SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Maçlar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Sivasspor - Torku Konyaspor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=36815)

Salim58 20.08.2013 09:15

Sivasspor - Torku Konyaspor

[CENTER][IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=41749&token=101562[/IMG][/CENTER]

[B][CENTER]Sivassporumuzun ligin ikinci haftasında kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Torku Konyaspor maçı tahmin ve yorumları.

Tarih: 25 Ağustos Pazar

Saat: 20:15

Stad: Sivas 4 Eylül

Maçın hakemi: Hüseyin Göçek

Bilet Fiyatları: 5-10-15 TL [/CENTER][/B]

''Samed58'' 20.08.2013 09:16

Cevap: Sivasspor-Torku Konyaspor

Bu maci farkli kazanacaz inshallah

''Samed58'' 20.08.2013 09:17

Cevap: Sivasspor-Torku Konyaspor

Mehdi haftaya oynuyacak mi acaba??:confused::confused:

anilcan213 20.08.2013 09:38

Cevap: Sivasspor - Torku Konyaspor

Bu sene evimizde maç kaybetmek yok. Çok güzel taraftar organizasyonlarla takımın Kayseride oynadığı muhteşem oyunu taktir etmemiz gerekli ve moralleri düzeltmemiz gerekli.

RoKeT 20.08.2013 09:42

Ligde en iyi oynuyan 3 takımdan biriyiz bana göre gel bakalım konya gazını çıkaralım

58sinan58 20.08.2013 10:08

4 eylül stadında taraftarımızla beraber güzel bir galibiyet alacağız hayırlısıyla

konya maçında sivas ta olacağım inşallah

tavatir 20.08.2013 10:17

Birkaç gündür Konya'dayım. Fb maçı Konya için doping etkisi yaptı. Fakat aldatıcı da olabilir. Bizim maçı bekliyorlar.

Burada çok kişiyle iddialaşıyorum. İnşallah galip geliriz. Bize karşı çok sempatiyle bakıyorlar. Zaten aramızın iyi olduğu bir camia. Burada Sivaslılar da azımsanmayacak kadar var. İyi bir misafirperverlik göstereceğimizden eminim. Hem centilmence ve dosta geçsin. Hem de iyi oyunumuzu 3 puanla süsleyelim. Eskiler bilirler Konya'ya karşı iyi de oynasak ters sonuçlar alırdık. Ama son birkaç maçımızda bu şanssızlığımız kırılmıştı. Hele en son Erman'ın frikiğiyle kazandığımız maç çok kritik bir maçtı.

Teknik meselelere değinecek olursak ;

Bizim takım umut verdi ama son bölgede eksikliğimiz giderilmemiş henüz. Yıllardır alıştığımız pivot santfor yapısı var. Gol yollarında ve 10 numara pozisyonundaki sıkıntıyı gideririz inşallah. Yabancı kontenjanı da sorun gibi görünüyor. Mehdi'nin durumunu ve gidecek yabancıları bekleyip daha sağlıklı yorum yapabiliriz.

Rakip Konyaspor'u hazırlık maçlarında da takip ettim. Önceki dönemde stadyumda da birkaç kez seyrettim. Bana kalırsa en tehlikeli adamları Erdal Kılıçarslan. Kaleyi uzaktan çok yokluyor. Ali Çamdalı takıma oturmuş görünüyor. Kalecileri Itandje gerçekten iyi görünüyor. Önceden de biliyordum bu kaleciyi. Konyaspor'un defansta zaafları var bana kalırsa. Forvet mevkisine hemşehrimiz Hasan Kabze'yi transfer ettiler. Ayrıca 58 numara giyen hemşehrimiz Atilla Yıldırım da Bucaspor'a kiralanmış. Bir zamanlar adı bizimle çok geçen Ezechiel N'Douassel de 40 günlük çocuğu vefat ettiğinden ülkesine gitmiş. Bizim maça yetişir mi bilmiyorum. Konya'nın Tsyd kupasındaki Gençlerbirliği maçında defans oyuncularının bariz bir hava hakimiyeti sıkıntısı olduğunu gördüm. Umarım değerlendiririz.

Son olarak Borjan konusunda endişelerimin devam ettiğini belirteyim. Geçen yıl çok iyi maçlarında bile söylüyordum bunu. İnşallah form yakalar. Yalnız insan rahat edemiyor. Ayrıca rakip taraftarları da onun hareketlerinden çok rahatsız oluyorlar.
Manuel da Costa da rakibe karşı agresifliğine dikkatl olmalı. Umarım bazı maçlarda takımı yalnız bırakmaz veya çok cezalı duruma düşmez.

DoomsDay58 20.08.2013 10:17

kayserideki oyunun üzerine bir de bitiricilik eklersek rahat kazanırız.

YiğidoGençlik 20.08.2013 10:47

iyi maç olacak maçı alırız..3-1

Yusuf Çevik 20.08.2013 11:06

[B]Stadın tıklım tıklım dolması gerekiyor.Roberto Carlos`u inşALLAH şu lisans sorununu halledip Konya maçında takımın başında görürüz.

Konya`ya nefes aldırmadan,iyi bir galibiyet ile eli boş göndermeliyiz.[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 08:50.