SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Gitme Başkan (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39915)

SivasSpor.Com 03.05.2016 08:00

Gitme Başkan

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=46822&token=64092[/IMG]

Sivasspor’da kaçan galibiyet sonrası gelen tepkilere kızan başkan Mecnun Otyakmaz, “Ben bırakıyorum” diyerek yönetimi olağanüstü topladı, 22 Mayıs için kongre kararı aldı. Camia ve şehir ise ayağa kalktı. Başkan’a ‘gitme’ baskısı yapılıyor.

Akhisar Belediyespor maçında alınan beraberliğin ardından Sivas’ta flaş bir karar alındı.

Tribünlerin bir kısmının tepki, bir kısmının destek verdiği başkan Mecnun Otyakmaz, toplantıda kongre kararı aldı.

Veda niteliğinde bir konuşma yaptığı öğrenilen Otyakmaz’ın, “Yönetim kurulu olarak karar aldık ve ben başkanlığı bırakıyorum. Bundan sonra gelen yönetime destek olmak adına eğer istenirse, 14’üncü yönetici olurum. Ama son maçta yaşadıklarımızdan sonra, tribünlerdeki tezahüratlardan sonra tekrar başkanlık yapmayı düşünmüyorum” dedi.

Otyakmaz’ın bu kararı sonrası camiadan bırakmaması yönünde çok yoğun bir baskı olduğu bildirildi. Kongre 22 Mayıs’ta gerçekleşecek.

Fanatik

halilxx58 03.05.2016 08:23

Cevap: Gitme Başkan

Mecnun Otyakmaz'a sahis olarak birsey diyemem, herzaman takim icin elinden geleni yaptigina inancim tam. Ama bir takim yanlizca bir baskanla yönetilmiyor. Benim asil derdim o yillardir yaninda barindirdigi gereksiz ise yaramaz sözde yöneticiler.
Düsünün lisansli ürünler ve altyapi icin bile birer yöneticimiz var, magzanin durumu ortada, son 5-6 yilda alt yapidan cikan futbolcu sayimiz tam 2. Bu adamlar ne ise yarar, neden Sivasspor üzerinden isim yapar para kazanirlar?

Mecnun Bey'in tecrübesi ve faydasi asikar, kendi dedigi gibi yeni bir yönetim kurulu olusursa onuda yönetimde görmek güzel olur. Yok egerki tekrar baskan olarak göreve gelirsede yönetim kurulunda köklü bir revizyona gitmesini, Sivasspor'dan faydalanacak degil Sivasspor'a fayda saglayacak adamlar getirmesini bekliyorum.

savaş2 03.05.2016 08:50

***BAŞKAN Devam etmeli ,ama yönetim yüzde doksan değişmeli. Yoksa tarih-BAŞKAN cıkardı BAŞKAN ........ derler.

badof58 03.05.2016 09:04

Sayın Başkan, Başkanlığı bırak ama yönetimde her zaman ol sana saygımız sonsuz, sana hakaret edenlerde bil ki yalnız senin değil tüm Sivas'a Sivasspor'a düşman, yaptıkların ödenmez ama başarısızlıkta varsa bununda sorumluluğu olmalı senden bu duruşu da bekleyen bir kitle var. Seni seviyoruz, her ayrılık bir son da değildir ..

58svs58 03.05.2016 09:10

bizlere ilkleri yaşatan başkanın heyacanı kaybolmuş ise gitmesi normal. yerine başka biri başka heyacanla gelir bakarsın takımı uçurur.

ready 03.05.2016 09:33

[B]taraftarın mecnun beyle alıp veremedigi yok asıl mesele takımın içinde elini taşın altına sokmayan yönetici bozuntularında mecnun bey başkan olacaksa veya başkanlıgı yeniden düşünecekse kulüp içindeki herşeyi degiştirmesi lazım işe yanındaki yöneticilerden başlaması lazım[/B]

tanju_58 03.05.2016 09:46

Mecnun başkan dursun diğer yöneticiler gitsin demek normal değil.başkanın yanındaki yöneticileri değiştirmesi için illaki ligden düşmekmi gerekiyor acaba? kaç senedir düşmemeye oynuyoruz.her kurtulduğumuzda hatalarımızdan ders aldık diyen başkanda veya yönetimde hiçbir değişiklik olmamıştır.mecnun başkan giderse ölürüz biteriz acıtasyonundanda vazgeçilmeli.

muhalif 03.05.2016 09:49

bence başkan ve sarılar yeterince yorulmuştur. emeklerinden dolayı tşk edip göndermek gerekli
yerine sivassporun menfaatlerini kendi menfaatlerinden üstte tutacak birisinin gelmesi şart.

stain 03.05.2016 09:51

Kimseyi zorla tutacak değiliz bir işi bir kişi gönülsüz yapacaksa yapmaması bence daha iyi

Başkan olmasada takımla tecrübelerini paylaşmaya devam edeceğini düşünüyorum

İşi gücü gitsin

ready 03.05.2016 09:53

[QUOTE=muhalif;974563]bence başkan ve sarılar yeterince yorulmuştur. emeklerinden dolayı tşk edip göndermek gerekli
yerine sivassporun menfaatlerini kendi menfaatlerinden üstte tutacak birisinin gelmesi şart.[/QUOTE]

[B]erdal bey bu takıma ne katkısı olduda yoruldu zaten erdal bey ve onun gibi yöneticilerin sayesinde mecnun beyinde başını yediler derdimiz başkanla degil yanında yer alan yöneticilerin vizyonsuzlugu[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:06.