SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Konyaspor 0-1 Sivasspor..ikinci devre (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38771)

SivasSpor.Com 11.02.2015 10:46

Konyaspor 0-1 Sivasspor..ikinci devre

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=45154&token=62242[/IMG]

Spor Toto Süper Lig'de 20. hafta Torku Konyaspor-Medicana Sivasspor maçı tahmin ve yorumları:

[B]Tarih:[/B] 15 Şubat Pazar

[B]Stad:[/B] Konya Büyükşehir

[B]Saat:[/B] 13:00

[B]Maçın Hakemi: [/B] Özgür Yankaya

[B]Not:[/B] Müsabaka ile ilgili tüm gelişmeler bu başlık altında toplanacaktır, sayfamız maç gününe kadar sürekli güncellenecektir.

[B]Konya'da 11'ler Belli Oldu[/B]

[B]Sivassporumuz [/B]: Korcan, Cicinho, Da Costa, İbrahim Öztürk, Ziya, Adem, Taouil, İbrahim Akın, Burhan Eşer, Aatif, Batuhan

shang 11.02.2015 10:56

Cevap: Konyaspor - Sivasspor

yine çok önemli bir maç kronik olarak kazanamadığımız bir deplasman ters bir deplasman konya da formda son maçlarda yenilmememiz lazım.Kupa maçında bir hayli yorulduk ve eneramoyu kaybettik.Ama ziya cici ümit adem ibrahim akın forma giymediler fizik olarak çok aşırı etkileneceğimizi düşünmüyorum.Aynı disiplinle oynarsak bu maçıda kazanacağımızı düşünüyorum heyecanla pazarı bekliyoruz...

58fatihcan 11.02.2015 11:13

Maç sivasta olsa kesin kazanırdık derim. Taraftar işimizi zorlaştıracak ama yine kazanacağız inşallah;)

GokhanTurna 11.02.2015 11:13

Takım savunmasını iyi yapan bir takım. Maç çevirecek oyuncuları yok. Hasan Kabze ve Djalma iyi biraz o kadar. İlk golü biz attığımı sürece kesinlikle kazanırız. Gerçi Konya bize zor gol atar o da şansa bala olursa olur çünkü bizim savunmada gayet iyi Sergen hocayla. Bu maçtan 3 puan alacağımızı düşünüyorum. En kötü beraberlikle bitecek.

%60 Galibiyet
%30 Beraberlik
%10 Mağlubiyet

Cley 11.02.2015 12:07

Konyaspor bize ters gelen bir takım. Zor maç olacak gibi. Fazla gol olacağını sanmıyorum. Golsüz beraberlik veya tek gollü bir maç bekliyorum.

58sinan58 11.02.2015 12:22

bu moralle konyasporu da yener geliriz

Erenozdenn 11.02.2015 12:34

Konyaspor hücumda etkili bir takım değil. 19 maçta 18 gol atmışlar zaten. Bence deplasmanda olduğumuz için Konya'yı üstümüze çekip kontralarla ilk yarıyı bitirmeliyiz. Kapalı savunmaları açmakta zorlanıyorlar zaten. Eğer erken gol bulamazlarsa çözülürler gibime geliyor. Yani biraz akıllı oynarsak yememeyeceğimiz takım değil. Bence 11 şöyle olmalı;

Korcan
Cicinho- Da Costa- Ümit- Fatih
Mehdi- Adem
Burhan-Aatıf-Musa
Batuhan

Ikinci yarı eğer maç istediğimiz gibi giderse, Konya arkada açık alan bırakacağı için Batuhan- Utaka ve İbrahim Akın- Burhan Değişikliği ile maçı bitirebiliriz diye düşünüyorum. Umarım maçı kazanırız ve artık düşme potasıyla aramızı iyice açarız da kupaya ağırlık verebilelim. Şimdi pazara kadar zaman nasıl geçecek onu düşünüyorum :) pazar saat 15:00 de yüzümüz Gülüyor olur inşallah.

furky.b 11.02.2015 12:35

Eneramonun durumunu bileniz varmi?

Erenozdenn 11.02.2015 12:42

[QUOTE=furky.b;936088]Eneramonun durumunu bileniz varmi?[/QUOTE]

Maç esnasında Söylenen arka adalesinde Yırtık olduğuydu. Bu da demek oluyor ki birkaç hafta Batuhan , Utaka ikilisiyle devam edicez. Allahtan Utaka iyileşti de sadece Batuhan'a kalmadık :)

serkan_ozcan58 11.02.2015 12:45

Zor bir deplasman ama yakaladığımız havayla en azından 1 puanla donecegimizi dusunuyorum

58sinan58 11.02.2015 12:51

konya monya vız gelir gayri en az 4 atarız Allah ın izniyle

hasanim58 11.02.2015 12:54

hanyayı görecek konya konyada moraller tavan yaptı önümüzde kimse duramaz Allah ın izniyle

howsoonisnow3 11.02.2015 13:54

Arkadaşlar bırakalım geçen yılların istatistiklerini - Konya bize ters geliyormuş fln. Şimdiye bakalım. Son 10 maçta 8 galibiyet 1 beraberlik ve 1 yenilgi almış, yedeklerle trabzonu parçalamış, özgüveni yerine gelmiş, kaliteli oyunculardan kurulu ve formda olan sivassporumuz var. Rakibimiz ise hücümda üretkenlik sağlayamayan sadece genel takım savunmasını iyi yapan bir takım. Bu mantıkla hareket edecek olursak, bireysel hata yapmadığımız sürece bu maç bizim görünüyor. Dur bakıyımmm. Evet evet bu maç bizim! :D

DoomsDay58 11.02.2015 13:56

Takımda moraller çok iyi güzel de oynuyoruz inşallah Konya deplasmanından da en az 1 puanla dönerek tehlike bölgesinden yavaş yavaş uzaklaşmaya devam ederiz.

Respect58 11.02.2015 13:58

[CENTER][IMG]http://www.footballuser.com/1200979/Sivasspor[/IMG][/CENTER]

[B]Yedekler;Ertuğrul,Utaka,Burhan,Hakan,Fatih,İ.Öztürk,İ.Toraman

Şuanda ki performanslara göre en ideal kadro bence bu.

Eneramo ve Kadir'in dönmesi ile birlikte Batuhan yedeğe İ.Toraman 18 dışına çıkmalı,Mehdi ve Kadir birer yarı oynayarak ligi tamamlayabilir.Mehdi'nin fiziği çok zayıf biraz diri olsa çok faydalı olabilirdi.
[/B]

PETKOVİC 11.02.2015 14:16

konya deplasman başımızın büyük belası ama ligin en formda takımıyla gidiyoruz bu sefer!!

superglam 11.02.2015 14:21

Bilet fiyatları misafir trübün için umarım uygun olur.. Insaallah maçtayız hem yeni stadı gorelim hemde Konyayı çimlere gömelim.!

badof58 11.02.2015 14:28

[QUOTE=superglam;936119]Bilet fiyatları misafir trübün için umarım uygun olur.. Insaallah maçtayız hem yeni stadı gorelim hemde Konyayı çimlere gömelim.![/QUOTE]

30 tL imiş çok abartmışlar ya bunlarında Ertuğrul'dan dolayı olan kuyuk acıları hala sönmemiş anlaşılan ..

58YIGIDO58 11.02.2015 14:30

Basarilar diliyorum insallah bu maci aliriz ama icimde beraberlik hissi daha agir basiyor.
Umarim ts maci bizim icin iyi bir moral olmustur ve bu konya macinada yansir.
Cok onemli mac aslinda bundan sonra her mac cok onemli kazansak super olur.

58g0kberk58 11.02.2015 14:43

bence 2-0 alırız rahat bir galibiyet olcaktır. takımda havalar güzel. 120dk oynadık yoruldu oyuncular falan diyenler var ama konya persembe gunu kupa macına cıkıcak yani biz daha avantajlıyız 2 gun daha fazla dinlenme fırsatı olcak takımın bence bu hafta yolunda gitcek hersey

aozdemir 11.02.2015 14:57

inşallah bizi artık kimse tutamaz. ayrıca konya yarın kupa maçını yapacak.bize göre daha yorgun olacak.

58Sivaslilar 11.02.2015 15:56

Sayin yigidolar olaylara biraz pozitif bakalim ligde kolay mac yok konya macida öyle digerleride bizde yani bizim yigitlerde yigitce oynayip alacagiz insallah bundan hic kuskunuz olmasin bu yakalamis oldugumuz yükselis artarak devam edecektir

A.Turan Korkmaz 11.02.2015 17:19

Sergen hoca ve ekibi, antrenmanları basına ve taraftara kapatmış. Basına Konuşmayı, demeç vermeyi de yasaklamış duyduğuma göre. Hiç havaya girmeden, boşluk vermeden maç Gününe kadar kampa girip hazırlanmak istiyorlar. 'Sergen Yalçın disiplini' diye yakında futbol literatürüne yeni bir tabir girebilir. Maşallah diyelim. Biz futbolcuları antrenmanda seyretmesek de olur. Onlar yeter ki iyi hazırlansınlar.

DeSalvo58 11.02.2015 17:50

Konyaspor'un başında kim var Aykut Kocaman. fenevdeyken takımı geriye çeker kontralarla gol atmaya çalışırdı. Formda olan ekibimiz karşısında yine böyle bir taktik izleyeceğini düşünüyorum. Ancak ts maçındaki büyük özgüvenle biz bu takımı parçalarız! Farklı yeneriz hatta. Sergen zaten zeki bir adam ne yapacağını çok iyi bilir :)

sivaslıadem 11.02.2015 17:53

havalara girmeden haddimizi bilerek oynamalıyız
Iki gün daha fazla dinlenmiş olmamız
As kadroyu dinlendirmıs olmamız
Ve en önemlisi sergen hoca ile yakaladığımız seri bizi bu maçta öne çıkaran faktörler
Rakip klasik bir aykut kocaman takımı ,defansif oynuyor anlayacağınız
Bizi savunmada pek rahatsız eden olmaz
Yakaladığımız fırsatları iyi değerlendirirsek sivasa mutlu döneriz
Yenemeyecek olursak bile gollü beraberlik için oynayıp rakibimizi ikili averaj ile geçelim

DOGU_BEY 11.02.2015 18:44

[B]konya ve 6s maçlarından 4 puanla çıkarsak çok çok rahatlarız 6 puan alırsak mükemmel olur ve kupaya da daha sıkı sarılırız...[/B]

Has Sivas`li 11.02.2015 19:14

[B]Yarin Konya`nin CinCon macina nasil kadro ile cikacagi ve macin gidecegi cok önelmi! AS oyuncularini sürerse Pazar günü isimiz dahada kolayy olur.[/B]

aozdemir 11.02.2015 20:22

konya iyi oynamıyor.neden yenemeyelim ki.

Külhan 11.02.2015 20:33

trabzon gibi bir takimi yedeklerle kilidini cözdük konya gibisinin anahtarini cok iyi kullaniriz artik o eski vurdum duymaz sivastakimi degil baskili ve ataga dönük oynayan birtakim var biz inaniyoruzki bundan geri hep basarili olacagiz artik mac günlerini iple ceker olduk güzel oyun insani cok etkiliyor

Külhan 11.02.2015 20:37

Erenomadan nasil bir habervar kupada sakatlanmisti durumu ne derece temennimiz yirtik veya kopma olmamistir tabi bir aydinlatan olursa memnun oluruz

kayi5834 11.02.2015 21:08

Beyler konya yı çok abarttiniz kadir le eneramo olmasın kaç yazar rahatça yeneriz

subasi29 11.02.2015 22:51

Konya bize Belediye gibi ters gelen bir takım . Lakın bu diriliş Konya'danda puan getirir

Casanova Rasit 11.02.2015 23:12

[B][COLOR="Red"]Sivasspor bu maci 3-0 Alacak!

Bu isin baska yolu yok.

Lütfen Herkes Tesekkür etsin REKOR kiralim.

Her sey Sivas icin !![/COLOR][/B]

eroltas58 12.02.2015 04:48

zor bi mac.pek sansimiz tutmuyor konyaspora,en az bir beraberlikle donersek fena olmaz,yinede 2-1 aliriz diyorum,:rolleyes:

68yasar58 12.02.2015 07:45

Tersi düzü kalmadı takım kendini toparladı alınan iki galibiyet takıma özgüveni getirdi son ts maçıda moral depoladı göründe bakın bu maç cincon maçının antrenmanı olacak.

4eylül 12.02.2015 08:09

Konyayı rahat yeneriz o moralle gs maçına çıkarız

Ferhat06 12.02.2015 08:56

Biletimi aldım.Biletler 4 eylüle göre bayağı tuzlu.Misafir 30 lira.20 civarında bilet alınmış şu an itibarıyle bizim tribünden.

howsoonisnow3 12.02.2015 09:14

[QUOTE=Külhan;936183]Erenomadan nasil bir habervar kupada sakatlanmisti durumu ne derece temennimiz yirtik veya kopma olmamistir tabi bir aydinlatan olursa memnun oluruz[/QUOTE]

Adamın lifinde yırtık var bunun anlamı en az 3 hafta yok.

celallili 12.02.2015 11:46

Sivasspor favori ancak, yenilirsen kendi hatamızdan olur ancak. Ziya bu sene çok kötü, solda çıkarken çok hata yapıyor, hiç güven vermiyor. Eger Ziya büyük hata yapmazsa maçın favorisi biziz, Ziya hata yaparsa zaten Kalemiz boş kaleci yokgibi. İnşallah iyi olur

Accaip058 12.02.2015 12:22

[B][/B]trabzon macinda sadece tur atlamadik Eneramoyu kaybetsekte Utaka ve Musa Sinani forma kapma mucadelesinde gordum.Konya macinda bazi cezalilar ve eksiklerimiz var.Yedekteki oyuncularimizin kalitesinide trabzon macinda gorduk.Kadro kalitemiz Konyaninkinden cok daha iyi.Serimizi devam ettirecegimizi dusunuyorum.Ardindan yapacagimiz gs macinda tribunleri dolduralim.Yandas medya gorsun Sivas taraftarini.:)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 22:20.