SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Diğer Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Üşüyoruz Büyük Başkan... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39845)

asinancetin583 25.03.2016 08:53

Üşüyoruz Büyük Başkan...

Bir coşku var içimde bugün kıpır kıpır
Uzak çok uzak bir yerleri özlüyorum
Gözlerim parke parke taş duvarlarda
Açılıyor hayal pencerelerim
Hafif bir rüzgar gibi, süzülüyorum
Kekik kokulu koyaklardan aşarak
Güvercinler ülkesinde dolaşıyor
Bir çeşme başı arıyorum
Yarpuzlar arasında kendimi bırakıp
Mis gibi nane kokuları arasında
Ruhumu dinlemek istiyorum
Zikre dalmış her şey
Güne gülümserken papatyalar
Dualar gibi yükselir ümitlerim
Güneşle kol kola kırlarda koşarak
Siz peygamber çiçekleri toplarken
Ben çeşme başında uzanmak istiyorum
Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum..

Üşüyorum dedin yaktın ciğerlerimizi 25 Mart'ta. İnanmadığım yolda milyonlarla yürüyeceğime inandığım yolda tek başıma yürürüm dedin ama yanıldın koca reis. Arkanda senin yolunda yürümek isteyen milyonlarca Sivaslı, milyonlarca yiğit, milyonlarca yürek var. Unutursak seni, kalplerimiz kurusun. Ruhun şâd, mekanın cennet olsun. Bizler senden razıyız, Yüce Rabb'imiz de senden razı olsun...

Mehmet ATEŞ 25.03.2016 09:31

Cevap: Üşüyoruz Büyük Başkan...

Yüce Allah mekanını cennet eylesin.

fark58 25.03.2016 11:50

Mekanın cennet olsun başkanım, Allah gani gani rahmet eylesin.
Bu arada bu akşam 23.30'da TRT1 de Muhsin Yazıcıoğlu belgeseli var haberiniz olsun.

NöOReaK 25.03.2016 11:52

Allah rahmet eylesin.
Kendisi bedenen öldü ancak davası ve ülküsü yaşadığı sürece var olmaya devam edecektir.

Sivas için ve sonra ki nesiller için gurur ve ilham kaynağı olacaktır.

ihtiyar yiğido 25.03.2016 12:23

[B][I]Ruhu şad, mekanı Cennet olsun.[/I][/B]

35gürün58 25.03.2016 13:01

Onu özlemek demek, onu katledenleri iyi düşünmek ve lanetlemek demektir ,acaba sivas'lı hemşehrilerim onu özlerken niçin katledildiğini, katlinin kime yaradığını da muhakeme edebiliyor mu ? Mekanı cennet olsun.

34MUAMMER58 25.03.2016 13:49

[B]Yıllar ne çabuk geçmiş,rahmetliyi sonsuzluğun sahibine uğurlamımızın üstünden tam 7 yıl geçmiş,ömrümde yaşadığım en büyük acılardan 1 tanesidir MUHSİN YAZICIOĞLU reisin bu dünyadan zamansız ayrılması ,şehadetinin 7.yılında rahmetle anıyorum,yüce rabbim benide ahirette ona komşu olmak nasip etsin ,onu bedenen ortadan kaldıranlar zihnen bellidir,sağlığında onun yanında adam sıfatıyla gezip,rahmetli olduğunda ihanet edenler,bu ihanetlerinin bedelini, çeşitli dünya menfaatleri verilerek ödüllendirilenler unutmasınki ,bu dava bitmeyecek ve herkes yaptıklarının hesabını hem bu dünyada ,hemde ahirette ödeyecek ,belki şimdi adının duyulmasına bile tahammül edemeyen ,ne üdüğü bellisiz soysuzlar çıkabilir,MUHSİN YAZICIOĞLU,siyasi duruşu birtarafa ,siyasi düşüncesi birtarafa herşeyden önemlisi en büyük sivasspor taraftarıdır YİĞİDOdur,sivassporun hakkı gaspedilirken,meclisde bu dillendiren ilk milletvekilidir,malik ejder özdemir le birlikte,kimse öyle fb şapkasıyla gs -sivasspor maçına gelen ,sorulduğunda bjk liyim diyen Sivaslı geçinen siyasilerle karıştırmasın,ölüm yıldönümünde bu konu başlığını sivasspor com açmalıydı ,buda ona nekadar değer verdiğimizin ispatı olsa gerek,konuşacak çok şey varda neyse ,tekrar ALLAH tan rahmet diliyorum,umarım dünya gözüyle, bu kahpe ,hain ,kalleş suikasti yapanlar ortaya isim isim çıkartılır ve hakettiği şekilde cezasını bulur .[/b]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 10:57.