SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Milletvekilleri daha Maça Gelmesin.!!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=28095)

SivasSpor.Com 03.01.2010 21:05

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories//2008yeni/1.fikretunsall.jpg[/IMG]

Süper ligi 17 puanla 16.sırada bitiren Sivasspor’da Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, bu sezon transferde yaptıkları hatalardan dolayı ilk yarıyı kötü geçirdiklerini belirterek,[B]”Nokta transferlerle çıkışa geçeceğiz, ama bizi kötü günümüzde yalnız bırakan milletvekillerimiz, iyi olduğumuz zamanda maçlarımıza gelmesinler” dedi.[/B]

Ünsal, 4 yabancı bir de yerli oyuncu alacaklarını, alacakları yabancı oyuncuların özelikle Dünya kupasına gidecek oyuncuların verimli olmayacağı için yeni oyuncuları kupadan elenmiş ülkelerden seçeceklerini söyledi.

4 Eylül stadı altında bulunan Kırmızı-beyaz restorantta Yönetim Kurulu üyeleri Hayrettin Yıldırım ve Yadigar Tokgöz ile birlikte düzenlediği basın toplantısında takımın son durumunu ve transferleri değerlendirdi.

Ünsal geçtiğimiz 2 sezonda çok güzel başarılar yakaladıklarını belirterek, [B]“Uygun ve ekibi 3,5 sezon başarıyla görev yaptı, 2006-2007 sezonunda Karol Pecze’den görevi devraldıklarında 12 puanla 17.sıradaydık ve puan ortalamamız da 1’di, bu sezonda bıraktıklarında yine 17.sıradaydık ve puan ortalamamız 0,5 bu da bir ilahi tecelli olsa gerek”dedi.[/B]
[B]
MİLLETVEKKİLERİ MAÇLARA GELMESİN![/B]

“En büyük teşekkürü de bizi kötü günlerimizde bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza yapacağım.

Taraftarlarımız çok ayrı ve çok özel insanlar, şunu da belirtmeliyim ki bizi büyük maçlarda şampiyonluğa oynarken şeref tribününün en önlerinde boy gösterenleri de ciddi biçimde kınıyorum çünkü Ankaragücü maçında bir milletvekili bile bizim maçımıza gelmedi, o da bizi derinden yaraladı, demek ki bizim düştüğümüz zaman sahibimiz yoktur, yani varlığı da gördük yokluğu da gördük, bu da bizim için bu yaştan sonra büyük tecrübe oldu, şimdi bu dakikadan sonra ne yapacağız, sondan 3’yüz,16.sıradayız, yukarıyla makası açmadık, ciddi şekilde yaklaştık demek ki, 1-2 deplasmanla, buradaki maçları verme şansımız yok,2 deplasman maçı aldığımızda 9.10.sıraya yükselebilecek durumdayız ve şuna da inanıyoruz ki yapacağımız nokta transferlerle de, hocamız bugün itibariyle çalışmalara başladı, hemen hemen dünyada bir tur atacak gibi görünüyor, onları getirdiğimiz zaman, takıma adapte ettiğimiz zaman, bu süremizde var önümüzde zaten 2.yarıda fırtına gibi esen bir Sivasspor olacak ama o ön sıralarda oturanlar maçlara şimdi gelmedikleri gibi o zamanda gelmesinler gelirlerse de çok başka cümleler kullanabilirim buna da hazır olsunlar, eğer o cümleleri yiyeceklerse buyursun gelsinler.”

izmirligardaş58 03.01.2010 21:12

Cevap: Milletvekilleri daha Maça Gelmesin.!!!

helal olsun fikret abi ilk defa seni tebrik ediyorum diz çöküyorum sonuna kadar haklısın başımız dik olsun bizim menfaatçi sivaslıyım diyen şahıslarla işimiz yok ağzına sağlık

fatihtuztas 03.01.2010 21:12

helal olsun fikret abi çok önemli bi yere değinmişsin.ah ah be muhsin başkanım senin futbolla aran yoktu ama buna rağmen sen gelip ankarada bizim maçımızı izlerdin be reis.sen gittin sivas öksüz kaldı...:((

58isML58 03.01.2010 21:14

Hmm insallah dediginiz gibi olur, sivassporumuz 2. yarida iyi oynar ve ust siralara tirmanir.
Millet vekillerinede diyecek birsey bulamiyorum.........:confused::confused::confused:

yigido yakup 03.01.2010 21:14

sadece maca degil sivas sehrinede hic gelmesinler.

BOUN 03.01.2010 21:18

Ya Allah aşkına sanki iyi günümüzde yanımızdalardı da şimdi işler kötüye gidince kayıplara karıştılar gibi bir hava oluşturmuşsun Fikret abi! Vekiller, Sivasspor iyi gününü yaşarken destek vermiyorlardı ki şimdi gelip destek versinler. Allah hepsinin müstehaklarını versin diyorum, başka bir şey demiyorum. Şu an Sivas tarihinin en kötü milletvekili grubu görevde! Ne bekleyeceğiz ki?

badger5858 03.01.2010 21:22

Sivas'la sadece seçim zamanı oy için ilgilenen insanların Sivasspor'la ilgilenmesini beklemiyorum zaten...

Sonuçta maça fb atkısıyla gelenler de bunlar değil miydi????

58_babacan_58 03.01.2010 21:26

[B]SADE MİLLETVEKİLİ DEĞİLKİ BİZİM SİVAS HALKI SİVAS İNSANI HEP BÖYLEDİR BÜYÜK DEĞERLERİNİ KAYBETTİKTEN SONRA ANLIYOR.......[/B]

58_SEMİH_58 03.01.2010 21:41

[B]Kaynak: [/B]

[URL='' http://www.facebook.com/pages/Yeniceriler/80079432969?ref=ts#/notes/yeniceriler/milletvekilleri-daha-maca-gelmesin-yeniceriler/230452648067 ''] FACEBOOK YENİÇERİLER SAYFASI [/URL]

sabri 03.01.2010 21:59

[QUOTE=izmirligardaş58;594433]helal olsun fikret abi ilk defa seni tebrik ediyorum diz çöküyorum sonuna kadar haklısın başımız dik olsun bizim menfaatçi sivaslıyım diyen şahıslarla işimiz yok ağzına sağlık[/QUOTE]

ayen ben katiliyorum.
Diger Illerin Milletvekilleri keder de ve tasada hep illerinin yaninda ahhh sivasi ahh.
seni sen oldugun icin sevenler de bit gun milletvekili olur insallah

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:06.