SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Biletler Satışta ! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38276)

SivasSpor.Com 19.09.2014 00:14

Biletler Satışta !

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/1.0sportoto.jpg[/IMG]

Kırmızı-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Sivas 4 Eylül Stadı'nda 21 Eylül Pazar saat 17.00'de başlayacak müsabakanın biletlerinin 4 Eylül Stadyumu önündeki gişelerden ve "www.passo.com.tr"den satışa sunulduğu bildirildi.

Sivasspor - Torku Konyaspor maçının biletleri, kale arkası 5, maraton, 10, VIP tribün 15 liradan satılıyor.

Açıklamada, Sivasspor'un bu sezon sahasında yapacağı karşılaşmalarda geçerli olacak sezonluk kombine kart satışlarının da devam ettiği belirtildi.

Kombine kartların, 4 Eylül Stadyumu önündeki gişeden maraton 150, kale arkası 50 ve VIP tribün 200 liradan satışa sunulduğu kaydedildi.

34MUAMMER58 19.09.2014 01:09

Cevap: Biletler Satışta !

[B]BİLET fiyatları beleşten eccik pahalı:D ,şu bir gerçekki isterse yönetim daha büyük jest yapıp 1 tl yapsın ,şimdiki taraftardan daha fazlası gelmez,herkes artık şunu kabul etmeliki,bu paso lig dalgası trübünleri bitirmiştir,yalnızca sivasda değil ,takımlarını ,memleketlerini sivaslılardan daha çok seven diğer şehirlerdede durum farklı değil,ptt ligi tam bir facia zaten oralar tamamen boş ,bu pasolig enfazla bu sene devam eder ,dünyada en akıllı adam tüpçümü?futbol gösteri oyunudur,taraftar canlı olarak takımını seyredemezse futbolcularda oyuna konsantre olamaz,maddi kayıpları hiç saymıyorum,eğer yönetim şöyle düşünmüşse bilmiyorum,paso lig olmasaydı bile bizim trübün gelirimiz 500 bin tl ,sezon boyunca ödediğimiz güvenlik parası,tff ye ödediğimiz gözünün üstünde kaşın var,futbolcun basına konuşmadı ,yönetimden 1 i hakemi ve mhk yi eleştirdivs vs . gibi basit haksız suçlarla ceza ödediğimiz para enaz 400 bin tl el elde baş başta ,hiçdeğilse kimse gelmesin ,trübünde küfürde olmaz ,millet ne güzel maç izler diye düşünülmüş onun için destek verilmiş olabilir ,unutulan bişey var ,taraftar 1 kere trübünden soğudummu ,bidakine eviinden taxsiyle alıp, yemek yedirip,stada vipten soksan bile gitmezler ,bilet fiyatlarının 5 tl yada 1 tl olması farketmez bu hortum düzeninin kaldırılması gerekir[/b]

PETKOVİC 19.09.2014 07:00

ben olsam maratonu 30 40 lira yaparım mecbur kombine alır millet

shang 19.09.2014 07:23

ilk maçtaki gibi 4000 taraftar gelirse iyi yinede çoğu bomboş statlardan biraz daha doluyuz

astaravisa 19.09.2014 07:54

Sivasspor kimsenin umrunda değil ki.
Varsa yoksa istanbul!

sıvaslıgenç 19.09.2014 09:34

[QUOTE=34MUAMMER58;920075][B]BİLET fiyatları beleşten eccik pahalı:D ,şu bir gerçekki isterse yönetim daha büyük jest yapıp 1 tl yapsın ,şimdiki taraftardan daha fazlası gelmez,herkes artık şunu kabul etmeliki,bu paso lig dalgası trübünleri bitirmiştir,yalnızca sivasda değil ,takımlarını ,memleketlerini sivaslılardan daha çok seven diğer şehirlerdede durum farklı değil,ptt ligi tam bir facia zaten oralar tamamen boş ,bu pasolig enfazla bu sene devam eder ,dünyada en akıllı adam tüpçümü?futbol gösteri oyunudur,taraftar canlı olarak takımını seyredemezse futbolcularda oyuna konsantre olamaz,maddi kayıpları hiç saymıyorum,eğer yönetim şöyle düşünmüşse bilmiyorum,paso lig olmasaydı bile bizim trübün gelirimiz 500 bin tl ,sezon boyunca ödediğimiz güvenlik parası,tff ye ödediğimiz gözünün üstünde kaşın var,futbolcun basına konuşmadı ,yönetimden 1 i hakemi ve mhk yi eleştirdivs vs . gibi basit haksız suçlarla ceza ödediğimiz para enaz 400 bin tl el elde baş başta ,hiçdeğilse kimse gelmesin ,trübünde küfürde olmaz ,millet ne güzel maç izler diye düşünülmüş onun için destek verilmiş olabilir ,unutulan bişey var ,taraftar 1 kere trübünden soğudummu ,bidakine eviinden taxsiyle alıp, yemek yedirip,stada vipten soksan bile gitmezler ,bilet fiyatlarının 5 tl yada 1 tl olması farketmez bu hortum düzeninin kaldırılması gerekir[/b][/QUOTE]

Abi zaten millet pasolig almadığından değil tepki gösterdiğinden almıyor özellikle büyük sehirlerde ve büyük taraftar gruplarinda haklilarda neden hem ranta ortak olup hemde tribünümü elimden aldirayim biz tepki göstermek yerine her zaman saçma birşey de olsa bir bildikleri vardır diyip kabullenmeyi yeğliyoruz.

4eylül 19.09.2014 15:39

antep maçındaki rezilliği yaşamayız kartlarımız inşallah turnikelerde okunur

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:14.