SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Düşüyor muyuz? Baba...! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39838)

50sekiz 23.03.2016 21:48

Cevap: Düşüyor muyuz? Baba...!

Ben artik hesap falan yapmiyorum. Isi dogal akisina biraktim... bekleyip görecegiz kaderde ne varmis..

:cool: 24.03.2016 07:29

Şahit olduğum bu olayı ve bende oluşturduğu duyguyu yazıya dökmeye çalışmıştım. Çeşitli sosyal paylaşım sayfalarında gördüm gurur duydum. Herkese çok teşekkür ederim.

fatih_bm 24.03.2016 11:37

[QUOTE=:cool:;971418]Şahit olduğum bu olayı ve bende oluşturduğu duyguyu yazıya dökmeye çalışmıştım. Çeşitli sosyal paylaşım sayfalarında gördüm gurur duydum. Herkese çok teşekkür ederim.[/QUOTE]
Bizler de sizinle gurur duyduk. O çocuk ile babasını bulmamıza yardımcı olur musun? Klüp ile iletişime geçip çocuğun tesisleri ziyaretini sağlamalıyız.

berk5858 24.03.2016 17:10

her hafta daha iyiye gidiyor takım. bursa maçı bana göre finalimiz. alırsak devamı gelecek. kayseri mersin es es daha iyi oynamıyorlar. sadece gekas ı alsaymışız ligde kalmıştık. çok kaçırıyoruz... ligde kalacaz inşallah...

TS58 27.03.2016 16:37

Bu sene de düşmeyeceğiz, fakat futbol kazası olur da düşersek, dağılmadan, seneye yine Lige dönüp, Cümle aleme meydan okumalıyız.

menesakin 27.03.2016 21:11

[QUOTE=fatih_bm;971347]O çocuk ile babasını futbolcuların karşısına dikip bu yazıyı okutup kümede kalma sözünü o büyük yürekli çocuğa vermelerini sağlamalıyız.Taraftar gruplarını göreve davet ediyorum.[/QUOTE]

[B]Taraftar gurupları mı güldürmeyin gardaş beni.
[/B]
Onlar güvenlikçi tartaklayıp kendi taraftarına küfredip statta rezillik çıkarmaktan başka ne vermişler bu takıma bu güne kadar.

[B]Davul tokmağını hakemin kafasına atıp kendisini uyaran büyüğüne Çok affedersiniz babası yaşındaki adama gavat diye bağıran çapulcu sürüsü mü taraftar gurubu?
[/B]
Yoksa üç beş kuruş alıp evine ekmek götürmek için orada bekleyen güvenlikçiyi beleş maça almadı diye gözünü morartan zorbalar mı taraftar gurubu?

[B]Daha 18 - 19 yaşında 20 yıldır stattan tanıdığım bir abime sen kaç kere maça geldin de konuşuyon lan diyen zibidi sıpa mı taraftar gurubu?
[/B]
Tabii ki özüyle tavrıyla canıyla takımını destekleyen taraftara sözümüz yok. Küçük büyük hepsine saygı duyarım. Ama bana taraftar gurubu demeyin sinirlerim zıplıyor.

kaanressam 29.03.2016 00:29

Her hafta bir gakkoş olarak hem Elazığspor ve hemde Sivasspor'un maçlarını heyecanla takip ediyorum... ekranın karşısında hop oturup hop kalkıyorum.. milli maç izler gibi izliyorum.. inşallah SİVASSPOR hak ettiği basamakları tırmanır.. ELAZIĞSPOR da inşallah şampiyon olur.. Güzel anadolumuzun üzerindeki kara bulutların yok olması dileğiyle sağlık sıhat ve mutluluklar dilerim.. Allah'a emanet olun.. selametle..

fatih_bm 29.03.2016 09:14

[QUOTE=menesakin;971500][B]Taraftar gurupları mı güldürmeyin gardaş beni.
[/B]
Onlar güvenlikçi tartaklayıp kendi taraftarına küfredip statta rezillik çıkarmaktan başka ne vermişler bu takıma bu güne kadar.

[B]Davul tokmağını hakemin kafasına atıp kendisini uyaran büyüğüne Çok affedersiniz babası yaşındaki adama gavat diye bağıran çapulcu sürüsü mü taraftar gurubu?
[/B]
Yoksa üç beş kuruş alıp evine ekmek götürmek için orada bekleyen güvenlikçiyi beleş maça almadı diye gözünü morartan zorbalar mı taraftar gurubu?

[B]Daha 18 - 19 yaşında 20 yıldır stattan tanıdığım bir abime sen kaç kere maça geldin de konuşuyon lan diyen zibidi sıpa mı taraftar gurubu?
[/B]
Tabii ki özüyle tavrıyla canıyla takımını destekleyen taraftara sözümüz yok. Küçük büyük hepsine saygı duyarım. Ama bana taraftar gurubu demeyin sinirlerim zıplıyor.[/QUOTE]
Bu kadar vahim bir durumda olduğumuzu bilmiyordum.Talebimden vazgeçtim.Maazallah bunlar neden düşüyoruz dedin diye çocuğu da dövebilirler durum anlattığın gibiyse. Bu gibi hareketleri tribünde yapan kimse net şerefsizdir.utandım şimdi söylenenleri duyunca.

sirseri58 29.03.2016 23:05

[QUOTE=fatih_bm;971555]Bu kadar vahim bir durumda olduğumuzu bilmiyordum.Talebimden vazgeçtim.Maazallah bunlar neden düşüyoruz dedin diye çocuğu da dövebilirler durum anlattığın gibiyse. Bu gibi hareketleri tribünde yapan kimse net şerefsizdir.utandım şimdi söylenenleri duyunca.[/QUOTE]

Durum hakketen oleyse bu tiplerin yuzunden eminim stada gitmeyen bir suru taraftar vardir....bi kactanesini gordum tvde at hirsizina benziyolar zaten!!!!

:cool: 03.04.2016 11:36

Haydi koçlarım. Şu çocuğu üzmeyin.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:27.