SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Kombine Satışları Başladı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39315)

SivasSpor.Com 03.08.2015 10:15

Kombine Satışları Başladı

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=45773&token=62503[/IMG]

Medicana Sivasspor'un 2015-2016 sezonunda 4 Eylül Stadı'nda oynayacağı Süper Lig ve Türkiye Kupası karşılaşmalarında geçerli olacak kombine kartların satışı devam ediyor.

27 Temmuzda, geçen sezonun kombine kart sahiplerine yapılan satışların, bugünden itibaren ise genel satışlara geçildi. Taraftarlarımız münhal bulduğu yerden kombinelerini satın alabilecekler.

Kombine alan taraftarlarımızın Passolig Kart yıllık kullanım bedeli kulübümüz tarafından karşılanacak olup; taraftarlarımıza kombine ücretlerinin dışında her hangi bir ücret yansıtılmayacaktır.

[B][U] Tüm kombineler, sadece Bonus, World ve Maximum kart özelliği taşıyan kredi kartlarına 6 taksit imkanı sağlayacaktır. [/U][/B]

Kombine kart satışları 4 Eylül Stadyumu önündeki Passolig gişelerinden ve [url]www.passo.com.tr[/url] internet sitesinden yapılmaktadır. Stadyum önündeki kombine satış noktasının çalışma saatleri 09.00 ile 18.00 arasında olacaktır.

Yeni sezona başladıktan sonra da, kombine satışları devam edecektir.

Yeni 4 Eylül Stadyumu´nun 2015-2016 sezonunun ikinci yarısına yetişmesi halinde herhangi bir ek ücret alınmadan kombine kartlar yeni stadyuma tanımlanacaktır.

Passolig kartı olmayan taraftarlarımız ise stadyum önündeki gişeden Passolig kart alarak, kartlarına sezonluk kombineleri yükletebilirler.

[B]Kombine kart fiyatları ise şöyle:[/B]

[B]VIP[/B] (A Tribün 914 adet): 250 TL

[B]Maraton[/B] (A-B-C Tribün 3 bin 414 adet): 200 TL

[B]Gar Kale Arkası [/B](A-B Tribün 2 bin 228 adet): 80 TL

58g0kberk58 03.08.2015 10:32

Cevap: Kombine Satışları Başladı

kombine alacak olsam gecen sene karabuk kombinesi alırdım. aynı adamları o zaman izlerdim. yazık günah be böyle yönetim olmaz olsun.

sivasfutbol 03.08.2015 10:56

Kombine mi aldım ama kadroyu görünce maçlara gidelim gelmiyor nedense orhan Gülle ile Sercan ı izlemek istemiyorum gelirsem şayet bu oyuncuları protesto ederim .

karşıyakalı 03.08.2015 11:39

Ben aldım kombine ama maçlara gelirmiyim bilmiyom.kimi izleyelim gelsem yüzler eskidi artık. yeniler desen döküntü oyuncular.

by_hunter 03.08.2015 11:55

Abi hangi stat ın kombinesini alıyoruz ?

Hani yeni sezon da yeni statda olacaktır.

Ayıptır günahtır bu kadar insanla dalga geçilmez.

Dilimin ucuna geliyor da bazı şeyleri söylemeye ar ediyorum

sivasfutbol 03.08.2015 12:35

[QUOTE=by_hunter;951986]Abi hangi stat ın kombinesini alıyoruz ?

Dilimin ucuna geliyor da bazı şeyleri söylemeye ar ediyorum[/QUOTE]
Şimdi stada göre alınıyor yeni stada geçilirse orada eş deger yerler verilecek. Yönetimden böyle açıklama yapıldı.

karşıyakalı 03.08.2015 12:59

[QUOTE=by_hunter;951986]Abi hangi stat ın kombinesini alıyoruz ?

Dilimin ucuna geliyor da bazı şeyleri söylemeye ar ediyorum[/QUOTE] yeni stadın bitmeyecegini bildikleri için sorun yok

DOCKA 03.08.2015 13:03

maraton c bloktan 2 adet kombine aldık. yönetimin bu kombine olayını iyi analiz etmesi gerekiyor. daha çok kombine satılması destek olunması için taraftarı tabiri caizse gaza getirecek en az bir transferin olmalı. biz sivasspor sevgisinden aldık ayrı mesele ancak satılan kombine durumunu koltuk seçimi yaparken gördüm tam bir fiyasko nerdeyse hiç satılmamış desem yeridir.

berk5858 03.08.2015 13:49

Sivasspor aşkı ile aldık kombinelerimizi. Takımın nasıl olduğu umurumda değil. Eğer berbat bir takım çıkarsa karşımıza, nefesimiz yettiğince ligde tutmak için destek oluruz, eğer taş gibi bir takım çıkarsa önümüze, onu da çıkabildiği yere kadar çıkarmak için destek oluruz. Sivasspor her şeyimiz ise sevabıyla günahıyla bağrımıza basalım. İnşallah keyifli ve hiçbir stadyumda esir alınamayacak bir takım oluruz. ;)

ofozturk 03.08.2015 14:16

biz iyi gün iyi transfer taraftarı olmamalıyız. her zaman ve her şekilde desteğimizi vermeliyiz. isterse transfer yapılmasın yine biz taraftar olarak stattaki yerimizi almalıyız. lütfen transfer yok takim eski kötü gibi mazeretlerin arkasına sıgınarak kombine almamazlık yapmayın. maça gelmeseniz bile hiç değilse kale arkası kombinelerden alarak takıma destek olalım. gün birlik günü gün destek günü bu takım hepimizin bu takım sivas ımızın bacasız fabrikası değerini bilelim abilerim ablalarım kardeşlerim.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 04:05.