SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sezon bizim için yeni başlıyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39826)

SivasSpor.Com 15.03.2016 06:29

Sezon bizim için yeni başlıyor

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=46730&token=54570[/IMG]

Medicana Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz ise stat önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, maçı çok farklı kazanabileceklerini belirterek, "Sezon boyunca son hamlelerde yapmış olduğumuz hatalar bizi buraya getirdi. Yine öyle bir maç oldu. Bu sefer gol yemedik, çok şükür kazandık. Sezon bizim için yeni başlıyor. İnşallah, bu moralin üzerine koyarak devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Sezon başından beri Sivasspor'un çok gol pozisyonuna girdiğini ancak bunları değerlendiremediğini aktaran Otyakmaz, "İnşallah, bundan sonra futbolcular biraz daha dikkatli olurlar ve bulduğumuz pozisyonları gole çevirerek taraftarımızın yüzünü güldürürler" değerlendirmesinde bulundu.

sebasteia 15.03.2016 06:38

Cevap: Sezon bizim için yeni başlıyor

başkan futbolcuları falakaya mı yatırırsın, topuklarına sıkmakla mı tehdit edersin, kulaklarını mı çekersin, tokat mı atarsın, döver misin, söver misin bilemem ama ne yaparsan yap, bu takıma bir umut ışığı doğdu, bunu söndürme. bu takımı bu hale sen ve yönetimdeki diğer arkadaşlarınız düşürdü, çıkarmak da sizin göreviniz....

izecson_ea 15.03.2016 08:50

Vay be başkanın dili varmış... Okan burukta bir galibiyet alınca böle konusuyordu başkanım önemli olan sürekliliğini sağlamak

münihli_58 15.03.2016 10:41

Günaydin derler adama, baskanimiza bu konusmayi hic yakistiramadim

Soyözen 15.03.2016 10:58

Dün 85-90 arası gol yemediysek tamamen şansımızdan. Bundan sonraki müsabakalarda artık öyle ya da böyle tuttuğumuzu atmamız gerekiyor. Bir ya da iki maçta bu pozisyonları gole çevirmeyi başarsak futbolcuların da üzerindeki gol atamama baskısı kırılacak bence.

Dün sahanın yıldızı olan Yiğit bile pozisyonun birinde adamı yatırmasına rağmen kaleye kuvvetli bir şut çekmek yerine hala orta açma derdine düşüyor. Çünkü herkes biliyor ki kaçırırsa aynı tepki kendisine de gelecek.

Dün bi de bi ara Adem'in önüne süper bi top düştü, gelişine çok güzel vurabilirdi. Dağlara taşlara vurdu. Orada çok istemiştim gol olmasını, hem Adem'e hem de takıma çok güzel moral olurdu. Bu sene hatırladığım kadarıyla öyle ağları sarsacak gol sadece bir kere Kone attı, onun dışında anca kornerden atarsak atıyoruz. Bunu kırmamız gerekir.

kadirakin58 15.03.2016 11:11

Başkan son 9 maç kaldı, lig biraz geç başlamıyor mu bizim için ? Hiç mi sakin sakin keyifle izleyemeyeceğiz Sivasımızı. Son 3 yıldır kalp krizleri geçirerek izliyoruz maçlarımızı.

adres58 15.03.2016 13:46

Futbolda dalga geçmenin, gevşemenin cezası az kalsın büyük bir sıkıntıya sebep olduğunu anlayacaktım ama ne şansdır ki galip bitirdik.

Çok gol pozisyonu harcıyoruz. Sonraki dakikalarda ise panikliyoruz. Her futbolcunun konumunun farkında olması ve kahramanlık taslamaması gerekiyor. Bu maçın bir galibi varsa kahramanı tüm oyunculardır. Sadece öne çıkanı vardır. dikkat etmemiz lazım.

Bu 3 puanla sadece şansımızı devam ettirdik ve 2 maçlık bir kaybetme lüksü aldık elimize. Bundan sonraki 2-3 haftayı maksimum puanla kapatmamız gerekirki Kayserinin bir nebze daha kolay maçları mevcut. Ayrıca 30 a kadar bütün takımlar tedirgin olmaya başlayacak ve rakiplerimize asılacaklar. Özellikle 2 hafta sonraki müsabakamız çok ama çok önemli...

34MUAMMER58 15.03.2016 21:14

[B]Nedesek boş ,sayın başkana yaptığı hizmetler için teşekkür ederimde,bu kadar taraftarı kanser etmemeliydi,istediğimiz Ronaldo değildi,ricardinyo değildi,ortalama fiyata toplasan 1,5 milyon €edecek sol açık ve fovetti,bu oyuncular tanese ve hasan kabze değildi,hatıra alınan Gökhan süzen hiç değildi,yani başkan öyle işler yapki şu takımı küme düşürt desek, ancak bukadar hatalar yapılırdı ,şimdi elimiz yüreğimizde,maç izliyoruz,futbolcular kenarda dua ediyor,bizler maç esnasında dua ediyoruz,değermiydi be başkan bukadar sıkıntıya?,elbetteki bizim için lig yeni başlıyorda ,işimiz çok zor,inşallah ligde kalırsak ,yönetimde ve kadroda çok büyük yenilikler bekliyoruz,bu şekilde gitmez [/b]

bulutbey27 15.03.2016 21:16

Başkan bunda sizinde etkiniz büyük sizde üç senedir sona bırakıyorsunz

migroArmis 15.03.2016 22:35

Sayın Mecnun Odyakmaz hakkında hiçbirzaman yorumda bulunmadım...Gördüğüm buradan anladığım kadarı ile mert dürüst bir kişilik olarak algıladım diye beyanda bulundum...Ama inanınız Şampiyon Sivasspor olacaksa bunun başındaki başkan Sayın Mecnun Odyakmaz olmayacaktır...Buna yeterli olmadığını son yıllarda açıkça gösterdi...Sivassporun gerçekten bir başkana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:37.