLERİ YAZILANA DEK,
AVCILIK ÖYKÜLERİ AVCILARI SÜREKLİ YÜCELTECEKTİR...[/quote]

[color=brown][b][i]Ergin bey'e bu dusuncelerinden dolayi cok tesekkur ederim..[/i][/b][/color]

ElbeyLi58 25.06.2005 11:44

[quote=cevik]GELDE ELBEYLİYİ ANLAT NASIL VE HANGİSİNİ ANLATIIM :?:

BU BİR ....................... NE DEYİİM SİZ TAHMİN EDİİN

BU BİR........................[/quote]
abi anlat ben neyim......... :roll: :roll: :roll: :roll:

ElbeyLi58 25.06.2005 11:45

[quote=LütfiÜnal]ELBEYLI GARDASIM TANIDIGIM KADARIYLA TAM SIVASLI COK FEDAKAR COK IYI NIYETLI VE SITEDE TUTTUGU NÖBETLERLE YAKINDA RÜSTÜ DEN ÖDÜL ALMAYA ADAY BIRI.KENDISIYLE ISTANBULDA GECIRDIGIMIZ 4 GÜN SÜRESINCE BÜYÜKLERINE SAYGILI KÜCÜKLERINE SEVGILI VE TOPLUMA KARSI SEVIYELI HAREKET EDEN TAM BIR SIVASLI BEYEFENDI.KENDISI OKULA GITMESINE RAGMEN YAPILAN HER KAMPANYAYA HARCLIGINI VEREREK DESTEK VERMIS HER KONUSMASINDA BELKI YANLIS IFADE KULLANIRIM DIYE PESINEN "ÖSÜR"DILEYEN TEMIZ IYI KALPLI VE BIR O KADARDA YAKISIKLI.[/quote]
Baskanim allah razi olsun , o sizin güzelinis

ElbeyLi58 25.06.2005 11:46

[quote=cevik][quote=LütfiÜnal]ELBEYLI GARDASIM TANIDIGIM KADARIYLA TAM SIVASLI COK FEDAKAR COK IYI NIYETLI VE SITEDE TUTTUGU NÖBETLERLE YAKINDA RÜSTÜ DEN ÖDÜL ALMAYA ADAY BIRI.KENDISIYLE ISTANBULDA GECIRDIGIMIZ 4 GÜN SÜRESINCE BÜYÜKLERINE SAYGILI KÜCÜKLERINE SEVGILI VE TOPLUMA KARSI SEVIYELI HAREKET EDEN TAM BIR SIVASLI BEYEFENDI.KENDISI OKULA GITMESINE RAGMEN YAPILAN HER KAMPANYAYA HARCLIGINI VEREREK DESTEK VERMIS HER KONUSMASINDA BELKI YANLIS IFADE KULLANIRIM DIYE PESINEN "ÖSÜR"DILEYEN TEMIZ IYI KALPLI VE BIR O KADARDA YAKISIKLI.[/quote]

BAŞKANIM BAKMAYIN ELBEYLİNİN MASUM DURUŞUNA O NE KERATADIR

SEN BİLMESİİN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
cevik abi hmm... :roll:
cevik abi Baskanimin tam beni iyi analeys etmis sagolsun

ElbeyLi58 25.06.2005 11:48

[quote=LütfiÜnal]BAŞKANIM BAKMAYIN ELBEYLİNİN MASUM DURUŞUNA O NE KERATADIR

SEN BİLMESİİN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

HAYIRDIR TEYFIK GARDAS BILMEDIGIM SEYLERMI VAR. MILLETE YANLIS BILGIMI VERDIM YOKSA. :( :( :([/quote]
Baskanim siz beni nasil biliyorsanis ben ögleyim :wink:

HakkıTİMUÇİN 25.06.2005 16:27

[quote=badboy]yav gardaşlar biri de beni anlatsın
gariban kaldım bu yaban ellerde
hiçmi bir tanıdık sivaslı yok[/quote]

[b]Sevgili badboy

seninle tanışmak henüz nasip olmadı ama, tüm sivaslılar gibi özü sözü bir mert bir delikanlı olmalısın...

Son zamanlarda sitede bayağı aktif görüyorum senide...İnşallah böyle devam edersin...Herkes biribirini daha iyi tanımaya baslayacak..

Bu sitede başlayan dostlukların bir ömür sürmesi dileğiyle......[/b]

serhankaburcuk 25.06.2005 16:40

[b][i]Şimdi bende sevgili başkanımız hakkında birkaç cümle yazayım..

Başkanımız hakkında ne yazılabirki bilmiyorum;Kendisi bütün övgüleri hakediyor....

Kendisi İstanbulda Sarıyer maçında bizzat yüzyüze tanıştık.Süper bir İnsan ,delikanlı bir Sivaslı,Beyfendi bir insan,Sivaslı gibi babayiğit,Bizimle çok ilgilendiler kendileri aslında İstanbulda misafir olmalarına rağmen bize çok ilgi gösterdiler kendilerine teşekkürlerimizi tekrar borç biliyoruz...Ve başkanımızı En kısa Süre içerisinde Sivasta görmek istiyoruz...[/i][/b]

1967_CLUB_ÖZGÜR 25.06.2005 16:48

[b][i]Şimdi bende sevgili başkanımız hakkında birkaç cümle yazayım..

Başkanımız hakkında ne yazılabirki bilmiyorum;Kendisi bütün övgüleri hakediyor....

Kendisi İstanbulda Sarıyer maçında bizzat yüzyüze tanıştık.Süper bir İnsan ,delikanlı bir Sivaslı,Beyfendi bir insan,Sivaslı gibi babayiğit,Bizimle çok ilgilendiler kendileri aslında İstanbulda misafir olmalarına rağmen bize çok ilgi gösterdiler kendilerine teşekkürlerimizi tekrar borç biliyoruz...Ve başkanımızı En kısa Süre içerisinde Sivasta görmek istiyoruz...[/i][/b]

LütfiÜnal 28.06.2005 08:59

SERHAN GARDASIMIN ICINDEKI GÜZELLIKLER YÜZÜNE YANSIMIS.ALLAH NAZARDAN GORUSUN YIGIDIMI.MASALLAH TAM SIVASLI BIR BABAYIGIT.O KADAR IYI BIR TRIBÜN REISIKI TARAFTARI RAKIBI VE FUTBOLCULARI ANINDA OKUYUP CÖZEREK NASIL TEZAHÜRATI NE ZAMAN YAPILACAGINI ANALIZ EDEREK HEM TRIBÜNLERI HEM TAKIMI ATESLIYOR.90 DAKIKA HIC DURMADAN DESTEK VERIYOR.MAC ESNASINDA SERHAN GARDASIMIN O HARARETLI HAREKETLERINE BAKMAKTAN MACI IZLEYEMEDIM.ZATEN BIR DEFA GÖZÜNÜZ TAKILDIMI KENDINIZI MACA KONSANTRE EDEMIYORSUNUZ.
INSALLAH BIR DAHAKI GÖRÜSMEMIZDE BU GÜZEL INSANLA DAHA FAZLA
SOHBET IMKANI BULURUM.(LAF ARAMIZDA COKTA YAKISIKLI BENI 25 YIL ÖNCESINE GÖTÜRDÜ :lol: :lol: )
SERHANIN SIVASSPOR ASKIYLA DOLU OLAN YÜREGINDEN ÖPÜYORUM.

CEMILAKTURK 28.06.2005 10:14

Gurur duyacağımız,işte SİVAS'lı diyebileceğimiz bir hemşehri Lütfi Ünal.
Pozitif enerjisi ,müthiş aktivitesi,üretkenliği ile çevresine sürekli ışık saçan
gurbetteki medarı iftiharımız.Birikimlerini sürekli artıran,kendini sürekli geliştiren bunları iş dünyası,hemşehrileri,SİVASSPOR'lularla yapıcı şekilde paylaşan bir mizaç karakter yapısı.İncitmeden,kırmadan yapıcı mesajlarını veren bir değer.Yani adam gibi adam,hemşehri gibi hemşehri,
Yiğido gibide bir yiğido Lütfi Ünal kardeşimiz.Aramızda Lütfi Ünalların çoğalması dileklerimle.Herkese selamlar.

HakkıTİMUÇİN 28.06.2005 10:22

[quote=CEMILAKTURK]Gurur duyacağımız,işte SİVAS'lı diyebileceğimiz bir hemşehri Lütfi Ünal.
Pozitif enerjisi ,müthiş aktivitesi,üretkenliği ile çevresine sürekli ışık saçan
gurbetteki medarı iftiharımız.Birikimlerini sürekli artıran,kendini sürekli geliştiren bunları iş dünyası,hemşehrileri,SİVASSPOR'lularla yapıcı şekilde paylaşan bir mizaç karakter yapısı.İncitmeden,kırmadan yapıcı mesajlarını veren bir değer.Yani adam gibi adam,hemşehri gibi hemşehri,
Yiğido gibide bir yiğido Lütfi Ünal kardeşimiz.Aramızda Lütfi Ünalların çoğalması dileklerimle.Herkese selamlar.[/quote]

[b][size=6]+ İmZa[/size][/b]

LütfiÜnal 28.06.2005 10:35

CEMIL AKTÜRK KARDESIMIZ BU SITEDE ILK TANISTIGIM INSANLARDAN.KENDISINI SAHSEN TANIMA FIRSATIM OLMADI AMA BEN CEMIL KARDESIMI SANKI SENELERDIR TANIYOR GIBIYIM.
CEMIL COK SEVIYELI DÜRÜST CALISKAN VE SIVAS FANATIGI BIR KARDESIMIZ.AHLAK DEGERLERINE COK ÖNEM VERIYOR BUDA KENDISININ DEGERINI DAHADA ARTIRIYOR.CEMIL KARDESIM COK DUYGUSAL VE KARSISINDAKI INSAN TARAFINDAN AYNI TEPKIYI GÖRMEZSE CABUKCA ALINGANLASIYOR BUDA ONUN DUYGUSALLIGINI OYANLIYOR.KENDISINI ILK GÜNDEN BERI COK SEVIP SAYGI BESLEDIGIM CEMIL KARDESIMI SITEMIZDE HADA FAZLA GÖRMEK ISTIYORUM.BENIM ICIN BESLEDIGINIZ OLUMLU DÜSÜNCELER ICIN HEPINIZE TESEKKÜR EDIYORUM.SIVASLI GIBI OLMAYA CALISIYORUM.
CEMIL KARDESIMIN ALLAH ISINI RAS GETIRSIN.

HakkıTİMUÇİN 28.06.2005 10:39

[b]Cemil gardas...

Temmuz ayında (temmuz 12-16) izmirdeyim...irtibat bilgilerini verirsen..seninlede tanışmak isterim...Yalçın abiyide (İzmirliyiğido) alır körfeze karşı çaylarımızı yudumlarken sivas muhabbeti yaparız...[/b]

narin 29.06.2005 15:55

kimi anlatsam.?

blueways 29.06.2005 16:05

açıkcası kimseyi tanımıyorumki anlatayım

mesocan 29.06.2005 16:08

Sen gagko58 abimi anlatacaksın narin... yardımcı olayım istersen...

[i]O var ya o.. İnsanlara kendini şirin gösteren bi zalımdır... Benim gözümde Hitler'den farksız bir faşist diktatördür... Öğlen saat 11.30 da etli ekmek muhabbeti yapabilecek kadar acımasız bi insandır...

İnsandır derken bile elim varmıyo.... Gardaşı olmadan etliekmekleri yiyip ayranları höpürdeten "Erol Taş" misali Kötü Kahraman... Ahirete kalmadan bu dünyada soracam hesabımı senden... Hani eskiler derler ya ".......... düşmesin" diye... Ya düşseydi :lol:

Peki hiç mi iyi huyu yok bu adamın?
Yaptırdığı bayrak.. Sivas sevdası... Forumda yazılarını okurken her daim suratımıza kazandırdığı gülümseme... Haşin bakışları...
Sen bizim bitanemizsin....... :)

[/i]

işte gagko58'i böyle anlatabilirsin....

dilaraa 01.07.2005 03:43

hımmmm....... :roll:

tanımıyorumkii :roll:

KEREM_58_34 01.07.2005 08:49

DİLARAA BEN SENİ TANIYORUM GALİBA AMA TANIMASANDA FARKETMEZ SİVASLISIN O YETER ÇÜNKÜ SİVASLILAR HER ZAMAN EN İYİDİR.

HakkıTİMUÇİN 01.07.2005 09:21

[quote=mesocan]Sen gagko58 abimi anlatacaksın narin... yardımcı olayım istersen...

[i]O var ya o.. İnsanlara kendini şirin gösteren bi zalımdır... Benim gözümde Hitler'den farksız bir faşist diktatördür... Öğlen saat 11.30 da etli ekmek muhabbeti yapabilecek kadar acımasız bi insandır...

İnsandır derken bile elim varmıyo.... Gardaşı olmadan etliekmekleri yiyip ayranları höpürdeten "Erol Taş" misali Kötü Kahraman... Ahirete kalmadan bu dünyada soracam hesabımı senden... Hani eskiler derler ya ".......... düşmesin" diye... Ya düşseydi :lol:

[color=darkred][b]Peki hiç mi iyi huyu yok bu adamın[/color][/b]?[/quote]

[b]OLMAZMI MESOS.. CANOS..DORİTOS..ÇİTOZ..
BİRKAÇ İYİ HUYUM VAR TABİKİ....

MESELA..ÇOK İYİ ETLİEKMEK YERİM...YAZIN HER DAİM KLİMA GİBİYİMDİR (BUZ GİBİN ESPRİKLERİMLE)...İKİ PORSİYON ETLİEKMEĞE BANAMISIN DEMEM....İYİ DANS EDERİM...İYİ ISRAR EDERİM...HA UNUTMADAN BELKİ GÖZDEN KAÇMIŞTIR...ÇOK İYİ ETLİEKMEK YERİMMMMMMM... :lol: :lol: 8O 8O 8O :lol: :lol: [/b]

CEMILAKTURK 01.07.2005 11:24

Burnumuzda tüten,köklerimizin memleketi SİVAS sürekli yurt içi ve dişı
göç verdi,her birimiz yaşam mücadelesinde bir yerlere savrulduk,memleket,hemşehri özlemleri,hasret giderme duygularımız içimizde depreşti durdu.Bulunduğumuz yerlerde SİVASSPOR'umuzun başarılıları ile sevindik,başarısızlıklarında üzüldük ama çevremizde hemşehri yokluğundan bu duyguları paylaşamadık,hep içimizde kaldı.
Sonra ne oldu biliyormusunuz? aslan gibi bir hemşehrimiz çıktı RÜŞTÜ ELMAS.Yıların ihtiyacına cevap vererek,fedakarca çalışarak,gecesini gündüze katarak bu güzel siteyi arkadaşları ile birlikte oluşturdu.Bizleri
SİVASSPOR sevgisi altında buluşturdu.Sitemizin daha iyi ve güzele gitmesi içinde hala çalışmalarına ,ilk günkü heyecanla devam etmekte.Tüm hemşehrilerim adına kendine teşekkürü bir borç bilirim.
İnce,kibar,zarif ,aktif,yüreği SİVAS,insan,hemşehri sevgisi ile dolu bu güzel insana en iyi dileklerimle selamlar sevgiler.

zafercc 01.07.2005 11:30

[quote=gakgo58][quote=mesocan]Sen gagko58 abimi anlatacaksın narin... yardımcı olayım istersen...

MESELA..ÇOK İYİ ETLİEKMEK YERİM...YAZIN HER DAİM KLİMA GİBİYİMDİR (BUZ GİBİN ESPRİKLERİMLE)...İKİ PORSİYON ETLİEKMEĞE BANAMISIN DEMEM....İYİ DANS EDERİM...İYİ ISRAR EDERİM...HA UNUTMADAN BELKİ GÖZDEN KAÇMIŞTIR...ÇOK İYİ ETLİEKMEK YERİMMMMMMM... :lol: :lol: 8O 8O 8O :lol: :lol: [/b][/quote]

abi kısmetse bi gün senle etli ekmek yiyelim mesoyuda alalım bende cok yerim, bakalım kimdaha cok yicek (büyük ödülde sınırsız etli ekmek olsun)

HakkıTİMUÇİN 01.07.2005 11:35

[quote=zafercc][quote=gakgo58][quote=mesocan]Sen gagko58 abimi anlatacaksın narin... yardımcı olayım istersen...

MESELA..ÇOK İYİ ETLİEKMEK YERİM...YAZIN HER DAİM KLİMA GİBİYİMDİR (BUZ GİBİN ESPRİKLERİMLE)...İKİ PORSİYON ETLİEKMEĞE BANAMISIN DEMEM....İYİ DANS EDERİM...İYİ ISRAR EDERİM...HA UNUTMADAN BELKİ GÖZDEN KAÇMIŞTIR...ÇOK İYİ ETLİEKMEK YERİMMMMMMM... :lol: :lol: 8O 8O 8O :lol: :lol: [/b][/quote]

abi kısmetse bi gün senle etli ekmek yiyelim mesoyuda alalım bende cok yerim, bakalım kimdaha cok yicek (büyük ödülde sınırsız etli ekmek olsun)[/quote]

[b]zafercim emrin olur...İzmite bekliyorum..sınırsız etliekmek[/b]

zafercc 01.07.2005 12:21

o bir yenice obir rapboy o bu sitenin neşe pınarı=rapboym cihadm seni sevmeyen ölsün

galadriel hatun, orman diyarının prensesi, mesocanın minig guşu (şuan sivasta geziyor bisi yalnız bıraktı) Mesleği öğrencilik lakin çok çalışkan olduğu için okuldan cok pc başında...

(gakgo abi askere giderken inşallah her yerde 4 saat ihtiyac molası vercem goruşmek usre :lol: gel şubat gel)

serhankaburcuk 08.07.2005 14:36

[quote=LütfiÜnal]SERHAN GARDASIMIN ICINDEKI GÜZELLIKLER YÜZÜNE YANSIMIS.ALLAH NAZARDAN GORUSUN YIGIDIMI.MASALLAH TAM SIVASLI BIR BABAYIGIT.O KADAR IYI BIR TRIBÜN REISIKI TARAFTARI RAKIBI VE FUTBOLCULARI ANINDA OKUYUP CÖZEREK NASIL TEZAHÜRATI NE ZAMAN YAPILACAGINI ANALIZ EDEREK HEM TRIBÜNLERI HEM TAKIMI ATESLIYOR.90 DAKIKA HIC DURMADAN DESTEK VERIYOR.MAC ESNASINDA SERHAN GARDASIMIN O HARARETLI HAREKETLERINE BAKMAKTAN MACI IZLEYEMEDIM.ZATEN BIR DEFA GÖZÜNÜZ TAKILDIMI KENDINIZI MACA KONSANTRE EDEMIYORSUNUZ.
INSALLAH BIR DAHAKI GÖRÜSMEMIZDE BU GÜZEL INSANLA DAHA FAZLA
SOHBET IMKANI BULURUM.(LAF ARAMIZDA COKTA YAKISIKLI BENI 25 YIL ÖNCESINE GÖTÜRDÜ :lol: :lol: )
SERHANIN SIVASSPOR ASKIYLA DOLU OLAN YÜREGINDEN ÖPÜYORUM.[/quote]

[size=2][b][i]Başkanım bu güzel yazınız beni çok duygulandırdı ...Çok teşekkür ediyorum...Gerçekten bende aynı duyguları sizler için besliyorum...En kısa zamanda Sizi ve diğer dostları Sivasta görmek istiyoruz...

................SAYGILARIMLA............[/i][/b][/size]

GeCeVeMaVi58pRf 18.08.2005 16:11

ben size birinden bahsedecem bilin bakalım kim? deli derler ona herkese dayılanır büyük küçük demez dalasır...?kim bu bili bakım...

GeCeVeMaVi58pRf 21.08.2005 16:14

size bir ipucu lakabı kene diye anılır bu sıralarda?

1967_DERNEK_10UR 21.08.2005 16:39

[QUOTE=GeCeVeMaVi58pRf]size bir ipucu lakabı kene diye anılır bu sıralarda?[/QUOTE]
[b]BİZİM DELİ DOLU RAPÇIMIZ NEŞE KAYANAĞIMIZ NAM-I DİYAR ADI:ARİF SOYADI:YILMAZ..:D[/b]

serhankaburcuk 21.08.2005 16:39

[QUOTE=GeCeVeMaVi58pRf]size bir ipucu lakabı kene diye anılır bu sıralarda?[/QUOTE]

[b]Tabiki tanıdım...Kene denince akla bir kişi gelir o 'da[color=blue] ARİF[/color]...[/b]

ilteriş58 23.08.2005 13:56

kaptan 58,

tıpkı benim gibi bir türk milliyetçisi.
bayrağa, vatana, millete sahip çıkan birisi.
türklüğe ve kızılelmalarına gönülden bağlı olan birisi...

ReDYiGiDo 23.08.2005 14:01

...

[size=2]......+.......[/size]

ilteriş58 23.08.2005 14:09

[QUOTE=ReDYiGiDo][size=2]......+.......[/size][/QUOTE]

hönk?????????????????????????????????????????????????

abi sen burada beni mi anlattın? :)

GeCeVeMaVi58pRf 23.08.2005 15:45

helal olsun nasılda anladınız dımı arıf oldugunu... ayrıca su yazıları bıraz daha kucuk yazsak olmazmı...

RaP_BoY 25.08.2005 18:19

bende anlatıyım bizim başımız kelmi :=)))

gece mavisi gardaş seni fazla tanımıyorum ama fark etmez sende bizdensin

zafercc: ortadogunun we balkanların en iyi abisi

ultrasivas_58 : onur abim ortamların şahı siwasın psikopatlarından

kartal_58 : siwasın medeni iftarı halayda kim gelse onun için fısssssssssss

efsanedavulcu : kendisi bir böcek manyagıdır böcek gördügü zaman dayanamaz böceklere göstermiş oldugu sewgi we şewkatle tanınır ayrıca bir dawul canawarı

kerem_58_34 : kendisi tam bir açççç...aç gelmiş aç gidecek

anti_code_58 : kendiside ayrı bir manyak :=))))

1967_dernek_mustafa : babamız bide bizi nüfusuna geçirme işini ertelemese :=)))

ayhan_58 : durmadan dişi agrıyo adamın :=))))

erhan_58 : laa denmesine deli oluyo :=)))

hemso_58 : iyi çocuktur namazında niyazında kendisine özel çapkınlık dersi wericem :=)))

kaptan-58 : kaptan sana otobüs alacam en yakın zamanda sayısaldan we atyarışından para çıksın söz otobüsün benden :=)))

bizide biri anlatır heralrde muhahahahhahahah :=))))

kangalli_irfan_almanya 25.08.2005 19:14

ne anlatiyim senin hakkinda fazla tanimiyom ;)
bildigim sey RAP cisin adin arif abi yanlisim varsa düzelt haaaaaaaa en önemlisini unutuordum keneler ah keneler (hala ne oldugunu bilmiyorum su kenenin ama neyse )

gurbetten saygi ve selamlarala .........

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:02.