SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivasspor'dan Yeşil Işık (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39876)

SivasSpor.Com 15.04.2016 07:45

Sivasspor'dan Yeşil Işık

[IMG]http://fotocdncube.fanatik.com.tr/images/news/658x370/2016/01/20/fft104mm4122957.jpg?w=658&h=370[/IMG]

Önceki gün satışa çıkan Sivasspor maçının biletleri yaklaşık 10 dakika içinde tükenmişti.
Kulübün ise protokol tribünü ve özel bölümler için ekstra talepte bulunduğu ifade edildi.

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz bu konuda yeşil ışık yakarken, Beşiktaş’a yardımcı olacaklarını belirtti. Odyakmaz, “Her yıl zaten birbirimize yardım ediyoruz. Özel bölümler için elimizden geleni yapacağız. Deplasman tribününde ise herkese eşit davranıyoruz. Sonuçta Fenerbahçe ile Beşiktaş’ın bir rekabeti var” diye konuştu.

Fanatik

fatihcan58 15.04.2016 08:28

Cevap: Sivasspor'dan Yeşil Işık

Böyle bir şey Takıma, Şehre, Kulübe, Taraftara ihanet olur. Onlar şampiyonluk kovalıyorlarsa bizde küme düşmemek için oynuyoruz. Bize Deplasmanda bilet fiyatlarını 150 den satanlara sesini çıkarmayan yönetim bugün böyle bir şey yaparsa hemen bavulunu toplayıp şehri terketmeli.

sedohan58 15.04.2016 08:53

Hep biz yardımcı oluyoruz zaten misafir takımlara bu kadar toleranslı davranan başka kulüp varmı aceba?

bahbaba58 15.04.2016 09:35

Başkan bu yaptığın açıklamalarla SİVASSPOR taraftarın gözünden her yıl bir kat aşağı düşüyon
Sen bırak centilmenliği Takımı Taraftarı Ateşle Onlar Sen İstanbula Gitsen Biplemezler bile bizim takımı...
Erken mi Yaşlandın Sende Naptın Çok yersiz açıklamalarda bulunuyorsun
Bizim taraftarı eleştirmeye gelincede maşallah bülbül olup konuşuyorsun Bizim taraftarımızın eğitim seviyesini eleştirecek kadar medyada söylüyorsun
bizde kimin ne eğitimde olduğunu gayet iyi biliyoruz başkan efendi...
SİVASSPOR olmazsa siz bir hiçsiniz yaptığınız transferlerde son 4-5 yıldır ortada
KİMSE SİVASSPORDAN TARAFTARDAN BÜYÜK DEĞİLDİR....

FoRzA SiVaS58 15.04.2016 09:38

İstifa et artık Şehrin yüz karası para icin yapmadığın şey kalmadı

sivaslıadem 15.04.2016 10:12

Fanatik haberi olarak düşünmek istiyorum
Sahamızda taraftarımıza ihtiyacımız varken, ligde kalmayı garantilememisken yapılacak böyle bir sözde jest kendi topugumuza sıkmak demektir

adres58 15.04.2016 10:17

Sivasspor ne zaman deplasmana gitse mutlaka Tesislerini Beşiktaş antreman için veriyor. Ayrıca bizde gelen bütün takımlara tesislerimizi açıyor antreman yapmalarına müsade ediyoruz. Bu karşılıklı ilişkilerin vermiş olduğu bir alış-veriş... Olayı biz taraftar olarak hep abartıyoruz. Ama Seyirci olarak durum farklı olabilir. Çünkü sezon boyunca havuz kale arkasının dolduğunu gören varmı. Maalesef yok. Genelde Gar kale arkası ve Maraton da taraftarımız oluyor. Sıkıntı burada maç fiyatlarının hala düşük olması. Bu fiyat biraz daha yüksek olmalıydı diye düşünüyorum. Çünkü Beşiktaş için gelecek taraftarın yüzde 50-60 ı Sivas içinden gelecek (ben onlara hain diyorum) kişiler. Yıl boyunca kombineleri 2 paket sigaraya düşüreceksin ve maça iştirak etmeyeceksin. Senede bir gün maç izlemek için ekmek yediğin nüfus cüzdanında Sivas yazan şehrinin takımına değilde Renkli İT oğlu İT takımlarına destek olacaksın öylemi.. Yok öyle yağma. Keşke Yönetim şu maçın fiyatlarını yüksek tutsaydı demek geçiyor içimden..

Yoksa biz gelen her takıma tesislerimizi açtık, istisna takımlar hariç onlarda bize açmıştır.

Murat Selvili 15.04.2016 10:20

Sayın Başkanım vermeyin tribün...

[COLOR="Blue"]Yönetici Notu :[/COLOR][COLOR="Red"] Konulara küçük harflerle yazınız. [U]Düzenlendi[/U][/COLOR]

GraveYard 15.04.2016 11:57

Kendi evimizde deplasman yaşıyacağız anlaşılan, bizim ruhsuz taraftarlarımız çekirdek yemeye devam ederler. Taraftarın futbolcuları ne kadar etkilediğinin farkına varamamış bir yönetimimiz var. Milletin durumu bizi ilgilendirmez bizim için tek önemli olan şey bu takımı ligde tutmanız. Çıkında diyin bu takım ligde kalacak düşmeyecek stada taraftar nasıl çekeriz onu düşünün az Konyasporu örnek alın az.

yigido_furkan 15.04.2016 12:46

Herseyi yonetimden beklemeyeceksin herkes gidip havuz kale arkasi alsa orayi doldursa butur seylere gerek kalmaz. Pasoligin sistemine bakiyorum havuz tarafi d blok devamli doluyor tam misafir takimin yanı. Bu demek oluyorki bjk taraftari bizim taraftan aliyor bileti. Biz istanbulda deplasman tarafi 50 60 tlden asagi olmuyor . bize gelince hic yardimci olunmuyor

WEZ Format +2. Şuan Saat: 13:43.