SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Transferde Son Durum!!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=29869)

DOGU_BEY 18.08.2010 14:17

Transferde Son Durum!!!

[B]Slm arkadaşlar kulube çok yakın sağlam kaynaklardan aldığım son transfer haberlerini veriyorum:

___Tshabala transferi bu hafta sonuna kadar kesinlik kazanacak yani önümüzdeki bu 4-5 gün içinde çok öenemli şeyler olabilir ve bu transferin şu anda gerçekleşme olasılığı % 90 ! evet pazarlıklar hala sürmekte mesut hoca da bu oyuncuyu istiyor dünya kupasından sonra tshabalaba avrupada oynamak istediğini ve bu süreçte Sivassporun kendisi için iyi bir ilk adım olduğunu söylemiş oyuncuyla her konuda anlaşılmış sorun bonserviste bunun için de muhsin ertuğral devreye girmiş

____Saidou transferi de bu hafta netleşecek bu transferin gerçekleşme olasılığı da yüksek mesut hoca onay vermiş

haber aldıkça paylaşmaya devam edeceğim büyük bir aksilik olmazsa Sivasspor çok yakında bombayı patlatmak üzere İnşallah Shabalaba bu sezon bizde![/B]

WWM 18.08.2010 14:18

Cevap: Transferde Son Durum!!!

Insallah dogrudur

58^SiVaS^58 18.08.2010 14:18

Hayalkafe sagol icimizi rahatladim

HAYDI BASKAN HAYDI BASKAN HAYDI TAM ZAMANI TAM ZAMANI SIMDI
HAYDI BASKAN HAYDI BASKAN HAYDI TAM ZAMANI TAM ZAMANI SIMDI

zaralı19 18.08.2010 14:21

hele şükür rahatladım saol kardeş işallah gelecek

Yusuf Çevik 18.08.2010 14:22

inşALLAH bir sorun çıkmaz.!

stutgart58 18.08.2010 14:23

[B]HAYALCAFE kim ya?? klübe yakın bi kaynak oldgnu nerden biliyoz..kafadan uydurmadgını nerden bilelim...ispatlalaybilrmsin..resmi bi agızdan böyle bi laf gelemdi..açıklama olmadı..[/B]

armn 18.08.2010 14:26

[QUOTE=stutgart58;645239][B]HAYALCAFE kim ya?? klübe yakın bi kaynak oldgnu nerden biliyoz..kafadan uydurmadgını nerden bilelim...ispatlalaybilrmsin..resmi bi agızdan böyle bi laf gelemdi..açıklama olmadı..[/B][/QUOTE]

hocam hayalkafe geçen yıl devre arasındada transfer haberlerini bize bildiriyordu ve bir çoğu doğruydu bu söyledikleride doğrudur teşekkürler hayalkafe

stutgart58 18.08.2010 14:28

beyler inanmayın bu habere..HAYALCAFE de kimmiş..sanki yönetimden birinden haber almış gibi sevnyosunuz...kanıt nerde..kaynak nerde?

stutgart58 18.08.2010 14:29

[QUOTE=armn;645241]hocam hayalkafe geçen yıl devre arasındada transfer haberlerini bize bildiriyordu ve bir çoğu doğruydu bu söyledikleride doğrudur teşekkürler hayalkafe[/QUOTE]

ozaman özür dilerim kardeş...bunu bilmyorudum...inşallah dedgin dogrudru şu adamı alır rahatlarız

samsa58 18.08.2010 14:32

hayalkafe gecen sezonda verdıgın transfer haberlerı dogru cıkmıstı ınsallah bunlarda mutlu sonla bıter. bırde kamananın son durumu nedır bır bılgın varmı ve ayrıca sadece saido ve tshabalala ile mi ilgilenioruz baska ısım var mı ilgilendıgımız?

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:34.