SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   CÜSSKB (Üniversite) (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=94)
-   -   C.Ü. Öğrencilerinin dikkatine, (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=14994)

muhsin koçak 23.10.2007 19:09

--->: C.Ü. Öğrencilerinin dikkatine,

[QUOTE=CÜSSKB-Aynur;264858][B]Üniversitemizde, 4 Büyüklerin lig de veya Avrupa da bir maçlık galibiyetlerinde bile bir çok öğrencimizin tuttukları takımların formalarıyla kampus de dolaştıklarını görüyoruz.
Sivasspor Lider ama bu gururu taşıyacak yürekli bir taraftara maalesef rastlamadım.
Cumhuriyet Üniversitesi öğrencilerine buradan sesleniyorum. Özellikle Dernek-Grup üyesi öğrencilerimiz başta olmak üzere, hepinizi bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum.
Lider takımın Taraftarına yakışır şekilde davranalım artık.[/B][/QUOTE]

aynur bacının söylediklerini dikkate alalım arkadaşlar,forması olan arkadaşlar lütfen formanızı üzerinize giyin ve gururla taşıyın o formayı,

Yiğiter 23.10.2007 19:23

-->: C.Ü. Öğrencilerinin dikkatine,

[QUOTE=CÜSSKB-Aynur;264858][B]Üniversitemizde, 4 Büyüklerin lig de veya Avrupa da bir maçlık galibiyetlerinde bile bir çok öğrencimizin tuttukları takımların formalarıyla kampus de dolaştıklarını görüyoruz.
Sivasspor Lider ama bu gururu taşıyacak yürekli bir taraftara maalesef rastlamadım.
Cumhuriyet Üniversitesi öğrencilerine buradan sesleniyorum. Özellikle Dernek-Grup üyesi öğrencilerimiz başta olmak üzere, hepinizi bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum.

erzurum atatürk üniversitesinde sivasspor formamla gurula dooaşıyrum şükürler olsun..

sivas_kangallı 23.10.2007 20:04

benim de beden dersim wardı sivasspor formasını atkımı götürdüm

ÇILGINLAR-58 23.10.2007 20:12

[B][COLOR="Red"]çılgınlar olarak DESTEKCIYIZ HER ZAMAN[/COLOR][/B]

EyüphanAydın 23.10.2007 20:49

size KATILIYORUM BENCEDE BÖYLE OLMALI

İ_N_F_İ_A_L 23.10.2007 20:51

gururla taşıyorum üniversitede hatta sınıftan bir kaç arkadaş ekip halindeyiz.ama akşamdayız yani görünmeyen kahramanlarız

1967_DERNEK_MUSTAFA 23.10.2007 22:02

[COLOR="Blue"][B]sivaslı olmayanlara neden başka forma giyiyorsun deme hakkına sahip değiliz imdi sivaslı olupta başka takımın formasını giyorsa oda o kişinin insiyatifine bağlı[/B][/COLOR]

redelgae 24.10.2007 00:19

BU KADAR KISITLI OLANAKLARLA BU KADAR KISA SÜREDE, YÖNETİCİSİ İLE, TEKNİK HEYETİ İLE, FUTBOLCUSU İLE VE DE SEYİRCİLİKTEN YAVAŞ YAVAŞ TARAFTARLIĞA GEÇEN YİGİDOLARI İLE, DURUŞUMUZ MİLYON DOLARLIK TAKIMLARIN TARAFTARLARINDAN ÇOK FARKLI OLMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM. BU ÖYLESİ BİR DURUŞ OLMALI Kİ TAKIMINI HER ŞEYİ İLE DESTEKLEMELİ, MAÇIN BİTİŞ DÜDÜĞÜ İLE DE TAM BİR YİĞİDO KİMLİĞİNE BÜRÜNMELİ ..... GURURLU VE ASİL ..... SİVAS' DA KALICI YA DA GÜNLÜK OLARAK BULUNAN MİSAFİR TAKIM TARAFTARLARINA TÜRK' ÜN O EŞSİZ MİSAFİRPERVERLİĞİNİ GÖSTERMELİ .... HOŞGÖRÜLÜ VE SEVECEN .....

redelgae 24.10.2007 00:21

YOKSA DİĞELERİNDEN PEK BİR FARKIMIZ KALMAZ .....

1967_CLUB_ÖZGÜR 24.10.2007 00:24

Zoooorrrr

çifte gönüllüleriii SADECE SİVASSPORLU yapmak

COK ZOR ;)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 23:50.