SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Maçlar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Biz kaçıncı büyüğüz? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31955)

fatihada58 22.05.2011 21:54

Cevap: Biz kaçıncı büyüğüz?

[QUOTE=burakkova;716333]adam yokum demiş.. ben de güle güle dedim.. sen neden cevap veriyorsun.. hep beraber mi bırakalım sivas'ı..[/QUOTE]
Dalga geçmek maksatlı dediğin gün gibi aşikar böyle bir taraftar kaybetmektense içinde fener aşkı olupta şurda yorum yazan sivassporluyum diyen ipnelerli kaybetmeyi tercih ederim.

şarkışla 58 22.05.2011 21:54

Bilet fiyatları ucuz olsaydı bu stadın çoğunu yine içimizdeki fb liler doldurmayacakmıydı.%5 den hariç hatırla gönülle diğer yerleride alacaklardı veya kombineliler fahiş fiyattan fblilere satacaklardı.Yönetimde bu fırsatı paraya çevirdi ne vat bunda.Transfer zamanı başlayınca hani transverler demeyi biliyorsunuz.Para para para

mishka 22.05.2011 21:55

[QUOTE=burakkova;716333]adam yokum demiş.. ben de güle güle dedim.. sen neden cevap veriyorsun.. hep beraber mi bırakalım sivas'ı..[/QUOTE]

Metal gear arkdaşım da siz de siteden takip ettiğim kadarıyla iyi günde kötü günde takımı desteklediniz. Ama arkdaşımızn tepkisi onurlu mücadeleci bir oyun olmamasıydı. 3 gol atmamız birşey ifade etmiyor, sabaha kadar oynasak sonuç aynı olurdu. bir de artık kabak tadı verdi bu fenerle organik bağlarımız. bu duruma tepki koymak da gayet normal.

terazi 22.05.2011 21:57

vurun sivasliya yenseydik baska yazacaktiniz
Korcanin cok buyuk hatasi feneri yanpiyon yapti
Bir daha hic bir hoca korcana bu kadar guvenmez ve korcan kendini bitirdi
En buyuk taraftar yeniceriler

emre41 22.05.2011 21:57

ne büyüğü ya. koca şehiri febenin kıcını yalıyor şu an, neyin büyüklüğü kaldı.

Her şeyin bir bedeli var bizimki de bu kadarmış işte.

fatihada58 22.05.2011 21:58

[QUOTE=terazi;716346]vurun sivasliya yenseydik baska yazacaktiniz
Korcanin cok buyuk hatasi feneri yanpiyon yapti
Bir daha hic bir hoca korcana bu kadar guvenmez ve korcan kendini bitirdi
En buyuk taraftar yeniceriler[/QUOTE]

Ne demek vurun Sivaslıya sen yorumları okumuyorsun sanırım. Burda Sivaslıya vuran yok burda fenerliyi ......... isteyenler var. Sivaslı haricinde kim varsa topunun

58CeZa58 22.05.2011 21:58

arkadaslar sivassporun sergiledigi futbola birsey demiyorum biraz dahada iyi olabilirdik ama olmadi

ama önemlisi sivasimizi böyle yapmamiz kendi sehrimizi bi takima ele vermemiz cok üzücü
yani sirf stadin icinde degil sehrin icinde bile herseyi sari lacivert yaptilar
ve kim bilir kac sivassporlu taraftarlar vardi fenerbahce formasiyla

benim icin sirf trabzon degil sivasda batmis yenilmis bir durumda

deneizlispor fenerbahce macina bakin arkadaslar özetlere bakin
kac denizli taraftari kac fenerli var
denizli maci kazanmak icin taraftarlar neler yapti maci uzatilar oyuncularin konsentrationunu bozdular herseyyy

ama biz sivasspor oalrak kendi sahamizda
kendimizi ele verdik
yok paramisda yok bilmem oyuncu alirizda
fenerli yerine biz sivassporulu taratarlar otursak sanki yeni oyuncu alinmaz para kazanmayiz

küvenlikte yok oda üzücü yani herkez sahaya indi
ve kontrol falanda yok yani okadar mesale sokmuslar stadimiza

sivas sehri resmen kendini bir TAKIMA ele verdi

58svs58 22.05.2011 21:58

sivas 55 trilyon etmez diyene kızdık ama gördükki daha ucuz imiş sivas. sivasın satılışına tarih şahit oldu

burakkova 22.05.2011 21:59

haklısınız.. kötü oldu.. her golde benim de içim yandı ama bırakıp gitmek neden..
biz belli bir sebepten ötürü sevmiyoruz ki bu takımı.. sevmek sebepsiz olur.. bence çok da iyi oynadık ama şanssızdık.. olmadı.. memleket sağolsun..

58svs58 22.05.2011 22:04

yönetim takımı tekrar ikinci lige düşür sonrada sahiplerine teslim et artık sivassporlu değilim

WEZ Format +2. Şuan Saat: 06:45.