SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Sivasspor Yönetimi Hakkında (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Yeni Sezon Ürünleri (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37921)

sebasteia 19.05.2014 21:11

Yeni Sezon Ürünleri

eveeet yine vakti geldi. her sene aynı konu gündeme geliyor, sonuç alınamıyor, ısınıyor, soğuyor, tekrar ısınıyor sonra tekrar soğuyor. derken yine sonuç alınamıyor.

neden mi bahsediyorum? konu başlığında belirtilen "yeni sezon ürünleri"nden. malum her yıl yaz sezonunda insanlar sivas'a gittikleri dönemde sivasspor'un yeni sezon ürünlerini almak istiyorlar, ancak her yıl hüsran yaşayıp geri dönüyorlar.

bazen ürünler yetişmiyor (ne demekse?) bazen sponsor anlaşması geç yapılıyor vs vs türlü bahanelerle yeni sezon ürünleri taaa eylül-ekim aylarında piyasaya çıkıyor. e o dönemde de sivas'tan ayrılmış oluyor(uz).

sivasspor yönetimine bu başlıkta çağrıda bulunuyorum ve bu konuda şikayeti olan herkesi de katkıda bulunmaya davet ediyorum.

sevgili yönetim! bakın diğer birçok kulüp haziran ayı ortalarında bir sonraki sezon ürünlerini çıkartıyor, mağazasından, internet sitesinden satmaya başlıyor. bu sezon rica ediyoruz ve erkenden talebimizi iletiyoruz.

- lütfen yeni sezon sivasspor ürünleri de en geç haziran ortası gibi satışa sunulsun.

- lütfen ürün çeşitlerini çocuklar, bebekler, kadınlar vs çeşitli gruplara göre çeşitlendirin.

- lütfen biraz kaliteli ürün sunun, sivasspor taraftarını bit pazarı müşterisi olarak görmeyin.

- lütfen carlos'un ve futbolcuların üzerlerindeki kaliteli adidas ürünlerini/çeşitlerini alabilme imkanı verin.

- lütfen forma reklamı kısmına ulusal ve saygınlığı olan bir firmanın ismini alın/anlaşın.

lütfen bu istekleri dikkate alın. dikkate almayanın kaynanası yüz yıl yaşasın emi! ;)

u2sivasspor 19.05.2014 21:35

Cevap: Yeni Sezon Ürünleri

[B]Ulusal firmalar istemediği için bence marka ile anlaşmışlardır hatta Mecnun başkan marka için çok iyi para verdiklerini söylemişti bence böylesi daha iyi Sivas firmasının reklamı yapılıyor[/B]

tavatir 19.05.2014 21:57

Ben benzer bir konu açacaktım ama burada paylaşmış olayım. Yeri gelmişken Marka Grup'tan bir isteğim var. Eğer Sivasspor ile anlaşma devam edecekse ve mümkünse kurumsal logonun Sivasspor formasına, ürünlerine, stada uyum sağlayacak şekilde tasaranması çok hoş olur. Hatta Sivasımızın gururu olan MARKA, bana kalırsa günün şartlarına uygun olarak tamamen kurumsal kimlik çalışması yapmalı ve standartlarını dünya standartlarına uydurmalı.

İkinci olarak ürün yelpazesine her şehirde her ortamda günlük kullanımda bile giyilebilecek ürünler eklenmeli.

Arabalara maskot, kahvaltılara kupa bardak, evlere duvar saati v.s. Sivasspor ürünleri neden olmasın.

Ayrıca Sivas'ta üretim yapan Defacto firması bile değerlendirilebilir diye düşünüyorum.

agumus_58 19.05.2014 22:17

konuya ilişkin bu sezona daha ciddi yaklaşılacağını ümit ediyorum. çünkü artık online satış sitemiz mevcut. ayrıca takımın avrupa kupalarında mücadele edecek olması da ürünlere olan ilgiyi artıracaktır. inşallah temenni ettiğimiz gibi ürünler kısa sürede hem sitemizde hem de store'larda yerini alır.
benim özel ricam oğlum için olacak. lütfen bebek ürünleri bu sezon çıksın artık. hatta eşim için de bayan ürünleri... eğer almazsam namerdim :) bu konularda benim gibi istekli kimbilir kaç yiğido vardır...

dogan5880 19.05.2014 22:32

lütfen forma reklamı kısmına ulusal ve saygınlığı olan bir firmanın ismini alın/anlaşın..bu yazı çok ama çok saçma .zor zamanın da adamlar reklam verdı .saygınlıktan bahsedıyon ulusal saygınlıgı olsa ne yazar.sana memleketının adamı kucak açmış kuçumsuyorsun

sebasteia 19.05.2014 22:36

[QUOTE=dogan5880;909881]lütfen forma reklamı kısmına ulusal ve saygınlığı olan bir firmanın ismini alın/anlaşın..bu yazı çok ama çok saçma .zor zamanın da adamlar reklam verdı .saygınlıktan bahsedıyon ulusal saygınlıgı olsa ne yazar.sana memleketının adamı kucak açmış kuçumsuyorsun[/QUOTE]

kardeş marka'ya teşekkür ederiz. sağ olsunlar. asla ama asla küçümsemiyorum.

ancak forma göğüs kısmında marka yazdığı için forma almak istemeyenlerin var olduğunu biliyorum. ben satılan forma adedini artırabileceği ve dolayısıyla karlılığı yüksek olabileceği için bu öneriyi yazdım.

yoksa "marka"nın başımız, gözümüz üstünde yeri var. Allah işlerini rast getirsin.

erkan5858 19.05.2014 22:44

Antrenmanlarda Roberto carlos ´un giydigi adidas pololar satisa sunulsa super olur:D

karamik 19.05.2014 23:23

[QUOTE=dogan5880;909881]lütfen forma reklamı kısmına ulusal ve saygınlığı olan bir firmanın ismini alın/anlaşın..bu yazı çok ama çok saçma .zor zamanın da adamlar reklam verdı .saygınlıktan bahsedıyon ulusal saygınlıgı olsa ne yazar.sana memleketının adamı kucak açmış kuçumsuyorsun[/QUOTE]

Bu memlekete ıyılık yaramaz arkadas adam hatra gonule aldı forma reklamı veren fırma yoktu bos duruyordu ıkı de Allah razı olsun deyın hem sıvasın bır fırması kalkınsın adını duyursun sehrı kalkındırsın kendı kalksın MARKA avm sız bu arkqdasın lafına bakmayın yanınızdayı sızden rıcam marketlerınızde sıvasspor reyonunuz olsun ufaktan formalar satın resmı kulubuz kazansın

bahbaba58 19.05.2014 23:59

Bu sezon yeni forma olacak mı ?

PETKOVİC 20.05.2014 00:43

sanki alacak taraftar var!

WEZ Format +2. Şuan Saat: 18:44.