SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Hasan Kabze Türkiye'ye Dönmek İstiyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33413)

tavatir 27.12.2011 22:23

Hasan Kabze Türkiye'ye Dönmek İstiyor

Hemşehrimiz Hasan Kabze Türkiye'ye Dönmek İstiyormuş. Ve birkaç takımla görüşmüş.

[B]Türkiye’de oynamak istiyorum[/B]

"Benim Montpellier'le olan sözleşmem devam ediyor. 3 senelik anlaşmıştım 2+1 olarak. Sezon başı ayrılmak gibi bir düşüncem yoktu. Normalde her şey iyi devam ediyordu ama şu anda çok fazla forma şansı bulamadım. Bu yüzden de hiç hoşnut değilim. O yüzden Türkiye'den görüştüğümüz kulüpler var. Türkiye'yi özledim, tribünlerdeki atmosferi özledim. Geçen sene Galatasaray'dan resmi teklif aldım ama o dönem kendi kulübümde sürekli oynadığım için ve kulübüm de izin vermediği için dönememiştim. Ama bu sene de tasarruf ve düşünceler nedir tam anlamıyla bilemiyorum. Bunun dışında Galatasaray'ın dışında görüştüğüm kulüpler var. Yurtdışında da görüştüğüm kulüpler var. Rusya'dan bir takım beni istiyor. Ben Türkiye'de futbol oynamak istiyorum. Bülent Korkmaz'la görüştüm. Zaten her zaman yorumculuk zamanında da hocalık zamanında da görüşüp düşüncesi aldığım ve saygı duyduğum bir abimdir. Onun da böyle bir talebi oldu. Şu an görüşülüyor benim için bitmiş hiçbir şey yok."

4eylül 27.12.2011 22:33

Cevap: Hasan Kabze Türkiye'ye Dönmek İstiyor

şimdi kabzeyide transfer listesine alırsak şaşmam

kangallıwert 27.12.2011 22:36

[B][FONT="Comic Sans MS"]Futbol hayatinin hicbir doneminde iyi golcu olamadi..Ama İnonu'de attigi 2 gol ile gelen sampiyonluk sayesinde isim yapti menajerler sayesinde Rusya'ya gitti ordan Fransa'ya falan dolasti durdu..Sundan eminimki cok iyi forvet degildir..[COLOR="Red"]Bu saatten sonra almak akil kari degildir.[/COLOR].[/FONT][/B]

YÖRÜKOĞLU 27.12.2011 23:00

arkadaslar bırakın bu isi yaa.19 macta sadece 4 dakika oynamıs adamı mı alacagız?hasan kabze artık bu lige ayak uyduramaz,bu adamın kondisyon tutması bile 3 ayı bulur.karabuk cok istiyomus bekleyip gorecegiz.

58MUAMMER58 28.12.2011 00:38

gsde karambol golcüsü olmaktan öte gidemedi kendini geliştiremedi öyle ahımşahım golcü değil iyi sivaslıdır çokda severim adem sarı daha iyi golcüdür

noname87 28.12.2011 00:38

11e değilde 18e alınsa bence iyi olur yerli kontenjanında sonucunda orta sahaya bir yabancı takviyesi yapılır bu sayede

şarkışla 58 28.12.2011 06:33

her SİVAS lı topçuyu almaya çalışırsak işimiz var:D

58akif34 28.12.2011 07:09

karabükle görüşme halinde muhtemelen ikinci yarı karabükte oynayacak

ünisivas 28.12.2011 08:29

Hasan Kabze, Temmuz 2010'da Montpellier HSC'ye transfer oldu. şuan 9 numaralı forma ile mücadele etmekte... takımda as kadroda oynamıyor A2 takımında mücadele ediyor..

DoomsDay58 28.12.2011 11:38

Bizden uzak Allaha yakın olsun bizim golcü oyuncuya ihtiyacımız var böyle boş adamlara değil

WEZ Format +2. Şuan Saat: 14:43.