SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Maçı Değerlendirelim (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39878)

SivasSpor.Com 16.04.2016 19:09

Maçı Değerlendirelim

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=46796&token=67451[/IMG]

Spor Toto Süper Lig 29. hafta maçında Beşiktaş'a 2-1 kaybettiğimiz maçı değerlendirelim.

[FONT=verdana]Maçta göze çarpanlar : ?[/FONT]

[FONT=verdana]Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?[/FONT]

[FONT=verdana]Maçın en iyisi kimdi : ?[/FONT]

[FONT=verdana]Maçın en kötüsü kimdi : ?[/FONT]

[FONT=verdana]Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?[/FONT]

PirO58 16.04.2016 19:11

Cevap: Maçı Değerlendirelim

Besiktas biraz buyuk geldi. Adamlar iyi paslasiyor. Oguzhan ve Sosa'yi durduramadik.

Onun disinda: iki pas ust uste yapamadik. Yazik.

subasi29 16.04.2016 19:11

Bakkal Kabze Adem ve yönetim Allah sizin .....

badof58 16.04.2016 19:12

Al sana Atıf
Al sana Burhan
Al sana Gökhan Süzen
Al sana Hasan Kabze
Al sana Mehdi
Al sana Cicinho
Bunların hepsi yönetimin müthiş takım kurması ve yönetmesi, tamam kaybedeceksin ama sersefil bir futbol 2-3 pozisyonla maç bitmez, yazıklar olsun ..

tavatir 16.04.2016 19:15

Cicinho sezonu kapatmış şeklinde haberler var. Eskişehir'in ikramını değerlendiremedik. Kayseri yarın kazanamazsa yine de umudu kaybetmemek lazım. İlk yarı 0-0 bitince ikinci yarıya değişiklikle başlanabilirdi. Texeria belki farklı olabilirdi ikinci yarıda.

münihliyigido58 16.04.2016 19:19

Biraz önede bakalim:

Kayseri yarinki maci kayipederse 29 macta ortalama 0,897 elde etmis olacak. Bu sezon sonuna böyle devam ederse puani 30,48 yani 31 civarinda olacak.

Sivas'in kalan 5 macinda iki galibiyet, iki beraberlik 32 puan getirir. Kayseriyi 33 haftada ise yenersek, 7 puanda yetecek. Yani iki galibiyet, bir beraberlik!! Gayet mümkün. Besiktastan zaten puan beklemiyorduk...

Tabi yarinki macla Kayseri cok büyük ölcüde ligi garantiliyebilir. Görecegiz artik.

midfielder7 16.04.2016 19:19

mesut bakkalın hasan kabze tercihi maalesef çok yanlıştı,her iki bekinde sakatlanıp çıkması taktiksel değişiklikleri yapamamasına neden oldu yoksa texeria oyuna giredi ama bjk tr standarlarında kuvvetli bir takım bilmiyorum her olumsuzluk biz buluyor kader sezon sonunda bakalım nasıl yazacak,bu haftaki alttaki takımlrın puan tablosu %90 geçen haftaki gibi kalacak halen azda olsa umut var cicinho gitti 2. bir sağ bek yok 4 tane so bek var 3'ü sakat çok acayip gerçekten

otceken58 16.04.2016 19:19

90 dakika Hasan kabzeyi oyunda tutan zihniyet senden teknik direktör olmazzzzzzzz hatta hiçbirşey olmaz yazık bu Sivasspor'a bırakın gidin bisey yapmıyorsunuz barı bizi delirtmeyin

cengo64 16.04.2016 19:20

[QUOTE=subasi29;972889]Bakkal Kabze Adem ve yönetim Allah sizin .....[/QUOTE]

Hemen hemen aynı yorumu yapıyorum.Bu takımın teknik direktörünü Bakkal yaptınız ya.En kritik maçta H.Kabze ve Ademle oynattınız ya.Transfer etmek niyetiyle almadığınız adamı takımda oynattınız ya.Ya siz gelen takım idarecilerine et ziyafeti vermekten başka ne işe yarıyorsunuz.Geçen seneden gelen 50 trilyon parayı ne yaptınız.Medicanadan kaç lira alıp cukka yaptınız.Zorla takımı küme düşürdünüz.Utanmaz adamlar.Evet hakaret biliyorum ama saydığım bütün şeylere rağmen hala şeref tribününde oturuyorsunuz diye diyorum.Kafası yarılıp takımda kalmaya çalışan siyahi futbolcudan da mı utanmıyorsunuz.Canla başla mücadele etmeye çalışan bütün futbolcuları tebrik ediyor,sorumsuz yüzsüz yöneticileri telin ediyorum

mksivas 16.04.2016 19:20

[B]**********************[/B]

Editörün notu : Büyük harfle yazılan yorumlar silinmektedir. Lütfen küçük harfler kullanınız

WEZ Format +2. Şuan Saat: 16:23.