SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=79)
-   -   DERNEĞİMİZE ÜYE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=9957)

GuNaY 29.01.2007 16:47

DERNEĞİMİZE ÜYE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR

[B]Değerli hemşerilerimiz derneğimizin üye kayıtları devam etmektedir.[/B]
[B][COLOR="Red"]58.[/COLOR] üyemize orjinal sivasspor forması orjinal atkı ve şapka hediye edilecektir.[/B]
[B]Ve bu uygulama 1[COLOR="red"]58[/COLOR], 2[COLOR="red"]58[/COLOR], ... gibi üyelerimizede aynı uygulama yapılacaktır.[/B]
[B]Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz.[/B]

Yerimiz şuan;
İstiklal cad.süslüsaksı sok.no:19 beyoğlu/ istanbul.

Tel: 0.212.221 50 58
Üye olabilmek için:
18 yaşından gün alanlar,
a-2 adet resim,
b-nüfus cüzdanı fotokopisi
başka evraka ihtiyaç yoktur.

[B]Saygılarımızla[/B]

Bilmiyorum5 29.01.2007 16:58

--->: ÜYE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR

GUNAY BIRAZ BILGI VERIRMISIN NE LER GEREKIYO UYE OLMAK ICIN NEREYE MURACAT EDIYORUZ NE LER YAPIYORUZ UYE OLUNDUKTAN SONRA NELER YAPILIYOR YANI NEDEN UYE OLALIM KISACASI BU KONU HAKKINDA KAPSAMLI BIR BILGI YOLLARSAN DAHA COK TALEP OLUR

üKa 29.01.2007 17:05

[B]DERNEĞİN YERİ ÇOK SÜPER BİR YERDE.ULAŞIM ÇOK RAHAT.HER YERDEN GİDE BİLİRSİNİZ.SADECE 5 DK.YÜRÜYYORSUNUZ OTOBÜS DEN İNDİNİZDE.YER İSE HARİKA.BEN GÖRDÜM.ZİYERET EDEBİLİR HERKEZ DERNEĞİ.BEN BU MUTLULUĞU TADDIM.ALLAH RAZI OLSUN HERKEZDEN.[/B]

GuNaY 29.01.2007 17:08

[QUOTE=Bilmiyorum5;185441]GUNAY BIRAZ BILGI VERIRMISIN NE LER GEREKIYO UYE OLMAK ICIN NEREYE MURACAT EDIYORUZ NE LER YAPIYORUZ UYE OLUNDUKTAN SONRA NELER YAPILIYOR YANI NEDEN UYE OLALIM KISACASI BU KONU HAKKINDA KAPSAMLI BIR BILGI YOLLARSAN DAHA COK TALEP OLUR[/QUOTE]

[B]Üye olmak için; Nüfus Cüzdanı fotokopisi ve 2 adet resim gerekiyor.
18 yaşını doldurmuş olmak derneklere üye olmanın genel kuralı olduğundan bizde de bu geçerli...
Şimdilik Şişlideki dernek yerimize giderek şahsen başvurmak gerekiyor.
Çalışmalarımız öncelikli olarak [COLOR="red"]Sivasspor[/COLOR]'un İstanbul'a yakın deplasmanlarına gitmeyi amaçlıyoruz.
Sonrasında çeşitli organizasyonlar yaparak Sivas'lılar arasındaki bütünlüğü dahada pekiştirmeye çalışacağız.

Daha detaylı bilgileri Başkanımız [COLOR="Red"]Mustafa SÖNMEZ[/COLOR] foruma bir msjla ekleyecektir.[/B]

üKa 29.01.2007 17:19

[QUOTE=üKa;185443][B]DERNEĞİN YERİ ÇOK SÜPER BİR YERDE.ULAŞIM ÇOK RAHAT.HER YERDEN GİDE BİLİRSİNİZ.SADECE 5 DK.YÜRÜYYORSUNUZ OTOBÜS DEN İNDİNİZDE.YER İSE HARİKA.BEN GÖRDÜM.ZİYERET EDEBİLİR HERKEZ DERNEĞİ.BEN BU MUTLULUĞU TADDIM.ALLAH RAZI OLSUN HERKEZDEN.[/B][/QUOTE]

BAŞKA BİR ŞEY İSTEMİYORUM.BU YETERLİ GELDİ.OHHH BE.GİRDİM DERNEĞE:)

SONMEZ 29.01.2007 17:43

[quote=Bilmiyorum5;185441]GUNAY BIRAZ BILGI VERIRMISIN NE LER GEREKIYO UYE OLMAK ICIN NEREYE MURACAT EDIYORUZ NE LER YAPIYORUZ UYE OLUNDUKTAN SONRA NELER YAPILIYOR YANI NEDEN UYE OLALIM KISACASI BU KONU HAKKINDA KAPSAMLI BIR BILGI YOLLARSAN DAHA COK TALEP OLUR[/quote]

[COLOR=blue][B]Arkadaşlar,[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue][COLOR=red]İst. Sivasspor Taraftar Derneği' [/COLOR]ne üye olabilmeniz için, şimdilik derneğimize [/COLOR][/B][COLOR=blue]
[B]nüfus cüzdanınızla ve 2 adet resim ile bizzat gelmeniz gerekmektedir.[/B]
[B]İleriki bir zamanda da, e-dernek sistemimize geçmeyi düşünüyoruz.[/B]
[B]Yani, internet ortamından üyelik formumuzu doldurarak ve elektronik imzanızı[/B]
[B]kullanarak da üye olabileceksiniz.[/B]

[B]Derneğimiz, İstanbul' daki Sivaslıların, Sivasımıza ve Sivassporumuza [/B]
[B]sahip çıkmaları, [COLOR=red]Sivaslılık Bilincini [/COLOR]canlı tutmayı, [COLOR=red]Sportif [/COLOR]faaliyetlerin yanısıra [COLOR=red]sosyal[/COLOR][/B]
[B]aktiviteler de düzenlemeyi,...vs amaçlamaktadır.[/B]

[B]İlk etapta, İstanbul ve yakın illerdeki maçlarımızda, [/B]
[B]ilerleyen dönemlerde de tüm deplasman maçlarımızda takımımıza destek olmak için [/B]
[B]organizasyonlar [/B][B]düzenlenecektir.[/B]
[B](15 gün sonra [COLOR=red]Sakarya'[/COLOR] ya gidiyoruz...!)[/B]

[B]İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.[/B]

HaMZa_58 29.01.2007 18:18

En kısa zamanda üye olmak için derneğe geleceğim. Zaten Kağıthanede oturuyoruz, adrese yakınız. Mahallemizden şimdilik 4 arkadaşla geleceğiz. Etrafımdakileri üye yapmaya çalışacağım.
Her zaman yanınızdayız
Daha şimdiden dernek logosunu avatar olarak yerleştirdim bile :)

EFE-FURKAN58 29.01.2007 18:47

-->: ÜYE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Bende üye olmak isterdim ama yaşım tutmuyo
yaşları tutan abileri üye olmaya davet ediyorum

kırmızıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı
beyaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzzzz
şampiyoooooooooooooooooooooooooon
SİVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSS
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

battal gazi 29.01.2007 19:14

yurt disindakiler peki nasil uye olacak

SONMEZ 29.01.2007 19:52

[QUOTE=battal gazi;185507]yurt disindakiler peki nasil uye olacak[/QUOTE]

[B][COLOR="Blue"]Yurt dışında olan arkadaşlarımız,
faks numaralarını bize özel mesaj ile gönderirlerse;