SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Heykel (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Başkan'a Sözlü Saldırı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35448)

SivasSpor.Com 17.01.2013 08:05

Başkan'a Sözlü Saldırı

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=38554&token=10943[/IMG]

ZTK 1461 Trabzonspor-Sivasspor müsabakası sonrasında Sivassporumuzun başkanı Mecnun Otyakmaz'a sözlü saldırıda bulunuldu. Müsabaknın sonları yaklaşırken yaşanılan bu olaya ağır tepki gösteren Otyakmaz'ın çıkışı karşısında, Trabzonsporlu yöneticiler ve Sivas heyeti başkan Otyakmaz'ı sükunete davetle, sakinleştirmeye çalıştılar. Küçük bir grup tarafından organize yapılan bu olayın, şike göndermeli sözler olduğu, başkan Otyakmaz ise bu sözler karşısında, aynı dille cevap verdiği öğrenildi.

Başkanımıza geçmiş olsun diyor, sözüm ona taraftar olacak şahısların ilgili 6222 sayılı sporda şiddet yasası çerçevesinde, hak ettiği cezayı alacağını düşünüyoruz.

[B]Sivasspor.com özel haberi[/B]

edipalperen58 17.01.2013 08:08

Cevap: Başkan'a Çirkin Saldırı

BEN BUNLARIN HEPSİNİN...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... YİM

Abdullah DuMaN 17.01.2013 08:10

Ağzımı bozmak istemiyorum ama bu yaptıkları şe.....lik başka birşey değil ne dediklerini tahmin edebiliyorum dava ile ilgili tahrik edici sözler söylemişlerdir eminim dün maçı izleyemedim yoldaydım sadece uzatmalara yetişebildim ve tvyi açtığımda duyduğum ilk şey Mecnun Başkan'la tribünden birinin tartıştığı idi Başkanım sen İte Köpeğe kulak asma

AmiRaLL 17.01.2013 08:13

Sallayin hamsi kafalari atalan uskudari gecti onlar hala odunumun parasi diyolar :) gerci Mecnun baskan onlara cevap vermistir ama yinede yapilmamasi gereken olayi her zaman yapacaklarbu hamsi kafalar ..adamlar olay cikardi hala ceza yok biz olsaydik heemen ilk mac cezayi cekerdik..yaziklar olsun federasyonaaa

Abdullah DuMaN 17.01.2013 08:15

1-0 önde oldukları maçta uzatma dakikalarında sahaya girip takımının 3-0 hükmen yenilgi almasına vesile olan bir zihniyetten bahsediyoruz sonuçta bunların kendisine faydası yok bize zararı olmuş çokmu

turks 17.01.2013 08:31

sizin adamlığını şe...sizler topluluğu kendilerini bi halt zannediyorlar adi adamlar

Rallim58 17.01.2013 08:31

6222 sayılı sporda şiddet yasasının ilgili maddesi..

-Spor alanlarında veya çevresinde taraftarların grup halinde veya münferiden belirli bir kişiyi hedef veya muhatap alıp almadığına bakılmaksızın duyan veya gören kişiler tarafından hakaret olarak algılanacak tarzda aleni olarak söz ve davranışlarda bulunmaları halinde kişilere fiilleri daha ağır cezayı gerektiren başka bir suç oluşturmadığı takdirde şikâyet şartı aranmaksızın 15 günden az olmamak üzere adli para cezası verilecek.

[B]Bu tür sözlü saldırının daha ağır cezalandırılması gerekir. Yoksa "çamur at izi kalsın" olur.[/B]

Ahwettt 17.01.2013 08:36

Cevap: Başkan'a Sözlü Saldırı

Öncelikle Başkanımıza geçmiş olsun derim. Bunlarda işte Futbolun örgütü. İnsnaları bir birine düşürmek ve ortalığı karıştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Cahil yaratıklardan herşey beklenir.

Salim58 17.01.2013 08:53

[B][I]Başkanımıza yapılan bu çirkin sözlü saldırıyı şiddetle kınıyorum.
Trabzon taraftarı takımına sahip çıkmada bir numara ama, Trabzona maça giden birçok takıma karşı yaptıkları çirkinliklerde on numaralar diyebilirim.

Bu ve benzeri çirkinlikler yaparak biyerlere varmaya çalışanlar hiç bir yere varamazlar.[/I][/B]

infial§ 17.01.2013 08:54

Başkan'ın çapı ve delikanlılığı ortada,öyle bîr iki lAfa pabuç bırakacak birî değil pontusculara cvplarını vermiştir,ha bu arada sayın Yiğidolar hümânîstliği bırakın burdan yazmakla olmaz bu ş.ler ile iki maçımız var,gerekeni yaparız artık

WEZ Format +2. Şuan Saat: 05:10.