SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=1010)

CEVIK 15.06.2005 17:40

[quote=efsanedavulcu][b]
8) mustafa ersoy:MUSTAFA ABİ ANLATILAMAZ SADECE YAŞANIR...!

VE STENİN AĞIR ABİLERİ HEPSİ BİRBİRİNDEN KARİZMA VE İŞBİTİRİCİ....

[b][color=red]BEN COOK ŞANS LIYIIM PİANGODAN DAVULCU CIKDI

KİM TANIMAZ ALEMİN EFSANE DAVULCUSUNU

AMA BİR KÖTÜ YANI VAR BU ADAMA DAVUL DAYANMIYOR

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

:!: EFSANELER UNUTULMAZ :!: [/b][/quote][/b][/color]

Er58Ol 15.06.2005 18:50

Tevfik Abi : en değerli müşterimdir kendileri :lol: nasıl anlatılır ki böylesine karizma bir sivaslı :wink: en zor kişilerden biri bana denk gelmiş ...abiiiiiiiiiiiiii :arrow: herkes gitsin birebir tanışsın :roll:

Er58Ol 15.06.2005 18:56

[url]www.cevikpen.com.tr[/url] :P
bizim köyden su içmişe benziyon söyle gardaş sen sivasın neresindensin,

-----------------------------------------------------------------------------------
C*
YiĞiDoDuR bU ŞeHiR
C*
----------------------------------------------------------------------------------

:arrow:

CEVIK 15.06.2005 19:07

[quote=Er58Ol]Tevfik Abi : en değerli müşterimdir kendileri :lol: nasıl anlatılır ki böylesine karizma bir sivaslı :wink: en zor kişilerden biri bana denk gelmiş ...abiiiiiiiiiiiiii :arrow: herkes gitsin birebir tanışsın :roll:[/quote]

[b][color=red][size=6]TEŞEKÜR EDERİM ALEEMİN KIRALI (SOSYETE ÇİCEKCİSİ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EROL BURADAN TEKRAR TEKRAR TEŞEKÜR EDERİM

GÖNDERMİŞ OLDUGUN A KALİTE DEKİ ÇİCEKLER İCİN

ANCAK BÖYLE BİR İ SİVASLI VE SİVASLILARA YAKIŞIR

BUNDAN SONRA TÜM SİPARİŞ LERİMİZ FÜJİ CİCEKCİLİK

SEN ARTIK BİZİM YENİ SİVASLI HEMŞERİ ÇİCEKCİSİ SİN

BU SADECE KÜCÜK BİR DAYANIŞ MA ÖRNEGİ [/b][/color][/size]

Er58Ol 15.06.2005 19:15

DoĞuYoRuZUfUkLaRdAN :arrow: Abim ALLAH RAZI OLSUN..En derin saygılarımla

efsanedavulcu 15.06.2005 20:30

[quote=cevik][quote=efsanedavulcu][b]
8) mustafa ersoy:MUSTAFA ABİ ANLATILAMAZ SADECE YAŞANIR...!

VE STENİN AĞIR ABİLERİ HEPSİ BİRBİRİNDEN KARİZMA VE İŞBİTİRİCİ....

[b][color=red]BEN COOK ŞANS LIYIIM PİANGODAN DAVULCU CIKDI

KİM TANIMAZ ALEMİN EFSANE DAVULCUSUNU

AMA BİR KÖTÜ YANI VAR BU ADAMA DAVUL DAYANMIYOR

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

:!: EFSANELER UNUTULMAZ :!: [/b][/quote][/b][/color][/quote][b]
abi o senin guzellıgın bırak abi arada bi patlasın o da tuzu biberi oloyo :wink:
:arrow: ey wallah abi[/b]

5841 15.06.2005 23:04

SİTEDEKİ GARDAŞLARIMIZIN COGUNU TANIMIYRUM .AMA HEPSININ YIGIDO OLDUGU KESIN.HEPINIZE SAYGILAR....
YALNIZ CEVIK,EMIN58,PUAR,GUNAY, 4HAZIRAN SİVASLILAR GECESINDE İÇTIGIMIZ KAHVENIN HATIRI DOLDU GALIBA.GAKGO58 LAFIM YOK EN AZINDAN BU GUN KAHVEYI İÇEREK SUREYİ UZATTIK... :lol: :lol: :lol:

5841 15.06.2005 23:13

[quote=Kaptan_58GENCLiK][size=6][color=darkblue][i][b]VALLA 5841 ARKADAŞIMIZI TAM TANIYAMADIM ŞİMDİ HAKKINDA NE SÖYLESEK YALAN OLUR. AMA ODA BİZİM GİBİ BİR YİĞİDO.... [/b][/i][/color][/size][/quote]
GARDAŞ SENIN GIBI VATANINA, BAYRAGINA,DINİNE VEÖRF ADETLERİNE BAGLI,SİVASIN HASRETIYLE AVUNAN SIRADAN BIR İNSANIN İNŞALLAH BIR GUN TANIŞIRIZ. SAYGILAR...

SİVASLI OLMAK AYRICALIKTIR..

serkankustarci 15.06.2005 23:50

Ben Serhatı (namı diğer Serhan KABURCUK) anlatmak istiyorum.Çünkü site yöneticileri ve aktif üyelerin bulunduğu bazı sosyal etkinliklerde ve tanışma ortamlarında bulunamadığım için başka hiç kimseyi şahsen tanımıyorum.Gerçi Sivasta ikamet edenlerden tanıdıklarım çok fazladırda kimin niki ney bilmediğim için onlarında kim olduğunu bilmiyorum.

Serhan......
Onunla ilk kez bir Turhal deplasmanında halamın oğlu Veysel sayesinde tanışmıştım.Gerçektende onu tanıdığım için çok mutluyum.
İri yapısının altında, çok masum olan ve kimseye karşı en ufak kötü bir niyet beslemeyen ,arkadaş canlısı,komik,sevecen Sivasspor uğruna herşeyi gözünü kırpmadan yapabilen,uzak mesafelerden sırf Sivassporun maçlarında bulunabilmek için gelen ve hafta sonunu yollarda geçiren bir arkadaşımız.İyiki varsın Serhat...

serhankaburcuk 16.06.2005 14:23

[quote=serkankustarci]Ben Serhatı (namı diğer Serhan KABURCUK) anlatmak istiyorum.Çünkü site yöneticileri ve aktif üyelerin bulunduğu bazı sosyal etkinliklerde ve tanışma ortamlarında bulunamadığım için başka hiç kimseyi şahsen tanımıyorum.Gerçi Sivasta ikamet edenlerden tanıdıklarım çok fazladırda kimin niki ney bilmediğim için onlarında kim olduğunu bilmiyorum.

Serhan......
Onunla ilk kez bir Turhal deplasmanında halamın oğlu Veysel sayesinde tanışmıştım.Gerçektende onu tanıdığım için çok mutluyum.
İri yapısının altında, çok masum olan ve kimseye karşı en ufak kötü bir niyet beslemeyen ,arkadaş canlısı,komik,sevecen Sivasspor uğruna herşeyi gözünü kırpmadan yapabilen,uzak mesafelerden sırf Sivassporun maçlarında bulunabilmek için gelen ve hafta sonunu yollarda geçiren bir arkadaşımız.İyiki varsın Serhat...[/quote]

[size=7][b][i]Öncelikle kardeşim Serkan KUŞTARCI'ya selamlarımı ve saygılarımı yolluyorum...Beni iyi tarif etmişsin ...Ama unutmaki o senin iyiliğinden ileri geliyor Sende çok iyi bir arkadaşsın seninle Turhal deplasmanında başlayan arkadaşlığımız umarım uzun yıllar devam edecek...Gümüşhane deplasmanında yaşadıklarımızıda unutamam...

İYİ Kİ VARSIN SERKAN...[/i][/b][/size]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 17:39.