SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivasspor 2-3 Fenerbahçe (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39029)

SivasSpor.Com 05.05.2015 06:58

Sivasspor 2-3 Fenerbahçe

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=45512&token=62343[/IMG]

Spor Toto Süper Lig'de 30. hafta Medicana Sivasspor-Fenerbahçe maçı tahmin ve yorumları:
[B]
Tarih:[/B] 9 Mayıs Cumartesi

[B]Stad:[/B] Sivas 4 Eylül

[B]Saat:[/B] 19:00

[B]Maçın Hakemi:[/B] Halis Özkahya

[B]Not:[/B] Müsabaka ile ilgili tüm gelişmeler bu başlık altında toplanacaktır, sayfamız maç gününe kadar sürekli güncellenecektir.

ofozturk 05.05.2015 07:33

Cevap: Sivasspor - Fenerbahçe

kazanacagız inş. sergen hoca da büyük takımlardan birini yenmiş olacak inş. ve medya buyuk korkusu haberi yapamayacak artık

Travis Bickle 05.05.2015 07:33

[B]fenerbahcede eksıkler var bızde onemlı kayıp olarak costa gozukuyor cok zor maç bızım rahatlamamamız lazım dunku galıbıyetle tehlıke bolgesınden bıraz uzaklastık fakat 5 haftada her şey değişebılır

artık bızde sergen hocada buyuk takım galıbıyetı gormek ıstıyoruz bu şansızlıklarımızı hatalarımızı kıralım artık kendı evımızde fenerbahce maçı baslangıç olsun[/B]

58svs58 05.05.2015 07:50

eğer herhangi bir sivaslı, sivasspor kümede kalmayı garantiledi, bari fener şampiyon olsun , yenilsek ne olur gibi ALÇAKca bir tesbpit ve söylemde bulunan bir sivaslı çıkarsa bilinki o kişinin KANI BOZUK. Bu kadar açık ve net yazıyorum. Tabi Bu sadece fener için değil diğer istanbul takımları içinde geçerli.

by_hunter 05.05.2015 08:19

Bizim için prestij maçı

Şu sergen hoca büyük maç kazanamadı diyenlerin azına laflarını tıkama zamanı eğer ağızlarından çıkıyorsa yok başka yerlerinden çıkıyorsa oraları da tıkamasını biliriz.... !!!!:mad:

shang 05.05.2015 08:39

son haftalarda takımda yorgunluk hat safada adem atıf burhan utaka artık maçları kaldıramaz hale geldi.Zor ayakta duruyoruz.fenerbahçeyi yenersek büyük bir iş başarmış oluruz

34MUAMMER58 05.05.2015 08:47

[b]Sivasspor trübünlerinin başta gs ve bjk li sivaslılar ve sağdan soldan gelen bu bjk gs sempatizanlarıyla seyircilerle dolup taşacağına inanıyorum,fb yönetimi ve seyircisinin büyük çoğunluğunun fb sempatizanı olduğunu marstakiler bile biliyordur artık,sivassporun mağlup olmasından çokda üzüntü duyacaklarını sanmıyorum ,takımın teknik yönetiminin ve birçok oyuncununda bjk kökenli olması ,otakıma karşı içindende olsa ayrı bir sempati ve yakınlık duymasınıda biliyoruz,sergen hoca ve ekibi düzgün bir kadroyla ve taktikle fb yi rahatlıkla yenebilecek güçte,hem alacağı galibiyetle hocalık hayatında 1 büyütülmüş takımı yenmek ,hemde sivassporun daha yukarda ligi bitirmesini sağlamak,hemde bjk ye beşiktaşın oğlu olarak katkı yapmak için elindeki tüm silahı kullanacaktır,oyuncuların çoğuda transfer sezonu yaklaşırken elinden gelenin eniyisini yapmaya çalışacaktır,maçtan önce dikkat çekmek istediğim hususlar var,ne olursa olsun fb yönetimiyle samimi pozlar verilmemeli,yok çanta vardı, yok bilet vardı ,yok davetiye vardı muabbeti olmamalı,sivassporlu yöneticiler öyle kazaylada olsa 3 4 işareti yapmamalı kısaca herkes konuşmasına ve hareketlerine dikkat etmeli,daha önce sadece ts ile uğraştık,busefer de gs ve bjk ilede uğraşmıyalım,zaten adımız çıkmış 90 na inmez 80 ne ,çıkıp dosta düşmana karşı adam gibi mücademizi yapıp bu sezonuda kazasız belasız şabesiz bitirelim istiyorum [/b]

asinancetin583 05.05.2015 08:48

Nasil olsa ligde kaldik ve bence kupada hala sansimiz var as kadroyu dinlendirmeli yedek agirlikli bir kadroyla cikmaliyiz bence

karamik 05.05.2015 09:36

Fener maçı bir anlam ifade etmiyor hatta Takım'ı dinlendirmek adına rotasyon bile düşünülebilir benim kafam hala kupada Galatasaray'a ile oynayacağımız maçta biz bu GS ye Sivas'ta turu en azından uzatmalara götürecek skoru alabiliriz onlar maç trafiği yoğun bizim maçta as kadro ile çıkmazlar nede olsa garantiledik diye düşünürler bir gol bulursak GS yi strese sokarız haydi Yiğidolar bizler inanalım ki takım inansın biz Galatasaray'ı yenip final oynayabiliriz yeterki Sergen dinlendirsin Takım'ı

Not: Fenerden kiralık Ertugrul bu maçta büyük sorumluluk alacak eğer Hatalı bir gol yerse işin içinde Sivas olunca hemen şikeye bağlarlar o yuzden bende 3.kaleci geçmeli kaleye

eXi 05.05.2015 10:10

eksik çok büyük takımlara karşı bu sene şansımızda tutmuyor erciyes maçı sonrası sıralamada iyi bir yere geldik takım rahat olacaktır ama ben ümitli deyilim fenerbahçe bu saatten sonra zor maç verir fikstüründede en zor maçları bu 1-0 olsun bizim olsun mantıgıyla sahaya çıkıp ona göre maçı alırlar diye düşünüyorum :(:(

WEZ Format +2. Şuan Saat: 02:51.