SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   yonetim neden sessiz neden suskun (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38405)

karşıyakalı 07.11.2014 20:01

yonetim neden sessiz neden suskun

Gecen hafta Beşiktaş baskani bile dayanamafi artik susmayacagiz diye haykirdi ve muhtemelen bu hafta hakem besiktadin tarafini tutacak.çünkü bu Türkiye liginde böyledirbagiran sesini yyükselten hakem odadini basan hep kazanmistir.bunu biz biliyozda sivasdpor yönetimi bilmiyomu. Elbette biliyorlar .beni endiselendiren bildikleri halde neden suduyolar ve sessiz kaliyolar bu hakem facialari karsisinda.acaba yönetim federasyonla anladtimi sivadsoporu düşürme konusunda.kafamda deli sorular var iste boole napayim.gerçi yönetim raraftari iplemez ama ben yinede içimden geçeni söyleyin dedim

58temha 07.11.2014 20:04

Cevap: yonetim neden sessiz neden suskun

yerde göğe haklısın gardaşım artık futbolcu hoca demeden şu hakem diye bizi katledenlere gereken yapılmalı

DOGU_BEY 07.11.2014 20:06

[B]ağzına sağlık ustam..bu yönetim yıllardır sessiz fikret ünsaldan sonra gıkı çıkmadı kimsein..takımın hakkı yenir hakemeler içeirde dışarıda bizi doğrar ağır olacak ama hakkımıza tecavüz eder biri de çıkıp iki kelime konuşmaz...sadece çıkıp borcumuz yok demeyi bilirler ve nerede beleş oyuncu varsa onu almaya çalışırlar!!![/B]

dedebali58 07.11.2014 20:09

Hakemlerin bize karşı düzgün yönettigi kaç maç var acaba?

buraks58 07.11.2014 20:09

net ofsayttan gol yeniyor çık feryat figan etsene yönetim. sana altın tepside fırsat. arkasına sığınacağınız bişeyler olur, kimse para kıymadığınızı, oyuncu transferi yapmadığınızı konuşmaz. unutulur gider...

beko35 07.11.2014 20:13

Yönetimin tek derdi para. Paramı alıyım kim ne derse desin,sövsün şeyiine takmaz.:mad:

skep06 07.11.2014 20:18

Yönetim var da yönetici sıfatına haiz birileri var mı ?
Basiretsiz,vizyonsuz,saçma sapan demeç vermekten,reklamını yapmaktan ve kontenjan doldurmaktan başka işe yaramayan kişiler var.

Çok beklentiye girmemek lazım.
Şimdiden piyasadaki beleş ve ıskarta topçuları arasalar ancak bulurlar.

[U]Dipnot :[/U]
Benimde bonservisim yok,Batuhandan zayıfım,Toramandan biraz yaşlıyım, halı sahada Chrisantustan çok golüm var

karamik 07.11.2014 20:27

Fikret Ünsala kızıyorduk arar olduk Başkana diyecek bişey yok zaten hedefteki adam ortaya çıkmak istemiyor ama yönetimde hiç mi bir Allah'ın kulu yok bi gaz alsın taraftarın ve federasyonun

karamik 07.11.2014 20:29

Beleş oyuncu alsınlar karşı Değilim ama Beleş alacaksan Gekası al kardeşim oda bedavaydı gittin kazma Batuhan'ı ve 2.lig ten Crisantusu aldın

mksivas 07.11.2014 20:29

helal olsun bu yonetıme borcumu yokya onemlı degıl ptt lıgınde oynarız saglık olsun onumuzdekı hafta hocanın yerıne ben olsam defansa erdal sarılar faruk tasseten mehmet oflaz ve mecnun odyakmaz dortlusu ıle cıkarım zıya umıt toraman ve ahmet sahbazdan daha ıyı oynarlar

WEZ Format +2. Şuan Saat: 14:25.