SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Teknik Direktör (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Tebrikler Sergen Yalçın! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38896)

sebasteia 18.03.2015 22:38

Tebrikler Sergen Yalçın!

sivasspor'un hakkı yenilirken susmadığın için tebrikler.

futbol emekçisi olarak, en az futbolun emek hırsızları kadar çetin ceviz olduğun için tebrikler.

kolay lokma olmadığını gösterdiğin için tebrikler.

yapılan haksızlığı tüm medyada ön plana çıkarttığın ve duyurduğun için tebrikler.

bundan sonra sivasspor'un maçlarını yöneten emek hırsızları iki kez düşünecek, ya yanlış yaparsam ve sergen'i çıldırtırsam endişesi taşıyacak.

yüreksizlerin içine saldığın bu korku bile onlara yeter...

işini ciddiye alıyorsun, saygıyı hak ediyorsun. seviyoruz, saygı duyuyoruz ve yanındayız!

bahbaba58 18.03.2015 22:47

Cevap: Tebrikler Sergen Yalçın!

Bende sende kim o anda sergen hocamızın yerinde olursa aynı tepkiyi verirdi
HELAL OLSUN tepkinde sonuna kadar haklıydın iyi sövdün hatta daha fazla sövecektin ağızını kapadı taner tuna hocamız :)

subasi29 18.03.2015 22:51

Sergen , bu Takımı'n Hakk'ının yenmesine izin verme bravo hocam!

50sekiz 18.03.2015 22:54

Neyin tebrigi bu?
Kritik Bursa macinda maci tribünden izleyecek olmasinin mi?
Tepki konacaksa yanindaki yardimcilari koysun ya da mactan sonra YÖNETIM tepkisini koysun.
Asli astari anlamsiz bir kupa maciydi + telefisi olan bir macti.
Simdi ne oldu? 1 oyuncun Bursa macinda yok hocan da tribünde..
Keskin sirke küpene zarar beyler.. Ligde can derdinde olmazsin anlarim tepkini ama Bursa maci kaybedilirse de insana sorarlar deger miydi bu kadar duygusalliga diye... en azindan ben sorarim.

Tuncay 18.03.2015 22:57

Sergen hocaya helal olsun.Yalaka basina dedigim gibi,sivasspora yapilan haksizliga tepki gostersek,birlik olsak,iste o zaman sivasspora kimse yanlis yapma cesaretini gosteremez.

bahbaba58 18.03.2015 23:00

[QUOTE=50sekiz;940243]Neyin tebrigi bu?
Kritik Bursa macinda maci tribünden izleyecek olmasinin mi?
Tepki konacaksa yanindaki yardimcilari koysun ya da mactan sonra YÖNETIM tepkisini koysun.
Asli astari anlamsiz bir kupa maciydi + telefisi olan bir macti.
Simdi ne oldu? 1 oyuncun Bursa macinda yok hocan da tribünde..
Keskin sirke küpene zarar beyler.. Ligde can derdinde olmazsin anlarim tepkini ama Bursa maci kaybedilirse de insana sorarlar deger miydi bu kadar duygusalliga diye... en azindan ben sorarim.[/QUOTE]

O anlık tepkiyi yorumda belirttiğim gibi sende bende sergen hocanın yerinde olsa verirdik sergen hocada sakin kafayla düşündüğünde pişman olmuştur takımını bursaspor maçında yalnız bırakacağı için yoksa o hakeme sövdüğü için asla pişman olmaz az bile yapmışımdır der hatta bende diyorum az bile yaptı
Yeter tüm TÜRKİYENİN gözü önünde hem SATILMIŞ A haber sözde medya grubu hem özgür yankaya denen hakem bozuntusunun ezmeye çalışması neyse ilk tepkimizi verdik hakeme sırada TARAFTAR olarak ÜZERİMİZE düşen SİVASTAKİ Rövanş maçında A haberi protesto etmek olacaktır sergen hoca görevini yaptı sıra bizde

PETKOVİC 18.03.2015 23:02

başarılı olsun olmasın sergenle boş mukaveleye imza atılmalı. cünkü bu zamana kadar sivassporumuzun hakkını sonuna kadar savunan tek hocamız o oldu..

badof58 18.03.2015 23:19

[QUOTE=PETKOVİC;940247]başarılı olsun olmasın sergenle boş mukaveleye imza atılmalı. cünkü bu zamana kadar sivassporumuzun hakkını sonuna kadar savunan tek hocamız o oldu..[/QUOTE]

Aynen öyle, Bülent Uygun'un kulubeyu yumruklaması, Carlos'un belki medyatikliğiyle Sivas'ı tanıtması ama şu ana kadar hiç bir teknik direktörümüz belki ceza almak pahasına sahaya girmemişti, yazıktır son 4 maçtır futboldan başka her tür rezaleti seydetmeye maruz bırakılıyoruz, güçleri bir tek bize mi yetiyor, akıllarını başlarına alsınlar bu yolun sonu yol değil ..

bahbaba58 18.03.2015 23:49

[QUOTE=PETKOVİC;940247]başarılı olsun olmasın sergenle boş mukaveleye imza atılmalı. cünkü bu zamana kadar sivassporumuzun hakkını sonuna kadar savunan tek hocamız o oldu..[/QUOTE]

Petkoviç kardeşim carlos reisinde cincon ve şenerbahçe maçındaki surat ifadesi beni çok duygulandırmıştı oda SİVASSPORUMUZUN haklarını bana göre savunuyordu bülent uygunda Carlosta kulübeye tekme atmasıda unutulmuş değil :)

PETKOVİC 19.03.2015 06:50

[QUOTE=bahbaba58;940252]Petkoviç kardeşim carlos reisinde cincon ve şenerbahçe maçındaki surat ifadesi beni çok duygulandırmıştı oda SİVASSPORUMUZUN haklarını bana göre savunuyordu bülent uygunda Carlosta kulübeye tekme atmasıda unutulmuş değil :)[/QUOTE]

hicbiri sergen kadar dobra degildi. bülentin ne maçlar sattıgını unutmus degiliz bunları görmezlikten gelirsek şerefimize leke sürmüş oluruz kusura bakmayın.. carlos arenadaki gs macından sonra sahada gs lilerle piknik yapmadıgı kalmısıtı bunu da unutmadım..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 18:24.