SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Başkan bırakmalı mı? (ANKET) (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39912)

adres58 02.05.2016 14:07

Başkan bırakmalı mı? (ANKET)

[CENTER][IMG]http://img.bugun.com.tr/sivasspor-baskani-mecnun-otyakmaz-trabzon-bize-tesvik-primi-teklif-etti_1118281_720_400.jpg[/IMG]

Bilindiği üzere bu sezon bizim için çok kötü geçiyor. Akhisar maçındaki şanssız puan kaybından sonra Başkanımız Sayın [B]Mecnun ODYAKMAZ[/B] Olağanüstü Genel Kurul kararı aldı?

Bizlerde sizlere bir anket açarak görüşlerinizi almak istiyoruz?

Başkan neden gitmeli?

Başkan neden gitmemeli?

Başkan kalmalı Yönetimden şu şu isimler neden gitmeli/kalmalı?[/CENTER]

bahbaba58 02.05.2016 14:14

Cevap: Başkan bırakmalı mı? (ANKET)

gitmeyecekse yönetimi sil baştan değiştirmeli vizyonsuz isimleri tek kalemde üstünü çizmeli(erdal sarılar mehmet oflaz ) yine faruk taşseten bunlardan biraz aktif benim görüşüm
gitmesi ise son 3-4 yıldır yaptığı transfer politikasındaki hatalar yüzünden taraftarı küçük görmesi eğitim durumuna kadar eleştirmesi şehri küçük görmesi sürekli kendi maddi kaybını tvlerde söylemesi gibi nedenlerden dolayı gitsin

sebasteia 02.05.2016 14:14

çalışmayacak adamı, kulübe fayda sağlamayacak adamı yanında tutmasın yeter.

çorluluyiğido 02.05.2016 14:30

başta transferden sorumlu erdal sarılar ve bir işe yaramayan faruk taşşeten olmak üzere yanındakileri değiştirmeli.mecnun başkan ise biraz daha uyanık olmalı ve takımı tekrar diriltmeli.

nejmi58 02.05.2016 14:31

Baskan kalmali, kalabilir, fakat yönetime mutlaka futboldan gelen, anlayan insanlar girmeli.
10 küsür senedir süper ligte oynayan bir takimin altyapidan ( buna pilot kulüpler dahil) sadece hayrettin ve ziyayi cikarmasi, ve genc oyuncu transfer edip, oynatip, pisirip, satamamasi büyük bir yönetim veya transfer komitesi basarisizligidir.

Sivasspormysoul 02.05.2016 14:37

[B][COLOR="Blue"]Efsane Başkan sonsuza kadar yanındayım, [/COLOR][/B]

Mecnun Otyakmaz Sivassporun sonsuza kadar doğal lideridir. Doğaldır, yapay değildir. Sivasspor deyince aklımıza bu efsane başkan gelir, gelecektir. Evet, yanlışlıklar, şanssızlıklar vb. olmuştur, ama Sivas bir Bursa bir Eskişehir bir Gaziantep değildir. Anadolunun ortasında yiğitlerin şehridir. [B]Açık açık ve net bir şekilde söylüyorum. Sivassporumuz eğer dünyada futbolun Başkenti olacaksa bunu ancak ve ancak Sayın Mecnun Otyakmaz'ın doğal liderliğinde başarabiliriz. [/B]Çünkü, Mecnun Otyakmaz gerçekten yiğidoların gönüllerine taht kurmuştur. Sivas'ı dünyada futbolun başkenti yapalım, bu başkent olması sayesinde makus talihini yensin Sivas, ve devasa bir futbol endüstrisi oluşturalım Sivas kentinde. Öylesine Devasa olsun ki yılda Sivası enaz 100 milyon turist ziyaret etsin. Bunu başabiliriz, sadece bir miktar maddi katkı ile yapay başkan olmamalıdır. SivassporFCofTurkey adında kurulacak AŞ. yönetim kurulu Başkanlığına Sayın Mecnun Otyakmaz getirilmeli ve Sivasta, İstanbulda , Ankarada vs. Sivasla ilgili ne varsa iğneden ipliğe bu AŞ için %0.25 oranında Sivasın Tek Markası olması hakkıyla katkı payı kesilmelidir. Saygılarımla.

Abdullah DuMaN 02.05.2016 14:39

Başkan devam etmeli ancak onun dışında yönetimin %80 i değişmeli

EBK0658 02.05.2016 14:39

bu kurtlar sofrasında mecnun başkandan başkası olmaz olmamalı mecnun başkan kalmalı 2.bülent uygun dönemi artık başlamalı o zaman düşsek bile açık ara geri çıkarız son 3 maçı alır ligde kalırız ben buna inanıyorum

çorluluyiğido 02.05.2016 14:42

^^mecnun başkan kesin olarak 3 maçtan sonra görevi bırakma kararı almış...hadi sevinin bakalım kim çıkıcak bu ADAMIN yerine...

çorluluyiğido 02.05.2016 14:44

...........
sivasspor başkanı mecnun otyakmaz:3 maç sonra görevi bırakacağım.inşallah bu takımı ligde bırakırız.YÖNETİM İSTİFA seslerinden çok HIRSIZ YÖNETİM sözleri kalbimi çok kırdı...(mustafa ateş)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 14:25.