SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Protesto!!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32516)

58akif34 06.08.2011 20:29

Protesto!!!

sevgili [B]Sivasspor Taraftarı [/B]her fırsatta [B]Sivas[/B]ımızın dünyaya tanınmasında en büyük etken olan [B]Sivasspor[/B]umuzun maclarını yayınlamayan [B]Sivas[/B] yerel medyasını protesto edelim ilk olarak bu kanallara reklam veren magazalardan alışveriş yapmamayı öneriyorum madem halkın isteklerini karşılamıyorlar o zaman bizde onların para kazanmalarına engel olalım bu kanallara reklam veren magazalara giderek bu kanaldakı reklamlarını gerı almaları konusunda uyaralım ve eger almazlarsa onların magazalarından alışveriş yapmayacağımızı dile getirelim

taraf 06.08.2011 20:31

Cevap: protesto!!!!!!!

bende pretosto ediriyorum tv kanalları ve sitemiz dahil hepsini

57babasivas 06.08.2011 20:34

evet şügün kocaeli bile borç batamda külüp kapandi kapanacak kocaeli geçensene bütün ev sahibi oldu maçlari naklen verdi bizim kiler bi açiliş maçini bile veremiyor

KAMER-ÜL ZEMAN 06.08.2011 20:35

:D:D:D????:D:D:D??????

mucahitbaba58 06.08.2011 20:39

[B]ben sivas kanallarini sildim bile sivasta olupta maca gitmemek olmaz
ama sivas disindaysan tv canli yayin sart her seferde derlerdiya iste yurt disindaki sivaslilar sehirlerine sahip cikmasi lazim diye simdi bende diyorum ki sizde azcik bize sahip cikin keseri hep kendi tarafa yontmayin bizler sivasimizi buyuk bir gururla hem temsil ediyoruz hemde destekliyoruz senede birdefa sadece bir defa bizi dusunerek bir yayin yapmak cokmu zordu valla sunu soyleyim eger ki maddiyati koysaydik ortaya o zaman hemen yayinlanirdi
acikcasi ben dusundum dedim garanti olsun kanalin biriyle kontaga gecelim neyse parasi verelim izleyelim ama birde dusundum dur bakalim bizden hep destek bekleyenler bu kez bize birkereligine destek olacaklarmi malesef benim gozumde svs kanallari bitmistir agizlarina destek kelimesini almasinlar biz yine destek oluruz ama onlarin bulafi telaffuz etmesini istemiyorum onemsiz bir mac baksam ne olur bakmasam ne olr ama onlar bu gonul testindn kaybettiler [/B]

benozgurr 06.08.2011 20:53

kendini geliştiremeyen senelerdir amatör yayın yapan bi maçı yayınlayamayan sivas medyasına yazıklar olsun

58MUAMMER58 06.08.2011 20:56

:mad:BÖYLE BİR HAZIRLIK maçını sivasta dünyaya yayın yapan 3 tv kuruluşu olmasına rağmen 1tanesinin bile yayınlamaması bu kanalların sivasspora ve sivasa ne kadar değer verdiğinin göstergesidir hepsinin canlı yayın araçları gereçleri vardır mutlaka dağın başındaki bir köyde hepsi 15 20 kişinin ne oynadığı belli olmayan şenlik piknik görüntülerine 4 5 saat ayıran tv kanalları SİVASSPORA 1.5 saat ayırmamasını bende protesto ediyorum lafa gelince destek olun diyenlerin takımlarının son durumlarını bu maçta görmek isteyen binlerce taraftara bunu çok görmüşlerdir maçtan geçtim haberlerde bile sivasspordan tek kelime bahsetmiyorlar işleri güçleri A.K.P yalakalığı bisöz vardır görmemişin bir oğlu olmuş tutmuş şeyini kopartmış hesabı iyiki bakanımız oldu hepsinin işi gücü yalakalık lanet olsun hepsinede:mad:

buca5835 06.08.2011 21:17

suan sıvas kanallarında ne mı var...reklam reklam reklam...bırı de bombos cıfte mınare de kı amator konserlerı verıyor...ama mılyonlarca yıgıdonun ılgılendıgı bır olayı veremıyorlar...bende bu kanalları lıstemden sılıyorum...zaten benden baska aılemde ızleyn de yoktur...onlarda rahatlar bu sayede...

elbeylii 06.08.2011 21:45

bende siliyorum kanalları haklısınız yanınızdayımmm......

fatih585858 06.08.2011 21:58

Şehrin, en büyük değeri olan takımımızın bir hazırlık maçını dahi yayınlamayan zihniyeti kınıyorum.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 21:15.