SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Artık Geri Dön Efsane (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=27708)

yerliturkuaz 01.11.2009 22:55

Artık Geri Dön Efsane

[B]O kadar çok alıştırdınız ki bizleri başarılarınıza şimdi bu durum karşısında insan ne diyeceğini bilemiyor üzüntüden. Sizler sahaya çıktığınızda rakip takım bizden korkar iken şimdi biz onlardan korkuyoruz. Sahada basmadık yer bırakmaz iken şimdi rakip takım basmadık yer bırakmıyor biz adeta saha da yürüyoruz. En az gol yiyen takımken şimdi averaj takımı olma yolunda ilerliyoruz. Ne oluyor yiğidolar sizlere!

Artık aklınızı başınıza alın oynadığınız takımın hangi takım olduğunu unutmayın. Artık yeni bir sayfa açıp lig yeni başlıyormuşcasına mücadele edin. Rakiplerinize korku salın. Sivasspor dendiğinde rakip ne yapacağını şaşırsın.

Dön artık geri yiğidom mücadelenle özgüvenini kazanmış olarak geri dön. Sivas'ın ve bizlerin senin geri dönmene çok ihtiyacı var...[/B]

ofgurleyuk78 01.11.2009 22:59

Cevap: Artık Geri Dön Efsane

Bu yıl oldukça zor geçecek sanırım...

subasi29 01.11.2009 23:02

[B]Hey Gidi Efsane Hey!!!Tv 'lerde Sivas Sivas Olali Boyle Heyecanlar Yasamadi Diye Duyardik,Gorurduk.Simdi Tv'lere Bakamaz Olduk.Trt'de Spor Yorumcusu Diyori" 6 ay Onceki Sivasspor Olsa Tv'nin Karsisina Oturur Heyecanla,Merakla Maci Izlerdim" Simdiki Sivasspor'a Bakin Sahada Olmayan 11 Tane Ruh.....
Geri Don Efsane[/B]

07reis58 01.11.2009 23:40

[B]bu duruma benimde içim acıyor ama her sezon rahat geçirecek değildik.. ama bunun baş sorumlusunun bülent uygun oldğnu bugun gs maçından sonra anladım bu zamana kadar bülent uygunu hep savunurdum ama bu maçı izledikden sonra nefret ediyorum!!!![/B]

nefhret_58 02.11.2009 00:12

bi cacık olmaz kardeşim umutlanma boşuna. bülent hocam bunlardan bi cacık olmayacağını anlamıştı. sivaslıyız ama biz ne kadar yiğitsek futbolcuda yiğit olmalıdır.

Shan58 02.11.2009 00:49

[QUOTE=nefhret_58;578878]bülent hocam bunlardan bi cacık olmayacağını anlamıştı.[/QUOTE]

Bu adamlar Bülent Hoca'nın eseri ve onun marifetleri.
Bi cacık olmayacak adamları ne diye bu takıma transfer edip böyle zor duruma düşürüyor onun hesabını vermesi gerekirdi
ama işler kötüye gitmeden kendine kurtarmak uğruna erkenden kaçmayı tercih etti.

FIRAT40 02.11.2009 07:56

efsane öldü...bülent uygunun sayesinde...yerinde rahat uyuyamaz inş..

bugra5858 02.11.2009 13:46

Arkadaşlar Sivasspor Adının Olduğu Yerde Ümit Bitmemeli,İnşAllah Bu Zor Günler Geride Kalacak:)

yerliturkuaz 02.11.2009 19:37

[B]Bu sezonu atlatalım düşmeden Muhsin hoca bu takıma çok şeyler katacak yeter ki bu sezonu atlatalım...[/B]

YARALI_AŞIK 02.11.2009 20:07

Bu sezon zor be dostum çok zor. kazandığımz maçlarda bile off çektik.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 21:42.