SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Olmuyor Rıza Hocam ! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=34372)

nejmi58 26.05.2012 23:38

Cevap: Bu Haber Doğru mu ?

[QUOTE=Salim58;788566][B]Böyle bir madde konmuşta olabilir konmamışta olabilir.
B][/QUOTE]

Tesbitine saglik :))

fatih585858 27.05.2012 02:35

Bir teknik direktörün, elbette futbol oynadığı, kaptanlık yaptığı bir kulüpte hocalık yapmak istemesi ve teklif aldığında gitmek istemesi gayet doğal. Lakin, ben anadolu kulübündeki görevime devam edeyim ne olur, ne olmaz belki beni istemezler, en azından şimdilik çalışmaya devam edeyimde işimi kaybetmeyeyim , teklif gelirse zaten sözleşmemde de serbest kalır maddesi var şeklinde hareket etmen hiç hoş bir davranış değil Rıza hoca. Yuvam dediğin bir kulübe böyle bir sözleşme maddesi teklif etmen ve önünde Türkiye kupası ve Avrupa ligi hedefi varken kritik haftalarda oyuncularda motivasyonu bozacak, bjk'ta çalışır mısınız? şeklinde ki her soruya genelde, tabiki çalışırım şeklinde cevap vererek hatalı söylemlerde bulundun. Ve nitekim çok güzel işler başardığın bir sezonu iki hedefe de ulaşamayarak kapattın. Allah yolunu açık etsin ne diyeyim.Yöneticilerde, böyle bir madde koymayı teklif eden bir hocayla o an yollarını ayırmayıp; 1 senelik daha sözleşme yaparak burada en büyük hatayıda onlar yaptılar. Aklı hep başka bir kulübü çalıştırmakta olan bir hocayla, bu saatten sonra devam etmekte hiç doğru olmaz. Artık bundan sonra, İnşallah yönetim bir daha böyle gereksiz sözleşmeler yapmazlar ve başarıya aç, sadece sözleşmesi bulunduğu kulübü düşünüp, çalıştırdığı takıma saygı duyacak bir hocayla anlaşırlar.

tykinik58 27.05.2012 08:39

Bu haber maalesef doğru. Hatta dün akşam TRT 1 Teletex'te okuduğuma göre Beşiktaş ile anlaşmış Rıza hoca. Şu güne kadar Rıza hoca gözetiminde futbolcu ararken ve hatta Geckas'ın transferi de gerçekleşmesine bir adım kalmışken teknik direktör aramakla karşı karşıya kaldık. :mad:

engin2609 27.05.2012 09:03

[QUOTE=58_SEMİH_58;788752][B]Sivaslıyım diye övünen Sivasspor'u çalıştıran bir teknik direktör çıkıpta ikide bir olursa gideriz manasında açıklama yapıyorsa Sivas şehrine Sivasspor'u aşılamak çok zor.Kişiler her zaman gidicidir.Onlarca hoca geldi gitti ama Sivasspor hala ayakta.Sözleşmede de eğer öyle bir madde varsa yönetime de diyecek bir şey bulamıyorum.[/B][/QUOTE]

[B]kardeşime katılıyorm her zaman agzından beşiktaş lafı düşmeyen bir hoca elbet gitmek istiyorsa gitsin kalması bize zarar vericektir ..[/B]

vatansivas 27.05.2012 10:04

Riza çalimbayi gönderemese bu yönetim vede istifa etmese adam deyiller . Yönetim riza hocayi kov ondan sonra kendinizde gittin. Bi an önce yol alın hem yönetim hem riza hoca. Sivasspor kimsenin malı deyil yönetim artı riza hoca istifa. Böyle kepazelik görmedik Riza hocayi istanbuldan geldikten sonra göndermesseniiz adam deyilsiiniz.Sizde istifa ettin.

vatansivas 27.05.2012 10:10

Yönetimi aciz olan tek klüb o da sivasspor, Açiklama yok taraftar desen çamiş,hocası desen ben oraya gidecem , biz sivaslilar neyin çoçuklarıyız arkadaş, yönetim riza hocayi göndermeseniz adam deyilsiniz. Adam olan memlektine laf söyletmez aciz duruma düşürmez.Adam olan hocayida gönderir kendide yol alir.GÖRÜNEN KİLAVUZ YÖNETİM ARTI riza çalimbayın sivassporla alaksı yok.Bi an önce giderler.

vatansivas 27.05.2012 10:25

Riza hoca beşiktaş beşiktaş diye tutturuyo yönetimde göndersin . neyin ne olduğunu dünyanın kaç buçak olduğunu öğrenir riza çalimbay postalarsa yönetim. Ondan sonra kendide gitecek yönetim. Elin lazi trabzona laf söyletmiyo. trabzon yer üstünde kalmaz böyle olay oldumu.Riza çalimbay bi an önce postalanmalı yönetim kovamasanız açiz kalirsiniz.Açiklama yapamsanız yazık yani.

Çılgın Türk 27.05.2012 10:40

Çalımbay ” [B]Teklif geldiği için mutluyum [/B]“

Buyrun kendi agzindan dinleyin...

[url]http://www.sportstv.com.tr/calimbay-teklif-geldigi-icin-mutluyum/[/url]

akifesk 27.05.2012 11:12

[QUOTE=Çılgın Türk;788813]Çalımbay ” [B]Teklif geldiği için mutluyum [/B]“

Buyrun kendi agzindan dinleyin...

[url]http://www.sportstv.com.tr/calimbay-teklif-geldigi-icin-mutluyum/[/url][/QUOTE]

dost kazığı diye buna denir herhalde.. :mad:

ünisivas 27.05.2012 11:17

Beşiktaş'ın Rıza Çalımbay ile kesin olarak anlaştığı haberi gündeme bomba gibi düştü ama...

İddialara göre Süper Lig'i bu sene istedikleri gibi tamamlayamayan Beşiktaş, yollarını ayırdığı Tayfur Havutçu'dan sonra yine eski futbolcusu olan Rıza Çalımbay ile el sıkıştı.

Beşiktaş'ta teknik direktör Tayfur Havutçu'nun görevinden ayrılmasının ardından bir süredir teknik adam arayışları içinde olan Siyah-beyazlı yönetim yeni teknik adamını buldu.

Beşiktaş Futbol Komitesi, 2005 yılında yaklaşık 8 ay Beşiktaş'ta teknik direktörlük görevini yapan Rıza Çalımbay ile anlaşmaya vardı.

ÇALIMBAY İDDİAYI YALANLADI

Beşiktaş'ın Rıza Çalımbay ile kesin olarak anlaştığı haberi gündeme bomba gibi düştü ama Çalımbay, Beşiktaş ile anlaşmasının söz konusu olmadığını dile getirdi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile bu konuda hiçbir görüşme yapmadığını ifade eden Çalımbay, Orman'ı en son Erdoğan Arıca'nın cenazesinde gördüğünü söyledi.

Beşiktaş'tan kendisine ulaşan bir teklifin olmadığını dile getiren Çalımbay, "Bu haberlerden nereden çıktı anlamadım, ben de şu anda duydum ve şaşkın bir durumdayım. Beşiktaş ile herhangi bir görüşmem olmadı ve sayın başkan Fikret Orman'ı da en son 11 Nisan'da Erdoğan Arıca'nın cenaze töreninde gördüm" dedi.

ATOM KARINCA ÇALIMBAY

'Atom Karınca' lakabıyla Siyah-beyazlı kulüpte 1980-1996 yılları arasında aralıksız futbol oynayan Çalımbay, Siyah-beyazlı kulübün efsane oyuncusu ve efsane kaptanları arasına girmişti.

2005 yılında Vicente del Bosque'nin yerine göreve gelen Çalımbay, 8 aylık görev süresinin ardından Yıldırım Demirören başkanlığındaki Beşiktaş yönetimi ile yollarını ayırmıştı. Çalımbay, bu tarihten sonra Ankaraspor, Çaykur Rizespor, Eskişehirspor ve son olarak da Sivasspor'da görev yapıyordu.

Yeni sezon öncesi Sivasspor ile sözleşmesini 1 yıl daha uzatan Çalımbay, sözleşmesinde yer alan, "Beşiktaşla anlaşması halinde Sivasspor'a tazminat ödenmeyecektir" maddesini kullanarak, eski takımına tazminat ödettirmeden geri dönecek.

Beşiktaş Yönetimi sır gibi sakladığı Rıza Çalımbay ismini pazartesi günü resmi olarak açıklaması bekleniyor

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:28.