SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Abdurrahman ve Sedat İle Yollar Ayrıldı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32053)

ZiDaNe58 30.05.2011 22:47

Cevap: Abdurrahman ve Sedat İle Yollar Ayrıldı

bence yerlerine daha kaliteli adamlar alınacağı için gönderildiler rıza hoca bilir işini gelecek sezon zımba gibi bir takımla cıkacağız herkesin karşısına..her 2 futbolcuyada emeklerinden dolayı teşekkur ederiz yolları açık ola

şarkışla 58 30.05.2011 22:48

[QUOTE=58 SiVaSıM 58;719530]yarabbim sana şükürler olsuuuuuuuuuuuun sedat kazmasından kurtulduk sakat apodanda kurtulduk bu takıma artık trabzonlu istemiyoruz hainler bir daha gelmeyin sıra uğurda[/QUOTE]
Hangi hainlikten bahsediyorsun sen.Sen oynadığı hangi maçta Apo nun mücadele etmediğini gördün.ts ye attığı golü unuttun herhalde.oyuncunun nereli olduğuna değil SİVASSPOR a ne verdiğine bak olurmu kardeşşşşşşşş

HALIL 30.05.2011 22:49

:Dartik sivas takimina trabzonlu istemiyoruz demek galiba
bir yandanda uzuluyorum iyi futbolculardi hersey icin tesekurler

58MUAMMER58 30.05.2011 22:55

ABDURRAHMAN,SEDAT,KAMANAN,KEİTA,MEHMET YILDIZ,MURAT,İVANOS KESİN olarak TAKIMDAN AYRILDI,yalnız sivasspordan ayrılan oyuncuları güzel sözlerle teşekkür edip göndermemiz lazım,hepsinin emeği çok büyük,gidenlere hepsine çok teşekkür ederim,futbol hayatlarında başarılar dilerim, hayırlısı olsun belki kan değişikliği herkese hayır getirir.

sebasteia 30.05.2011 23:03

[QUOTE=şarkışla 58;719556]Hangi hainlikten bahsediyorsun sen.Sen oynadığı hangi maçta Apo nun mücadele etmediğini gördün.ts ye attığı golü unuttun herhalde.oyuncunun nereli olduğuna değil SİVASSPOR a ne verdiğine bak olurmu kardeşşşşşşşş[/QUOTE]

ve bu arkadaşlar şu an ki kahramanımız kadir'i de unutuyorlar. o da trabzonlu!

bu zihniyetten kurtulmamız lazım arkadaşlar. düşmanlık bize birşey kazandırmazzz

babapiton 30.05.2011 23:04

Yolları açık olsun[FONT="Comic Sans MS"][/FONT]

şarkışla 58 30.05.2011 23:06

[QUOTE=58MUAMMER58;719566]ABDURRAHMAN,SEDAT,KAMANAN,KEİTA,MEHMET YILDIZ,MURAT,İVANOS KESİN olarak TAKIMDAN AYRILDI,yalnız sivasspordan ayrılan oyuncuları güzel sözlerle teşekkür edip göndermemiz lazım,hepsinin emeği çok büyük,gidenlere hepsine çok teşekkür ederim,futbol hayatlarında başarılar dilerim, hayırlısı olsun belki kan değişikliği herkese hayır getirir.[/QUOTE]

Muammer bey valla gidenler çok ama gelenler hiç yok.Ben bu işi daha öncede görmüştüm demek istemiyorum.Korkmaya başladım valla

engin2609 30.05.2011 23:09

[B]Sedat için İyii olduda Abdurrahman için Üzüldüm .... [/B]

58Sivaslilar 30.05.2011 23:09

Yolları açık olsun sivasspora verdikleri emekten dolayi tesekkür ederiz ileriki hayatlarinda basarilar dileriz

58Sivaslilar 30.05.2011 23:13

Şampiyonlupa oynadığımız 2 sezonda başta Abdurrahman olmak üzere büyük performans gösteren ikiliye Sivasspor.Com ailesi olarak bundan sonraki futbol hayatlarında başarılar dileriz.;);)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 10:34.