SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Diğer Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Sivasspor lisanslı bebek ve çocuk ürünleri istiyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=40044)

YigidoGenclik38 10.08.2016 12:36

Sivasspor lisanslı bebek ve çocuk ürünleri istiyor

Bilindiği üzere lisanli ürün alabilmek icin E Yigido diye adlı sitemiz var ama ne yazık ki istenilen ürünler mevcut degil bir çok taraftarımız şehir dışında buna bende dahilim hem kulübümüze katki saglamak hemde çocuklarımıza Sivasspor sevgisini aşılamaktan başka bir şey değil bu . Umarım yetkililer bi an evvel bu konuyu dikkate alır.
Hayırlı günler Yigidolar...

engin2609 10.08.2016 16:32

Cevap: Sivasspor lisanslı bebek ve çocuk ürünleri

[B]Geçen sene bi yazi okumuştum başkan ilgi yok demişti siteden alişverişe bence yine ayni tas ayni hamam devam eder ( insallah ben yanilirim) bi kere baska takimlarin urunlerine baktigimzda bizimkiler onlarin yaninda eksilerde bileklik yok dedigin gibi cocuk urunleri yok bi kere reklam yapimiolarki yani bu konuda Sivasspordan birsey beklemeyelim. [/B]

halilxx58 10.08.2016 17:04

Kardesim defalarca ayni konu acildi, yazdik cizdik, elestirdik öneriler yazdik, sonucta degisen birsey yok. Internet üzeri zaten satis yok yurt disina, bu sene Sivastaki magazayada ugramadim. Kimse kusura bakmasin ama o magazada üc yillik eski aynî formalar satildigi sürece ben tekrar forma almam.
Baskanin yok taraftar forma almiyor maddi destek olmuyor tantanasi hikaye, cikardinizda yeni formalari 50.yil icin özel ürünleri almadimi taraftar? Bu taraftar afedersiniz mi enayimi de her yil ayni formaya para verip alsin?

GraveYard 10.08.2016 18:55

[QUOTE=halilxx58;978758]Kardesim defalarca ayni konu acildi, yazdik cizdik, elestirdik öneriler yazdik, sonucta degisen birsey yok. Internet üzeri zaten satis yok yurt disina, bu sene Sivastaki magazayada ugramadim. Kimse kusura bakmasin ama o magazada üc yillik eski aynî formalar satildigi sürece ben tekrar forma almam.
Baskanin yok taraftar forma almiyor maddi destek olmuyor tantanasi hikaye, cikardinizda yeni formalari 50.yil icin özel ürünleri almadimi taraftar? Bu taraftar afedersiniz mi enayimi de her yil ayni formaya para verip alsin?[/QUOTE]

Aynen hocam katılıyorum ek olarakda storenin yeri yanlış yaptıkları ürünler kalitesiz ve göze hitap etmiyor. Formalar ne zaman zamanında basıldı ki ayrıca gurbetçi vatandaşlarımız gidiyor sezon başlıyor 1 2 hafta sonra formaları piyasaya çıkarıyor. Çalışanlarından birisi Navratilin felan oynadığı zamanlardaki spor toto göğüs reklamlı formamızdan yaklaşık 10.000 adet ellerinde bulunduğunu ve satılmadığı söylemişti. Yapılması gereken istasyon caddesinde bir mağza satın alıp sivasspor stor açılmalı ve adam akıllı bir tasarımcıyla çalışılıp güzel kaliteli ürünler çıkarırlarsa eminimki satışları artacaktır. Ben kaç yıldır şal atkı almak için storeye gidiyorum ama malesef bu zaman kadar göremedim çıkarmayınca adamlar gittim kendime özel yaptırmak zorunda kaldım ve başkaları kazandı malesef.

halilxx58 10.08.2016 20:04

[QUOTE=GraveYard;978759]Aynen hocam katılıyorum ek olarakda storenin yeri yanlış yaptıkları ürünler kalitesiz ve göze hitap etmiyor. Formalar ne zaman zamanında basıldı ki ayrıca gurbetçi vatandaşlarımız gidiyor sezon başlıyor 1 2 hafta sonra formaları piyasaya çıkarıyor. Çalışanlarından birisi Navratilin felan oynadığı zamanlardaki spor toto göğüs reklamlı formamızdan yaklaşık 10.000 adet ellerinde bulunduğunu ve satılmadığı söylemişti. Yapılması gereken istasyon caddesinde bir mağza satın alıp sivasspor stor açılmalı ve adam akıllı bir tasarımcıyla çalışılıp güzel kaliteli ürünler çıkarırlarsa eminimki satışları artacaktır. Ben kaç yıldır şal atkı almak için storeye gidiyorum ama malesef bu zaman kadar göremedim çıkarmayınca adamlar gittim kendime özel yaptırmak zorunda kaldım ve başkaları kazandı malesef.[/QUOTE]

Kardes storenin yerini gectim, carsiya yakin sonucta sıkıntı olmaz gidilir oraya. Madem öyle 10000 eski forma var depoda cürüyecegine dagitin orta okullarda liselerde asilayin genclere Sivasspor sevgisini gs fb bjk formalari giyeceklerine Sivasspor formasi giysinler. Bugün formayi giyerler yarin stada gelirler. Depoda cürümeye mahkum formalardan zaten bir kazanc beklenemez

GraveYard 10.08.2016 22:24

[QUOTE=halilxx58;978760]Kardes storenin yerini gectim, carsiya yakin sonucta sıkıntı olmaz gidilir oraya. Madem öyle 10000 eski forma var depoda cürüyecegine dagitin orta okullarda liselerde asilayin genclere Sivasspor sevgisini gs fb bjk formalari giyeceklerine Sivasspor formasi giysinler. Bugün formayi giyerler yarin stada gelirler. Depoda cürümeye mahkum formalardan zaten bir kazanc beklenemez[/QUOTE]

Valla hocam senin gibi düşünse yönetim keşke dicem ama yaptıkları formalar small bedenden aşşa yok onlarda çocuklara çuval gibi gelir malesef :) Sivasspora gönül vermiş çok az taraftarımız var 3 büyütülmüşü tutup hemde sivası tutuyoruz diyenler, Sonra küme düştükten sonra yok 3 büyükleri göremicez diye üzüldük diyenler felan valla nerden baksan bir tutulur yanı yok şehri sahiplenme konusunda sıfırız. Tribünde malesef çıkar peşinde olanlar felan bakılınca bu şehre herşey mübah dicem ama tepkide alacağım belki. Bu şehre 3.ligdeki 2.ligdeki takımı sahiplenen yürekli taraftarlar lazım.

tekdoktirin 11.08.2016 00:33

ürünlerden zayıfız almıyoruz

AvRuPaNiNKrALi58 11.08.2016 09:52

Nasil Ilgi yoktur ya... Avrupa´ya kargo varmi diye mail atiyoruz adamlar cevap bile vermiyor.. Yazik yani Süper Lig seviyesinde oynamis bir kulübün Merchandise bölümü bukadar mi beter olur ya?

Deger vereceksin arkadas böyle seylere, bak ozaman elin adami bile tutup senin Formani gelip alir.. Biraz özen gösterilsin istiyoruz sadece!

karayiğido 11.08.2016 13:38

Yönetime acilen işetme mezunu birileri gelmeli:) olmadı başkan açıktan okusun:) her arz kendi talebini oluşturur. siz adam akıllı bi mağazaya adam akıllı ürün koyun bakın nasıl alınıyor. mağazaya giriyorum moralim bozuluyor ya. eski formalar üstelik 3 4 farklı sezona aitler hangi sezondu bu diye 1 2 dk dusunmek gerekiyor. dandik örgü yada penye atkılar vs kısacası rezillik. seyyarda satılan ürünle storeda satılan ürün kalitesi aynı, hatta seyyarda ilgi alaka ve çeşit daha fazla:) biraz masraf edin adam akıllı ürünler getirin bol çeşit olsun satış nasıl artıyor göreceksiniz. sadece seyyar satıcıdan alınan atkıyı formayı kulüp satsa yeter.

DoomsDay58 11.08.2016 15:13

Yetişkinler için forma bulduk da çocuklar için istiyoruz :D

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:28.