SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Maçın Hakkı Beraberlikti (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35642)

SivasSpor.Com 19.02.2013 07:11

Maçın Hakkı Beraberlikti

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=39397&token=44343[/IMG]

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Kasımpaşa maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Buraya puan ve puanlar için gelmiştik. Hiçbir zaman oyundan kopmadık. Yemememiz gereken bir gol yedik. Hem Kasımpaşa hem biz galibiyet için oynadık, maçın hakkı beraberlikti. Üzüldüğüm şeylerden birisi de maçın kaderini değiştirecek oyuncuların etkisiz olmasıydı. Son paslarda dikkatli olsaydık, puanla dönebilirdik" dedi.

Kupada da yollarına devam ettiklerini ve zorlu bir fikstürlerinin olduğunu dile getiren Çalımbay, "Hem kupada hem ligde gitmeye çalışıyoruz. Diğer takımlar gibi geniş kadromuz olmadığı için, bazen aksaklıklar oluyor. Ligdeki Beşiktaş, Bursaspor ve Medical Park Antalyaspor maçları bizim için çok kritik" ifadelerini kullandı.Önlerinde Beşiktaş maçı olduğunu hatırlatan Çalımbay, "Beşiktaş takımı ne olursa olsun çok iyi kadrosu var. Esas sıkıntı bizde. 2-3 adamımız olmadığı zaman sıkıntı yaşıyoruz. Beşiktaş'ı saha ve seyirci avantajını kullanarak, yenmemiz lazım. Bizim daha fazla puana ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

Tecrübeli teknik adam, bir basın mensubunun Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki Schalke maçıyla ilgili sorusuna, "Galatasaray'ın kesinlikle turu geçeceğine inanıyorum. Çok iyi kadroları var ve Avrupa için bu kadro kuruldu. Hem Fenerbahçe hem de Galatasaray, Avrupa'da yoluna devam edecektir" diye yanıt verdi.Sivasporlu futbolcular Kadir Bekmezci ve Hakan Arslan ise galip gelmek için her şeyi yaptıklarını fakat sahadan mağlubiyetle ayrıldıklarını söyledi. Her iki futbolcu da gelecek hafta oynayacakları Beşiktaş maçını kazanmak istediklerini kaydetti.

Rallim58 19.02.2013 07:47

Cevap: Maçın Hakkı Beraberlikti

[B]Hocam...! artık takımda sırıtan futbolcu yok...

Takım hüviyetine büründüğünü, son dakikalarda oyuna aldığın Piech'de dahil olmak üzere gördük...

Keşke Piech'i ikinci yarı başlarında alsa idin (BJK karşılaşmasında en az 45 dakika oyununu bekleriz)...

Son dakikalarda, Aatıf'ı oyundan alıp Uğur'u almasaydın (Teknik problem yok ise)...

İyi yolda olduğumuza inanıyoruz, yeterki zamanında oyuncu değişimi yapılsın...

Son dakikalarda garip şekilde, oyuncu değiştirme mantığınızı yıllardır çözemiyoruz...[/B]

Ferhat06 19.02.2013 07:55

[QUOTE=Rallim58;837046][B]Hocam...! artık takımda sırıtan futbolcu yok...

Takım hüviyetine büründüğünü, son dakikalarda oyuna aldığın Piech'de dahil olmak üzere gördük...

Keşke Piech'i ikinci yarı başlarında alsa idin (BJK karşılaşmasında en az 45 dakika oyununu bekleriz)...

Son dakikalarda, Aatıf'ı oyundan alıp Uğur'u almasaydın (Teknik problem yok ise)...

İyi yolda olduğumuza inanıyoruz, yeterki zamanında oyuncu değişimi yapılsın...

Son dakikalarda garip şekilde, oyuncu değiştirme mantığınızı yıllardır çözemiyoruz...[/B][/QUOTE]

Ben çözdüm;herkesi hazır tutmak istiyor.:)

Ferhat06 19.02.2013 07:59

Piech girer girmez o kafa golünü atmalıydı,ah keşke atsaydı.

Rallim58 19.02.2013 08:16

[QUOTE=Ferhat06;837049]Piech girer girmez o kafa golünü atmalıydı,ah keşke atsaydı.[/QUOTE]

[B]Hocam eğer o kafa golü atılaydı varyaaaaaaa :) Neyse :)

Sitemiz yönetiminin işi artardı :)[/B]

Salim58 19.02.2013 08:18

[B]Hocam maçın hakkı beraberlikti ama beraberliği kurtaracak hamleleri malesef zamanında yapamadın..İkinci yarıya Piech'le başlasaydın olmazmıydı, M.Nas nerelerde onuda unuttuk..Oyuna nerede nasıl müdahale edilmesi gerek bu konuda hala sıkıntı var takım 1-0 geride Uğur'dan medet beklemek çok yanlış.

Şu oyuncu değişikliklerini birde erken yapsak kıyametmi kopar hocam.[/B]

Ferhat06 19.02.2013 08:22

Maçın hakkı Sivasın galibiyeti idi ama biraz futbol şansımız olsaydı.İlkyarı çok kaçırdık.

Rallim58 19.02.2013 08:29

[QUOTE=Salim58;837056][B]..................

Şu oyuncu değişikliklerini birde erken yapsak kıyametmi kopar hocam.[/B][/QUOTE]

[B]İşte bu soruyu hep sordum, ama maalesef cevap bulamadım.

Mağlup oynuyoruz uzatmalarda oyuncu değiştirmeler...
Mağlup oynuyoruz forvet çıkarıp defans almalar...
Tüm enteresanlıklar bizde...

60. dakikadan sonra alınan her oyuncu, hocasına selam gönderiyordur..:) Adam oyuna ısınmadan oyun bitiyor hocaaamm... alma daha iyi...[/B]

alaattin 5858 19.02.2013 09:08

Hocam maçın hakkı beraberlikti doğru söylüyorsun sağlık olsun haftaya inşallah beşiktaşı yener bu mağlubiyeti unuturuz.

Yalnız piech i saha kenarında ısınırken seyrettim müthiş yetenekli ve hazır bir futbolcu görüntüsü verdi [B]keşke maça daha erken alabilseydin[/B], Beşiktaş maçında hazır değil deme daha fazla şans vermeni bekliyorum bu adam iş yapar.

58sinan58 19.02.2013 09:28

maçın hakkı beraberlikti ama isakson faktörünü aşamadık

WEZ Format +2. Şuan Saat: 10:28.