SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   SivasSpor (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Uygun: Hedefimiz 7 Puan.. (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=21829)

YuNuSPaSa58 26.11.2008 21:07

Uygun: Hedefimiz 7 Puan..

[B]Sivasspor, hafta sonu sahasında oynayacağı Gaziantepspor maçının hazırlıklarını sürdürürken, teknik direktör Bülent Uygun, Gaziantep maçı ile birlikte kalan 4 maçta en az 7 puan çıkarmak istediklerini söyledi..[/B]

Vali Lütfullah Bilgin, Sivasspor Tesisleri'nde basına kapalı olarak kondisyon merkezinde yapılan çalışmanın ardından futbolcular açık sahada çalıştı. Antrenmana gıda zehirlenmesi geçiren Sezer, hasta olan Onur, ön adalesinde çekme olan Musa ile bileğinde rahatsızlık bulunan Tayfur katılmadı. Isınma hareketlerinden futbolcular yarım sahada çift kale maç yaptı.

Basın mensuplarına açıklama yapan Teknik Direktör Bülent Uygun, zor bir maça çıkacaklarını söyledi. Bu maçla birlikte hedeflerinin kalan 4 maçtan en az 7 puan almak olduğunu vurgulayan Uygun, "Gaziantepspor'un kurgusuna baktığımızda güçlü, başında da Nurullah Sağlam gibi hem kaliteli, hem de çok iyi bir hoca var. Cumartesi günü maçı televizyon veriyor. Dolayısıyla mücadeleci ve futbolun güzelliğini sahaya yansıtacağımız bir maç olacaktır. Kazanmak istiyoruz. Bazı eksikliklerimiz var, ama kendi seyircimiz önünde oynayacağız. Bu maçla birlikte kalan 4 maçta, kendimize göre hedeflediğimiz 7 puan almak. Bu 7 puanı alırsak bizim için çok güzel olacağını düşünüyoruz. İnşallah bunun ilki Gaziantepspor maçı ile başlayacak. Bu maçı Allah'ın izni ile kazanan taraf biz oluruz" dedi.

YuNuSPaSa58 26.11.2008 21:12

--->: Uygun: Hedefimiz 7 Puan..

7 puan az gibi geldi bana.. hedef biraz az tutulmuş..

merkez_emre 26.11.2008 21:30

4 mac 2 galıbıyet 1 beraberlık 1 yenılgı bence boyle acıklamalar futbolcularda eksık motıvasyon yapabılır performansı etkıleyebılır... dıyelım ılk 2 macı aldık dıger maclarda futbolcular oynamadıklarında nasıl tepkı gosterıcek merak edıyorum :)

ama hocamıza saygılıyım kendısının bılecegı iş

muhsin koçak 26.11.2008 21:46

[B]gaziantep maçını kayıpsız geçebilirsek eğer neden 12 puan almayalım kalan 4 maçta,evet maçlar sahada kazanılır bunu çok iyi biliyorum ama kağıt üzerinde kazanabileceğimiz maçlar gibi hepside.[/B]

yusuf_yusuf 26.11.2008 22:01

ya yeter ki dediğin gibi alalım inş alırz

yerliturkuaz 26.11.2008 22:02

Cevap: Uygun: Hedefimiz 7 Puan..

[B]Deplasmadaki maçlarda yenilmeyelim zaten gerisi gelir .....[/B]

Yiğiter 26.11.2008 22:17

[B]Ne yedisi yahu.En az 12 puan bekliyorum ben..:)[/B]

koz58 27.11.2008 10:50

-->: Uygun: Hedefimiz 7 Puan..

Bu hedefi tutturmamak için hiç bir neden yoktur.Eğer geçmişteki oyunumuzu bu şekilde sürdürürsek,başarılı bir çıkışla yolumuza devam edeceğiz.

Arif Coşkun 27.11.2008 11:07

Bence oynanmamış maçlar için puan belirlemek isabetli bir açıklama değil. Hocanın işine karışmak gibi olmasın ama:D Şöyle deseydi; kalan tüm maçlarımızı alıp devreyi en üst noktada bitirmeyi düşünüyoruz, daha hoş olurdu gibime geliyor. Böyle açıklamalar sanki hedef küçültme gibi algılanabilir.;)

rEsuLAKPINAr 27.11.2008 11:42

bencede yaa 7 puan çok az bende 10 puan bekliyorum son 4 haftada

WEZ Format +2. Şuan Saat: 02:04.